Пазаруване от Amazon - тема №102

  • 78 783
  • 815
# 135
Подскажете от къде да купя изгодно и качествено  спално бельо памук ?
Виж целия пост
# 136
Уникална оферта за Samsung M32 за 149 евро: https://www.amazon.de/gp/aw/d/B097CB1YVL/ref=ox_sc_act_image_1?s … R8XB7XF&psc=1. Кажете дали си заслужава, че тука са над 500 лв.
Виж целия пост
# 137
Подскажете от къде да купя изгодно и качествено  спално бельо памук ?

English home
Виж целия пост
# 138
Подскажете от къде да купя изгодно и качествено  спално бельо памук ?

English home
Ако ще е English home по-добре да е Мadame Сoco. Аз си купих от този комплект и съм много доволна https://www.madamecoco.com/therron-cift-kisilik-yikamali-nevresi … ndigo-nty-01-243/
Имам и този но не ми харесва , по-нисък клас е https://www.madamecoco.com/candide-cift-kisilik-madame-coco-crep … i-1knttc0630-123/
Виж целия пост
# 139
Не е хубаво качеството на English home. Платовете са тънки, късат се бързо, някои стават и на топченца.
Турските TAÇ, са разкошни! От хубаво хасе, което отдавна няма тук. Има ги на много места, аз купувам от тук
https://interiority.bg/
Виж целия пост
# 140
Подскажете от къде да купя изгодно и качествено  спално бельо памук ?
За момента мога да препоръчам само https://camamia.bg/ , луксозния клас. Чакам да има някаква промоция и тогава взимам. Доста марки обиколих и все недоволства. Имам забележки и към тези,които препоръчвам,но на фона на другите бих ги препоръчала. Много се чудя на марката TAC, защото цените им са уау,но ако няма след 3 г да трябва да се разделям с комплекта бих взела на промоция.
Виж целия пост
# 141
Аз съм доволна от на Икеа високия клас. Сатениран памук, лесно се гладят и не съм ги сменяла вече 10г. Цветът не е така наситен както преди, но няма завалване. Може би с една идея се е поотпуснал, понеже има място като сложа завивката, но за толкова експлоатация са си избили парите многократно.

Някакъв код от английския? Имам стоки за над 100£ и се чудя дали има шанс да намаля малко цената.
Виж целия пост
# 142
Момичета, когато блуза или рокля е представена от по- пълничък модел, но в описанието няма отбелязано нищо, значи ли, че си отговаря на указания номер или да имам едно на ум? Подобно на секция Виолета при Манго, но в случая става въпрос за друга марка.
Виж целия пост
# 143
И другите марки имат серии за по-пълнички и съответно използват такива манекени. Потърси в официалния сайт на марката модела и таблица с размери.
Виж целия пост
# 144
AlexaS, според мен нищо не означава, просто напоследък се лансират всякакви модели. То не стига, че снимките на дрехите в амазон са кофти, ми и на такива модели аз хептен нищо не разбирам.
Виж целия пост
# 145
Момичета, когато блуза или рокля е представена от по- пълничък модел, но в описанието няма отбелязано нищо, значи ли, че си отговаря на указания номер или да имам едно на ум? Подобно на секция Виолета при Манго, но в случая става въпрос за друга марка.

Имам наблюдение върху дънки Wrangler. Един и същи модел в различни цветове се представя от различни модели от супер кльощави до доста закръглени и няма разлика в дънките. Просто дамите са облечени с различни размери.
Виж целия пост
# 146
Ейййй, много полезни ми бяхте момичета 🤗! Благодаря!

Писах, брисах, линкове прикачвах, за да покажа какво имам предвид, накрая нищо не успя да се публикува. Както и да е, изясних си дилемата.
И аз забелязах тенденцията за “разнообразните” модели, в което няма нищо лошо, разбира се,  но поне в описанието да има повече яснота.
Виж целия пост
# 147
Здравейте,
Искам да поръчам артикул от amazon.com. Това изписва при плащането:
Order Summary
Items:   USD 18.95
Shipping & handling:   USD 10.08
Total before VAT:   USD 29.03
Estimated VAT:   USD 5.81
Payment Total:   USD 34.84

Къде ще пристигне пратката - в пощ. клон или?
Виж целия пост
# 148
Може би е коментирано, но не съм следила темата, и в немският и във френският сайт ми иска потвърждение  на акаунта. След това, когато напиша името на вида артикул който търся получавам това :"
Tut uns Leid!
Während wir Ihre Eingabe ausführen wollten, ist ein technischer Fehler aufgetreten. Wir arbeiten bereits daran und werden sobald wie möglich wieder für Sie da sein. Bitte schauen Sie später wieder vorbei.
Für diese Unannehmlichkeit bitten wir Sie vielmals um Entschuldigung und danken für Ihr Verständnis.

Ihr Team von Amazon.de

Klicken Sie hier, um zurück zur Homepage Amazon.de"
Как да го оправя?
Виж целия пост
# 149
Техническа грешка изписва. Провери по-късно.извиняват се
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия