Пазаруване от Amazon - тема №102

  • 78 748
  • 815
# 795
https://www.amazon.de/deal/7b85aef8?showVariations=true&ref=dlx_ … b85aef8_dt_sl5_00
Здравейте, може ли да ми помогнете с кафе автоматите, аз съм се насочила към Филипс по принцип, благодаря предварително
Виж целия пост
# 796
Боти CAMPER н.40 за 50 евро на 60% намаление.
Виж целия пост
# 797
Имаме един Philips, който до такава степен не хареса на мъжа, че ползваше капсули. Преди около два месеца купих това De’longhi и с детето го разцепват (аз не пия кафе).
Виж целия пост
# 798
Имаме един Philips, който до такава степен не хареса на мъжа, че ползваше капсули. Преди около два месеца купих това De’longhi и с детето го разцепват (аз не пия кафе).
Следващата ни, но трябва Саекото да даде фира. Много държа да има съд за млякото, не мога да се занимавам с канчета за разпенване.
Виж целия пост
# 799
Имаме един Philips, който до такава степен не хареса на мъжа, че ползваше капсули. Преди около два месеца купих това De’longhi и с детето го разцепват (аз не пия кафе).
Следващата ни, но трябва Саекото да даде фира. Много държа да има съд за млякото, не мога да се занимавам с канчета за разпенване.

Zvanche, преди години тук в темата доста хора май си купихме едни и същи автомати Saeco, та още тогава за моя взех това за млякото. Не знам дали твоят автомат е като моя, но може да е от полза за някого...
Виж целия пост
# 800
Не, моята и в момента си има съд за млякото. Без такъв не ги отразявам. Това е един от критериите ми при избор на кафеавтомат.
Вече е 7+ години и работи. От една страна е силно безотговорно да искам нов, но от друга искам - новите модели са по-красиви и добри, а и с времето установявам, че Делонги правят хубаво кафе.
Виж целия пост
# 801
Взех един за дъщерята. Благодаря! Тъкмо се ядосвах, че го изпуснах преди 7-10 дена за 137€.
Виж целия пост
# 802
Zvanche, нашето Saeco май е същото.
Виж целия пост
# 803
Поръчах от намалените колиета на Swarovski от Английския Амазон 2 различни вида на 2 отделни поръчки. Първото което е по-евтиното пристигна без проблеми но второто което беше по-скъпичко трябваше да пристигне днес но получих празен плик без нищо вътре.  Така че да имате  впредвид че явно служителите крадат. Не ми се беше случвало досега.
Виж целия пост
# 804
Поръчах от намалените колиета на Swarovski от Английския Амазон 2 различни вида на 2 отделни поръчки. Първото което е по-евтиното пристигна без проблеми но второто което беше по-скъпичко трябваше да пристигне днес но получих празен плик без нищо вътре.  Така че да имате  впредвид че явно служителите крадат. Не ми се беше случвало досега.

За съжаление е така... Пишете им, ще Ви върнат парите. Откакто напълно смениха найлоновите пакети с картонени, стана по-зле...😡 Там се манипулира много по-лесно.
В петък получих пратка, в която трябваше да има пет броя от любимият ми дезодорант-крем. Е, още щом видях пакета, разбрах, че там има един в най добрия случай.
Картонената опаковка беше скъсана и лепена от немските пощи. Заснех на видеото отварянето на пакета, направих и снимки, качих ги в албума в Гугъл фото и им пратих линка. Парите ми ги върнаха до няколко часа.
Знам, че те обикновено дори не искат такива доказателства, но аз се презастраховам, защото имам много по-фрапиращ случай с кражба. Ще пиша и за него скоро.
Виж целия пост
# 805
Търся хубава тенджера под налягане. Но не от тези със стърчащата настрани дръжка.
Виж целия пост
# 806
Здравейте! Имам един въпрос относно плащането - сметката ми е в левове, а амазон ме пита преди завършване на поръчката в левове ли искам да плащам или в евро. В този случай какво да отбележа? Мога ли, при положение, че сметката ми е в лева, да платя в евро? Благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 807
Да, избирай евро за немския и лири за английския. Така ще бъдеш таксувана по курса натвоята банка а не по този на амазон, който винаги е по-неизгоден.
Виж целия пост
# 808
https://www.amazon.de/deal/7b85aef8?showVariations=true&ref=dlx_ … b85aef8_dt_sl5_00
Здравейте, може ли да ми помогнете с кафе автоматите, аз съм се насочила към Филипс по принцип, благодаря предварително

Ние сме с Делонги, но вече е стара и ще я сменяме за Филипс. До колкото чета се застъпват на качество.
В била има с точки за 499 или599 лв беше!
Виж целия пост
# 809
https://www.amazon.de/deal/7b85aef8?showVariations=true&ref=dlx_ … b85aef8_dt_sl5_00
Здравейте, може ли да ми помогнете с кафе автоматите, аз съм се насочила към Филипс по принцип, благодаря предварително

Ние сме с Делонги, но вече е стара и ще я сменяме за Филипс. До колкото чета се застъпват на качество.
В била има с точки за 499 или599 лв беше!
Аз не благодарих на момичетата, които се включиха да не правя спам, но да резюмирам дотук - важно е да има каничка за мляко. Мои приятели ми препоръчаха да не бъде керамична мелачката, че се чупели. Но дали Делонги или Филипс все още нямам мнение Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия