Мнения за гимназии в Пловдив - 3

  • 52 142
  • 734
# 45
Малко несериозно ми се струва да търсиш училище където  не се учи много. Ами ако си промени детето желанието и реши друго, а не медицина да учи, и със слабата подготовка от училище, кво правим?
За жалост училищата дето много се учи са малко, май само двете езикови. За мое съжаление и синът ми не е в такова училище,  иначе хич не го жаля.
Виж целия пост
# 46
Според мен не се учи много в кварталните училища. Записваш го в едно такова и си наблягате на частните уроци по биология и химия.
Виж целия пост
# 47
Според мен не се учи много в кварталните училища. Записваш го в едно такова и си наблягате на частните уроци по биология и химия.
И после същото на изпитите. Ама защо ще се зориш по АГ? Ти си стоматолог. Ама защо ти е да знаеш УНГ и очни? Ти си стоматолог. И накрая си едно нищо. Видяла съм доста такива деца стажанти. Нито медицина ,нито стоматология се учи по допирателната. Ама трябва да си научен да учиш, не да се жалиш. А след завършване колко учиш не ми се говори. И не само учиш ,но и плащаш за всеки курс. Цена за лекция под 300лв не съм видяла, а курсовете започват от 1000 нагоре. Ако от сега се мисли как да му е лесно на детето, ще е трудно завършване.
Виж целия пост
# 48
Renydent,
+1
Виж целия пост
# 49
Вие отваряте ли сайта на РУО Пловдив. Би трябвало днес да излезнат мин-макс балове от 3 то класиране. Но сайта е умрял. А днес и утре е записването???!!!!
Виж целия пост
# 50
Вие отваряте ли сайта на РУО Пловдив. Би трябвало днес да излезнат мин-макс балове от 3 то класиране. Но сайта е умрял. А днес и утре е записването???!!!!
Пиши до РУО-то, аз така направих по повод резултатите от Олимпиадата по българки език по-рано през годината.
Виж целия пост
# 51
Вие отваряте ли сайта на РУО Пловдив. Би трябвало днес да излезнат мин-макс балове от 3 то класиране. Но сайта е умрял. А днес и утре е записването???!!!!
Пиши до РУО-то, аз така направих по повод резултатите от Олимпиадата по българки език по-рано през годината.
Нямам зор. От любопитство! Но все пак ако имаш проблем, даже и телефона не можеш да видиш при "счупен" сайт. Вие отваряте ли го?   https://www.ruobg.com/
Виж целия пост
# 52
Хм,не се отваря. А и аз го следя, миналата седмица беше ок.
А, ето, направо на Пловдив се отваря https://www.ruoplovdiv.bg/news
Виж целия пост
# 53
Здравейте! Предполагам не е тук мястото, но някой може да прояви интерес. Имам учебници за 8. клас и малко за 9. клас. За подробности - на лични.
Виж целия пост
# 54
Tъкмо си мислех да ви предложа учебниците на сина - от 8 клас в ЕГ ПЛОВДИВ, с немски език. 35 лева-всичките, без тези по немски, естествено.
Приемам оферти от същото училище и паралелка, съответно - за 9 клас.
Някъде, в началото на септември най-вероятно, в сайта на училището ще напишат кои учебници на кои издателства са ни необходими.
Виж целия пост
# 55
Вече са публикувани в сайта.
Виж целия пост
# 56
Вече са публикувани в сайта.
Така, както са описани, означава ли, че история, география, биология и физика трябва да търсим на немски?!
Виж целия пост
# 57
Не бързайте с тях. Като започне учебната година, ще ви кажат кои предмети ще се изучават и на немски и какво допълнително да си набавите. Само учебниците на български купувайте.
Виж целия пост
# 58
В сайта на МОН има достъпни в PDF формат помагала по част от предметите на някои езици, съставени от учители в ЕГ. Училищата не са длъжни да ползват точно тях, разбира се.
https://www.mon.bg/bg/1637
Виж целия пост
# 59
https://www.ruoplovdiv.bg/messages/file_messages_priem_16/rc12_03082022.pdf Свободни места за 4 то класиране... така и не пуснаха мин мах бал за 3 то

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия