Пъзели 44

  • 26 084
  • 750
# 420
Neita, много ти благодаря за възможността да наредя този прекрасен пъзел.
Резултат 1 час 41 минути като най-много време ми изяде жълтото. Какво се замотах, какво се оплетох, сигурно повече от 20 минути го редих и въртях, а мислех че ще ми е най-трудно синьото и лилавото.
Мисля че ако не бързах щях да го наредя по-бързо, да ви кажа честно. Joy Нещо не ми хареса това с бързането, определено не е за мен.



Ще отпътува след малко пъзелчето към Nalsi.

Бухтичка, наистина и аз ти благодаря още веднъж за Зарзавата. Първо е прекрасен пъзел, второ и най-важното е, че ни сплоти и си ни направи групичка.
Виж целия пост
# 421
Смятате ли да участвате в Соло пъзелманията?
Аз се замислям, но май ще ме е срам да се излагам. Не че съм толкова добра, а и бърза, но като видях 500 части и ваучер за-25% до март, се поблазних 😆
Виж целия пост
# 422
Аз ще участвам, но още не съм си избрала ден и час.
То е готино като изживяване, какво пък има да се излагаш. Много хора участват между другото и без подготовка. Моите болни амбиции са друго нещо Laughing

Мона Лиза, браво, супер си се справила Smiley
Виж целия пост
# 423
Страхотни времена имаме, мисля, всички биха минали на финал.
Да се спечели е друга работа, вече колко пъти са наредени някои от пъзелите по 500 на BSea не ми се мисли, но и така за спорта също става.

Ето нещо наредено и от мен, дадоха ми ги на заем, този се оказа по труден отколкото си мислех

Eurografics 1000 Garden tools



А този беше голямо удоволствие

Piatnik 1000



Устите и аз ги редих преди време за проба на марката, секси работа Joy

Още се кумя да купя ли нещо или не, за сега постигнах успех от 10 в количката ги свалих на 4ри.
Виж целия пост
# 424
Йоана, ще го продаваш ли този с играчките? На малкия много ще му хареса Simple Smile
Виж целия пост
# 425
И аз съм в чуденка сега ли да поръчвам, да чакам ли 9-ти... Май ще се поблазня да изчакам, че евентуално някой ненамален и непоръчан, да го намалят.
Виж целия пост
# 426
Аз купих достатъчно. Чакам след 9-ти да видя какво ще предложат.
Виж целия пост
# 427
И аз съм в чуденка сега ли да поръчвам, да чакам ли 9-ти... Май ще се поблазня да изчакам, че евентуално някой ненамален и непоръчан, да го намалят.

Аз искрено те съветвам да си поръчаш нещо сега. Имам чувството, че следващото намаление няма да е нищо особено. Така или иначе ако си намериш нещо намалено добре сега, най-много да е пак толкова намалено, няма да е повече. Погледни Клементонитата, има доста намалени горе долу в твой стил.
Виж целия пост
# 428
И аз май клоня, че след голямото намаление няма да пуснат още по-голямо, очаквам да е по-малко.
Виж целия пост
# 429
Готова съм с винарната. Както очаквах най-пипкави ми бяха асмите.
Прекрасен е!
vartoglava, пиша ти да се разберем за изпращането Simple Smile
Виж целия пост
# 430
И аз бях така с асмите, въпреки че не го очаквах Smile
Тя vartoglava май замина на почивка последно. Ако не ти пише според мен я прескочи за момента.
Виж целия пост
# 431
Готова съм с винарната. Както очаквах най-пипкави ми бяха асмите.
Прекрасен е!
vartoglava, пиша ти да се разберем за изпращането Simple Smile

Vartoglava беше на почивка, отделно Алиса е при нея още ненаредена, прати го на следващия в списъка.
Виж целия пост
# 432
Писах на Медчо пух. Надявам се да може да го поеме, защото тази седмица трябва да го изпратя на някой. После аз заминавам.
Виж целия пост
# 433
Привет на всички! Simple Smile Аз вече се завърнах от една много дълга ваканция. На първо време разгледах пъзелите, които сте наредили, после ще чета коментарите ви. Душата ми се напълни от това, което сте показали. Естествено, първата ми работа като се върнах бе да се нахвърля върху някой пъзел. Изборът беше лесен - хем на морска тематика, хем любимия Гибсънс, хем не много голям - 636 части, панорамен



За жалост, този пъзел се оказа от кофтите им такива. Лепилото и ножичката ми бяха пръв помощник. Не съм сигурна дали при разглобяването няма да подлепям още толкова. Освен това имаше няколко фабрично дефектни парченца - горният слой някак си беше нагънат, но пък имаше и бонус - напълно неразрязани парченца, така че все едно имах няколко нестандартни Simple Smile
Въпреки това, може би заради картинката или заради дребните детайли като коли, човеченца и т.н., пъзелът ми остави добро усещане.
Виж целия пост
# 434
Аз поставих край на моите терзания, поръчах, 4 за себе си, 2 за една приятелка.
Моите

И нейните
https://www.ozone.bg/product/trefl-1000el-art-ogromna-valna/
https://www.ozone.bg/product/degas-the-dance-class-1874/
Ако не беше тя сигурно щях да пропусна, но сега си имам оправдание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия