Любители на котки - Тема 175

  • 33 411
  • 753
# 30
Мини, къде корем при Блеки. Елегантно момче е той Kissing Heart

А пухльовците по-горе ..Пълен релакс и кеф Heartpulse
Виж целия пост
# 31
Извинявам се, че  питам и тук глупав въпрос, но вие може да сте по-наясно.
Котките ако се заразят с ковид от нас, могат ли да го предадат на друг човек?

не знам, но от много години има ваксини срещу котешки корона вирус
Виж целия пост
# 32
Бременна котка продължава ли да си кърми котета?
Манди като се наяде и се надува малко корема все едно е бременна и затова питам.
Виж целия пост
# 33
Зависи от котката. Някои продължават, някои ги изритват.
Виж целия пост
# 34
Тази вечер бях на косъм да прибера едно от малките котета.Тъмното е мъжкарче,него щях да си прибера тази вечер.Докато ядеше го галих,разреши ми,после за малко го гушнах и като започна да ми мърка едно хубаво и силно направо ми идеше да се запътя към нас.Спря ме това,че беше само  беличкото тази вечер не го видях изобщо направи ми впечатление, че и Манди не го извика да яде и то.Къде ли беше се навряло не знам.Дано не му се е случило нещо.
Сами не идват още при мен, бягат и се крият,но докато ядат ми позволяват да ги галя и взимам в мен.
Виж целия пост
# 35
Благодаря за новата тема Hug
ММ няма да ходи на риба май ...рибарския стол е зает Joy

Виж целия пост
# 36
Добро утро! Да попитам, може ли да се направи нещо за пърхут? Сякаш не забелязвам оредяла козина, но писан си има пърхут. С какво мога да го намажа? Появи се когато го вчесах с новата придобивка от пепко. Искам да му спестя разходка до вет засега…
Виж целия пост
# 37
И Мади има пърхот на гърба, не съм открила решение. Някой беше споменал за добавки рибено масло, купих едно шише, но борбата е толкова оспорвана и я омазвам повече отвън, отколкото влиза, че зарязах опитите.
Виж целия пост
# 38
Любов и Малина (на плаж)
Виж целия пост
# 39
Добро утро! Да попитам, може ли да се направи нещо за пърхут? Сякаш не забелязвам оредяла козина, но писан си има пърхут. С какво мога да го намажа? Появи се когато го вчесах с новата придобивка от пепко. Искам да му спестя разходка до вет засега…


Момичета, проверете щитовидните хормони на вашите котета. Не е задължително да има проблем, но съм чувала, и то от вет, че често има взаимовръзка. Още повече, ако пърхутът е отдавнашен и упорит.
Виж целия пост
# 40
Какъв ден беше:)
Работя с клиенти и в един момент- неочаквано посещение. Смело, нахално и всички му се смеят..А то се умилква и мърка. Когато останах сама го вземам и нося и при майка му, и братчетата и сестричетата му. Само след 10мин пак пристъпя в обекта. Викам си гладно ще е. Ровя в хладилника, намирам луканка..Нарязвам на ситно. Вземам го и го нося на 50 метра в другата улица и му давам да яде.
След 30 мин пак се завръща. Вече се забавлям с куража му. Дребен, слаб като скакалец и много любвеобилен.
Нахълта в офиса, вече и шефа се смее ( той обича животни).  Повика го. То веднага откликна, настани се на корема му и захапа блузата му да суче. Шефката реагира остро, но ние с шефа я заразихме с ентусиазъма си Simple Smile Отскочих купих паучове, тя извади купички, а дребния като се наяде се настани на един стол и мъркайки заспа.
Казвам им "Той ви избра и ще е на късмет" От 15г и повече работя там, такова нещо не се е случвало.

Вече е обезпаразитен и надявам се ако не размислят тази вечер..осиновен!

В офиса


И цял следобед мой помощник
Виж целия пост
# 41
Ами не изглежда да е малък, явно не е и глупав, взел е бъдещето си в свои лапи!
Виж целия пост
# 42
На работа в двора дойде и котарак. Муца има гадже Simple Smile
Виж целия пост
# 43
В клиниката казаха, че е около 3 месеца..
Но за мен е като бебе, а като се прибрах след работа Див ми изглежда огромен Simple Smile
Виж целия пост
# 44
Днес стават 5 години от съвместния ни живот с Блеки 😻
Има си и подарък,- Биби 😹



Малката реши, че съм майка и, иска да суче

Скрит текст:


Счупеното краченце зарасна, момичето не куца вече. Тича, скача- голяма е лудетина и непрекъснато закача чичо си Блеки. Като цяло съжителстват добре- е, когато е адски досадна отнася по някой тупаник.
Премерих я- вече е 1.9 кг (преди месец беше 1 кг и според вет беше на 3- 4 месеца.  

Купих торта- за нас 😛, а той Блеки се наяде и се спаси нанякъде (ще празнуваме без него)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия