Време е за ИКЕА! - Тема 38

  • 38 940
  • 761
# 330
Здравейте, на каква отстъпка се равнява 1точка, имам около 10000 точки и никъде не мога да разбера каква отстъпка ще ми донесат?
Виж целия пост
# 331
В сайта трябва на личния Ви профил да има картата Ви регистрирана и да може да си виждате точките. Там има и правилата за Фемили карта - мисля, че 2500 точки са 10лв, но трябва да кажете, че искате да Ви ги приспаднат при пазаруването.
Виж целия пост
# 332
Виж целия пост
# 333
Използвайте си ги, защото май имаше един период, в който моите изгоряха...
Виж целия пост
# 334
Някой може ли да ми даде идея за шкаф широк 50 или 55 см, дълбок 40 и висок 110 до 120 см? Искам го за остъклена тераса с простор. PLATSA не става - 60 см е, а от много търсене не намирам нищо
Виж целия пост
# 335
Някой взимал ли е от готовите пердета? Доволни ли сте? Ако са 2х140см, а при мен ширината трябва да е 305см, мога ли с набора да оберат разликата? Също трудно ли се подгъват?
Виж целия пост
# 336
Какъв набор? На теб 2 пердета ще ти стигнат на косъм без никакъв набор. Може ли да покажеш пердето?
Виж целия пост
# 337
То по-скоро 3х140 ще ти трябват тогава
Виж целия пост
# 338
Някой може ли да ми даде идея за шкаф широк 50 или 55 см, дълбок 40 и висок 110 до 120 см? Искам го за остъклена тераса с простор. PLATSA не става - 60 см е, а от много търсене не намирам нищо
2х60 не стават ли? Или 1 х 60 и до него рафтчета?
Виж целия пост
# 339
Някой взимал ли е от готовите пердета? Доволни ли сте? Ако са 2х140см, а при мен ширината трябва да е 305см, мога ли с набора да оберат разликата? Също трудно ли се подгъват?
Вземаш 2 комплекта. Лесно се подгъват. Стига да не са от най-добрите и плътни пердета. Мериш, изрязваш и слагаш от икейската двойно залепваща лента. Тя ти играе ролята на подгъв. Здрава е, може да переш след това пердетата, без проблем.
Виж целия пост
# 340
Тоест аз искам да е от край до край и да е от едната стена до другата на 2 части, а не само пред отделен прозорец. Май сте прави, това е ширина без набор и реално наистина ми трябват поне 4 Joy Май си ми трябват завеси по поръчка Thinking
Виж целия пост
# 341
Не е задължително да са по поръчка. И при мен е 3 метра и точно съм с 4 пердета Hijda. Добре стои. Само ги скъсих и подгънах както ти обясних по-горе.
Виж целия пост
# 342
Някой може ли да ми даде идея за шкаф широк 50 или 55 см, дълбок 40 и висок 110 до 120 см? Искам го за остъклена тераса с простор. PLATSA не става - 60 см е, а от много търсене не намирам нищо
Сещам се за горните кухненски шкафове ако има нещо подходящо. Те се ползват и за острови/полуострови в кухните.
Виж целия пост
# 343
Platsa има и плитки рамки! Както и Besta, детските Stuva (сега не знам как се казват) и кухненските, които вече са споменати.
Виж целия пост
# 344
Нелка*, би ли ме улеснила с линк. Никога не съм ровила в кухненските шкафове. Ще погледна и аз де Simple Smile

tetka_the_best, сигурно не съм обяснила добре - мястото е 95 см. Имам малко шкафче 40 см и в оставащите искам да вмъкна шкаф, в който да си прибирам прахосмукачката, която е висока 110 см
Вариант е да изхвърля малкото здраво шкафче и да взема PLATSA 80х40х120. Остават едни 15-ина см, но тъкмо няма да пречи много на прозореца. Искам хем шкаф, хем да не ми пречи, хем да не изхвърлям малкото шкафче.
Нищо спешно не е, но ми е влязла идеята в главата Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия