Играчки от подръчни материали...

  • 57 492
  • 430
# 165

Kрасавец!

iviche, много е хубава книжката, браво на каката!

Vesika, страхотни идеи!
Виж целия пост
# 166
   

http://www.inreda.com/images/minimobil-groda.jpg
http://www.inreda.com/images/KIHOR-XCMA-I.jpg
http://www.inreda.com/images/KICUS-HOB.jpg
http://www.inreda.com/images/KICUS-HOG.jpg
http://www.inreda.com/images/mattsstock-fjarilar.jpg
http://www.inreda.com/images/minimobil-bil.jpg
http://www.inreda.com/images/bug-gy-pink.jpg
Виж целия пост
# 167

http://burdamode.com/images/repos/1/000/001/483/000001483141
http://burdamode.com/index,1000003-1275114-1128998-1005338-14430 … 1443106,deDE.html
Виж целия пост
# 168
Mного ми намигат тези постелки и възглавнички Wink, но темата май плавно преминава в "шити играчки" и не винаги от подръчни материали.

Това е идея- да се преименува на "изработване на играчки". Тогава ще включим и плетени Mr. Green

Все пак много ви благодаря за идеите!  bouquet
Виж целия пост
# 169

Това е идея- да се преименува на "изработване на играчки". Тогава ще включим и плетени Mr. Green


 Peace

Ето нещо много лесно, например с клечки от сладолед:



Виж целия пост
# 170
Побут!
Виж целия пост
# 171
страхотни неща гледам напоследък в темичката.
Днес ще ушия една кола за моя малкия,че с други играчки сме скарани.Топка вече му уших.
Виж целия пост
# 172
  bouquet
Виж целия пост
# 173
   Страхотни неща показвате! Simple Smile Но ако ще е от подръчни материали, ето нещо, което скалъпихме набързо,
но е само за най-малките. Пластмасова бутилка от вода плюс една шепа житни зърна, може и ориз или нещо,
което дрънка подобаващо. Стана като маракаси. Laughing Само дайрето и мечката ни липсват. tooth
   Как да си направим дайре? newsm78
Виж целия пост
# 174
      Как да си направим дайре? newsm78

Това е подобие, но не е много подходящо за мъници

Виж целия пост
# 175
   Страшни сте! И аз се амбицирах да направя хиляда неща........ Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 176
В тези къщички ми останаха очите, но съм с 2 леви ръце ....
Виж целия пост
# 177
Янич, можеш ли да шиеш?
Ако не си пипала преz живота си игла, може да каzваш, че си с 2 леви.
Ама ако имаш поне малко опит, ще ти кажа, че е иzключително лесна zа правене.
Знам, че се продават по магаzините zа платове вата пришита на плат. Само си иzбираш с какъв плат да е отвън и пришиваш zаедно, като слагаш в същото време и ципа, от тия zа якетата.
Успех Peace
Виж целия пост
# 178
Ето и една къщичка,която не ми се вижда много трудна.Само някой може ли да ми каже как се казва плата от който е изработена?




Виж целия пост
# 179
Вата?
Страхотни неща  bouquet.
Момиченцето с плитките за врата още утре ще го направя, но като МАРТЕНИЦА за стаята на Цвети /с клечките за сладолед също биха станали сладки животинки - мартеници/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия