Звездни компромати - Август'22

  • 338 826
  • 3 213
# 225

Калина Паскалева
Скрит текст:
Скрит текст:

Голямото доброутро и накрая на море в най-близката част на Гърция 😂
Виж целия пост
# 226
Паскалевата изглежда потресаващо на първата снимка. Не че и на следващите не е така...ама какъв е този парцал дето е облякла...
Виж целия пост
# 227
Обаче доста се е вталила, евала. Миналото лято нали я коментирахме тук, снимаха някакво риалити по морето и беше се поналяла.
Виж целия пост
# 228
За мен това е много жесток фотошоп.
Права си.Гледах клипа на България онеър,не са хванати за ръце.Три пъти го изгледах
Естествено, че не са. Изкачват стълби един до друг, както много колеги биха направили. Честно, някои не спряха да се излагат, не ви ли е неудобно толкова безкритично да се хващате на очевадни манипулации? Понеже няма какво друго да измислят хейтърите, понеже истински издънки няма яко са яхнали тая вълна. Доста ми паднаха в очите някои потребители, захапват всяка въдица с куката барабар.

Нова тв е проправителствена медия, но във вечерните новини излъчиха репортаж по темата и завършиха клипчето в момента, в който много очевидно ленето си извърта китката и улавя кирето за… клипът свърши, защо ли?!?
Нямало други издънки ли?!? Ама много са затънали в битовизмите някои хора… чак коне с капаци.
Виж целия пост
# 229
Бен ❤ тук е много готин !

https://www.instagram.com/p/Cgwzf6cqGis/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 230
Джаред Лето и четвърт век по-младата Келси Мерит (модел на Виктория Сикрет).
Скрит текст:



Сиена Милър с нейния младок. Тя изглежда фантастично, но младежът ми е прекалено хърбав.
Скрит текст:





Виж целия пост
# 231
Николета в лайф във ФБ изглежда много зле и състарена, въпреки всичката замазка/грим.  То джуки, то скули... На 34 трябва да си още свеж и млад .... И с тези изкуствени дини, дето вече ще се пръснат...
Скрит текст:


Брад Пит
Скрит текст:






Виж целия пост
# 232
Брад ми е много симпатичен в последно време в тези цветни ленени костюмчета. Страшен бонбон!
А като млад не ми харесваше Joy
Виж целия пост
# 233
Брат всякак го харесвам , а най-много като режисьор. В развода му с Анджелина обаче съм на нейна страна.
Виж целия пост
# 234
Кали, която повече нямаше да пее чалга Joy
https://youtu.be/fy_lu73AHr8
Виж целия пост
# 235
И на трите клипчета Джен изглежда, че умира за медийно внимание, реално тя живее за да е пред камерата, докато на Бен му е писнало от снимки и показност. Едва ли тръпката е като при влюбването преди 20 години, но си представете какъв цирк е целият антураж с деца, бодигардове, фотографи - платени и случайни...Дженифър е свикнала да е 100% перфектна и в кондиция, той е...човек.Smiley

Благодаря за темата, Кактусче! Flowers Cactus
Виж целия пост
# 236
Тоцито не може да живее с мисълта, че има хора, които не ѝ завиждат за начина на живот. Много ме кефи колко е предсказуема. Само малко се излага, ама нищо, явно мъжът ѝ си я харесва такава кукувица.
НиЛо не ми харесва по никакъв начин и с какъвто и да е грим. Не виждам нищо чаровно или фино в сегашната ѝ визия, а за естествено да не говорим.
Виж целия пост
# 237
Още един морски гларус - Свилен Ноев от група Остава.

Доста се състари този човек, заприлича на чичак. Нищо общо с по-младите му години. В клипа на "Шоколад" е къде по-добре.


Този клип е сниман преди 18-20 години. Всички остаряваме.. Няма как да изглежда както тогава.
Виж целия пост
# 238
Николета изхлежда като 55/57 годишна до ре подържа а жена.Но като заговори ,сякаш лицето и се разпада ,погледнете втората снимка
Виж целия пост
# 239
Плашеща е Николета на тези снимки.
Свилен винаги е изглеждал смотан. Просто сега е поостарял.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия