Кралски работи и клюки - август 2022

  • 49 450
  • 501
# 240
Красива е Раджуа. Дано са щастливи дълго заедно.
...и да направят Рания баба 😆😆😆
Ще и отива. 😉
Много е красива роклята с хубав цвят.
Папарашки снимки на София с Юлиян в парка.


Виж целия пост
# 241
Много харесвам Хюсеин и се радвам за него. Вярвам, че ще са много щастливи, също като родителите му, момчето има чудесен семеен модел да следва. Девойката е хубавка, макар и не колкото Рания, но изглежда много лъчезарна.

 Харесва ми косата на Софка и очилата й. Юлиянчо по памперс ли е? Много сладки снимки.
Виж целия пост
# 242
Хубава двойка са Хюсеин и годеницата му, желая им щастие. 🙂 Сестра му и тя май се сгоди скоро, нали?
Виж целия пост
# 243
Хубава двойка са Хюсеин и годеницата му, желая им щастие. 🙂 Сестра му и тя май се сгоди скоро, нали?
Да, съвсем скоро, на 6 юли.
Мисля си, че са изчакали да мине траура в семейството и тогава са се сгодили и двамата.
Виж целия пост
# 244
Много сватби се събраха на йорданците Simple Smile Да са щастливи младите.
Годеницата архитект ли е, или някаква друга професия има? Едва ли ще работи занапред, обаче Sad

Виж целия пост
# 245
София Фернандо и Росарио. 😊

Виж целия пост
# 246
София няма никакъв корем...да не сме се объркали?
Аутфитът на Фернандо е мамма миа...Joy
Виж целия пост
# 247
Дано сватбите при йорданците са скоро, че ми се гледат такива събития. Сигурна съм, че ще са запомнящи се. 🙂
Виж целия пост
# 248
София няма никакъв корем...да не сме се объркали?
Аутфитът на Фернандо е мамма миа...Joy
Да, много му се смях.😀
Лана, уж официално го обявиха.
Легнала е назад, скрива се така.
Роклята на Рания също е много хубава.

И аз искам йордански сватби. Ще са красиви и различни.
Белгийска сватба ще има скоро и гръцка.
А белгийската съвпада с приема за юбилея на Маргрете, който отложиха заради ковид.
За сега само Силвия и Карл Густав пишеше че ще присъстват.
Има интересни събития в началото на септември.
Виж целия пост
# 249
Ами много лъчезарни и естествени изглеждат йорданците.
Уж при тях би трябвало да е по-стегнато, но ми изглеждат искрени в радостта си.
Моето набито око казва, пе малкият на София е с гащи- къси бежови гащи Stuck Out Tongue Winking Eye
Другата София не искам да я коментираме чак... Как може бременна с такъв корем, направо ми се вдига кръвното Joy
Виж целия пост
# 250
Яяя, какви хубави клюки и снимки 😁
Защо решихте, че е уреден брак!
Най-вероятно са се срещнали и харесали като всички млади хора днес, просто си спазват традиционните за страните, религията и соц. среда обичаи при годеж и сватба. Няма как без това. Особено при тяхното ниво.

Бремена е, бременна е София. Има си коремче 🙂
Виж целия пост
# 251
Не знам дали е уреден брака, струва ми се  нелогично да уреждаш брак на престолонаследника с жена без титла.
За мен не е. Той смени няколко приятелки, не е като да е нямал и да се налага да му уреждат брак.
Хари вчера в Мозамбик. Посещението е свързано с  travalyst

Има си коремче Софчето.


Много красиви елементи.
Виж целия пост
# 252
Взел си е по-висока булка като татко си. Хубава е, леко притеснена изглежда.
Виж целия пост
# 253
Ако бракът наистина беше уреден, мисля, че щеше да е с титулувана особа, а не с commoner. За приказките на Шехерезада не знам, но Рания и Абдула са много съвременна и модерна двойка и не мога да си представя да лишат децата си от правото на избор за нещо толкова съдбовно и да им натрапят хора, които не обичат.
Виж целия пост
# 254
Има страшно много неща, които не може да си представим, но се случват. Особено в подобни страни. Това че някой носи модерни и красиви дрехи, не означава непременно че в страната му всичко е наред.
Отстрани и по снимки можем само да се надяваме, че момичето наистина харесва и обича бъдещия си мъж и че ще има повече свобода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия