Кралски работи и клюки - август 2022

  • 49 450
  • 501
# 300
Обявили са, че Лейди Луиз ще продължи образованието си в университета Сейнт Андрюс, където ще учи английски език.
Кейт и Уилям са завършили този университет.
Виж целия пост
# 301
Хубавата рожденичка днес. Беатриче става на 37 години.


Маргрете посещава галерията в която са изложени произведенията ѝ.



Много хубава Саса и  магазина изглеждаше интересно.

Мари Шантал открива свой магазин за бебешки дрехи и аксесоари.
Виж целия пост
# 302
Хубава е бъдещата йорданска кралица, но настоящата ми е по-красива в лице. 😀 Не си приличат по физиономия за мен. Обаче намирам прилика в излъчването им. Интересни ще са ми и двете сватби.
Мери от 15 август:
Виж целия пост
# 303
Чудесна Мери. Открила е фестивала на цветята.
Много подходяща за случая рокля. Много я харесвам.



Нова снимка. Все повече ми харесва момичето.
А на Хюсеин му личи, че е щастлив.
Видео от годежа. Страхотно е видеото. В него вече си личи колко са развълнувани всички. Не знам уреден ли е брака но Хюсеин за мен е влюбен в нея. Така глуповато гледа и толкова е нахилен.
https://www.instagram.com/reel/ChaFXVFjMm0/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 304
Хубаво момиче е годеницата на Хюсеин, симпатично. Той, обаче много ми харесва, само да беше по- висок, щеше да е идеален. Брат му е голям симпатяга, а и ми се струва, че ще е по- висок от брат си. Клипчето е готино. На Мери роклята много ми хареса, както и обувките на модела.
Виж целия пост
# 305
Те избират по-високи булки за  подобряване на ръста май.
Виж целия пост
# 306
До тук всичките и тоалети са страхотни. Определено има вкус.



Виж целия пост
# 307
Много ми харесва бъдещата булка и младоженецът е сладурче.
Рания също е прекрасна винаги и стилът ѝ е един от най-добрите в кралските среди, въпреки сложната ситуация за избор на аутфит при нея.
Виж целия пост
# 308
С нетърпение ще чакам двете сватби в семейството, за да сравня булките. Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Нежна и със запомнящи се черти е момичето, а също и с много елегантна фигура. Чудесна двойка!
Виж целия пост
# 310
Бялата рокля на девойката е страхотна, много елегантна и шик.
Виж целия пост
# 311
Бялата на Раджуа и черната на Рания са на един бранд.
Сравняват я с жената на Хамза (брата на Абдула)
Виж целия пост
# 312
Само на мен ли годеницата ми в като кон в главата?😳
Рания може и под сто ножа да е лягала, ама няма място за сравнение 😳
Виж целия пост
# 313
Е, чак пък кон. Нито има дълги зъби и нос, просто е по-ъгловата и издължена в лице.
Иначе за Рания съм съгласна, наистина красива жена и няма място за сравнения между нея и снахата.
Виж целия пост
# 314
На мен лично ми изглежда все едно е по-голяма от него с 1-2 години.
Попаднах на тази снимка, тя и Кейт ми изглежда по-голяма от мъжа си, не говорим за месеците предимство за жените.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия