Кралски работи и клюки - август 2022

  • 49 450
  • 501
# 330
Не е архитектурно, пише дизайнерско студио...екипът https://designlabexperience.com/team (няма я нашата героиня сред тях, но са доста жени)
Виж целия пост
# 331
Интересно ми е от къде е инфото за архитектурното бюро в Рияд ?
В Hola, от където аз взех инфото, пише дизайнерско студио в Рияд и архитектурна фирма преди това, но в Лос Анджелис, не в Рияд.
Инфото което аз съм написала е от тук.
https://www.hola.com/us/royals/20220818336092/jordanian-royal-br … l-saif-facts-1%2F
Виж целия пост
# 332
Не е архитектурно, пише дизайнерско студио...екипът https://designlabexperience.com/team (няма я нашата героиня сред тях, но са доста жени)
Благодаря!
Видях, че имат офиси в Дубай и Бейрут, затова наичието на толкова дизайнерки/жени не е чудно.
Остава си ми любопитството за работата в Рияд конкретно.
Въпреки, че и Рияд вече се отваря към света, работата на жените в колектив с други мъже ми е любопитна.

daviz, архитектурно или дизайнерско - все тази.
Друго ми беше интересно, което не касае конкретната професия.
Виж целия пост
# 333
Мен ми хареса Йорданската снаха…

Хари и Мегън ще ходят в ЮК и Германия - не знам дали беше споменато.

Кейт ще има съ инициатива с организация.
Виж целия пост
# 334
Да си коригирам инфото, че булката се казва Раджва. Първоначално видях инфо
на две места  с у, а всъщност е с в.

Още снимки на рожденичката.
Много слънчева.


Мери и Фреди на посещение на екипите които ще участват в глобалното първенство по ветроходство.

Виж целия пост
# 335
Две сини рокли на Летка. Стари са, но очите ми останаха във формите й

Виж целия пост
# 336
Някаква информация са предстоящата Йорданска сватба има ли? И бъдещата принцеса кога се очаква да се включи в обществения живот?
Виж целия пост
# 337
Лерисия е с перфектната височина на жена.
В интернет пише - 1,7м.
Според мен е 1,68. Аз съм най-перфектна - 1,69  Joy
Катрин е 1,75 - висока ми идва.  Шарлийн пък е само 2см. по-висока от Катрин,  но някак си изглежда с поне 10см отгоре.
Явно и структурата има значение.
Виж целия пост
# 338
Уили ще ходи в Ню Йорк следващият месец за Earthshot prize:

https://www.instagram.com/p/Chb8pwnrMvD/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

А през ноември двамата с Кейт в Бостън на церемонията по награждаването.

Малко инфо и за фондацията им:
https://www.instagram.com/p/ChKadM8sLFB/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 339
Пуснали са информация за посещението, супер. Жалко само, че Кейт няма да пътува и през септември.

Виж целия пост
# 340
Rajwa с колан на Рания:

Маделин със смешни чехли 😂:

Мери и Софчето:

Виж целия пост
# 341
Е, тоя колан може и да си е нейн.
Виж целия пост
# 342
Клип от SailGP с Мери и Фред. Тимът на Мери (Австралия) е победил в тестова надпревата този на Фред (Дания)
https://www.instagram.com/reel/ChfGYGojsXb/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 343
Браво на Мери. Доста умело се справя с управлението на лодката. Тя какво ли не умее, всякакви спортове и се отдават.

Пръстенът на Раджва е великолепен.
Виж целия пост
# 344



Една усмихната София, дукесата на Уескар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия