Лидл 166 - августовска жежка

  • 79 542
  • 1 065
# 510
Патладжан, пилешко и ориз + салфетки. Скучен пазар, но друго не си харесах.
Виж целия пост
# 511
Кафявата захар не открих. Rage Ни захар, ни етикет и празно място. От всичките им купони, това е единственото, което искам и няма. 
Червени чушки само две се мъдреха, питах ще извадят ли ... това било.  Rage  Подозирам, че не им се зарежда по това време, ама още 4 часа има до 22ч.
Взех от млякото на оферта за проба, то пък и "Ново",  та дано  е добро.
При нас кафявата захар беше изнесена на друго място - където са актуалните седмични предложения. Дали е имало на обичайното ѝ място не знам, защото не минах оттам, но ми направи впечатление, че я видях на различно място.
Виж целия пост
# 512
Забравих да търся кафявата захар, не знам имаше ли в нашия филиал, боровинки имаше поне.
Реших като по-често пешеходно пзаруващ да си претегля покупките подбрани в лидълската чанта с чип (от по-новите модели, които са с изолираща подплата отвътре) и които визуално заемаха не повече от 1/3 от “любимите” ми тромави колички с чип - излезе заедно с нея (тя е 500 гр) към 6.5 кг, като в това число имаше и 1.5 кг сол (морска и хималайска). Проверено с лидълската везана за багаж. Та толкоз по темата колко са удобни и ефективни големите каруци, да вземат да сложат и един среден размер колички навсякъде няма да е излишно.
Виж целия пост
# 513
Та толкоз по темата колко са удобни и ефективни големите каруци, да вземат да сложат и един среден размер колички навсякъде няма да е излишно.
Ще сложат. Мечтайте си. Като гледам как им върви оборота скоро може нещо друго да сложат, но ще поживеем ще видим.
Виж целия пост
# 514
Няма нужда от мечтаене, има достатъчно други варианти, особено като надигаха цените на някои любими продукти, а пък други изчезнаха (и магазини с удобни за пазаруване колички). Харесваното биомасло кога пък стана 6.99 лв ? Или вече съм забравила това вдигане на цената му 🙈
Виж целия пост
# 515
Морена, при нас кафявата захар е на ново място. Някъде на горен ред над млеката UHT. Не е до кокосовите стърготини и бадемите вече, а по-близо до млякото и брашното.🙂 Вчера вечерта видях, че има ново място, забравила съм да пиша и тук...
Виж целия пост
# 516
Кафявата захар не открих. Rage Ни захар, ни етикет и празно място. От всичките им купони, това е единственото, което искам и няма.  
Червени чушки само две се мъдреха, питах ще извадят ли ... това било.  Rage  Подозирам, че не им се зарежда по това време, ама още 4 часа има до 22ч.
Взех от млякото на оферта за проба, то пък и "Ново",  та дано  е добро.
При нас кафявата захар беше изнесена на друго място - където с актуалните седмично предложения. ...
По принцип артикулите с купон са на обичайните си места с табелка Лидл + до тях. 
Та там като не беше търсих и при седмичните промоции и на челата на регалите, и не знам къде повече да търся.
Долче, при нас си беше до брашното (до сега, а в съседство е млякото) и уж огледах добре в района, ама ще се пробвам утре сутринта ако успея.  Благодаря за инфото! Simple Smile
Виж целия пост
# 517
Новото мляко в кофа на мен не ми хареса, а пък каймак със сигурност няма. Взех го на редовна цена и сега на намалена ми е безинтересно. Имах надежди, понеже въглехидратите му са по-малко, но не ми е вкусно и не мисля да се напъвам да го ям.
Виж целия пост
# 518
На мен пък не ми хареса сиренето на РС във вакуумна опаковка от 400 гр (не е на Ведраре, друго беше, но не запомних, а пък вече изхвърлих опаковката). Спрямо това на Ведраре в саламура изглеждаше по-малко бяло и по-ронливо, на вкус също имаше някаква разлика.
Виж целия пост
# 519
... Новото мляко в кофа на мен не ми хареса, а пък каймак със сигурност няма. ...  Имах надежди, понеже въглехидратите му са по-малко, но не ми е вкусно...
Каймак имаше, но тъник слой в сравнение със селското на Железница... И аз заради малкото въглехидрати го взех, на вкус и мен не ме впечатли. На Железница ми е по-вкусно, макар да не е с постоянен вкус и понякога да нагарча.
Виж целия пост
# 520
Морена, при нас кафявата захар преди беше на долен ред до бадеми и кокосови стърготини. Между захарта и млеката UHT имаше известно място. Вчера ми направи впечатление, че е на най-горен ред и много близо до млеката- на това място преди имаше брашно.🙂
Виж целия пост
# 521
За машината за вакуумиране от четвъртък имате ли отзиви?
Виж целия пост
# 522
За машината за вакуумиране от четвъртък имате ли отзиви?
Аз малко съм я ползвала , но съм доволна
Виж целия пост
# 523
За машината за вакуумиране от четвъртък имате ли отзиви?
Много е хубава. Ползвам я редовно. Когато имам по-голямо парче кашкавал или салам го вакумирам на части, за да не мухляса, докато го изядем. И за още други неща също е много удобна и полезна. Само консумативите и са малко скъпички, ама...
Виж целия пост
# 524
За машината за вакуумиране от четвъртък имате ли отзиви?
Аз я имам. Добра е за цената си.
Имай предвид, че обикновено свършват бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия