Къде в Пловдив??? - 97

  • 34 048
  • 739
# 315
Гранд хотел си имат закрит басейн.
SРS има открит басейн, но дали работи и през септември, не знам.
Виж целия пост
# 316
Нямаше къде да построят толкова голямо разширение, ако не беше мястото на басейна. Вътрешният работи целогодишно, включително имат треньори за много малки деца.
Виж целия пост
# 317
Знаете ли дали тази година през септември ще има Нощ на музеите? Обикновено го правят около 16-ти, но никъде не откривам нищо като информация.
Виж целия пост
# 318
Мисля, че на 14 май им беше единственото събитие за тази година.
Виж целия пост
# 319
Идея от къде мога да намеря малки фигури /подходящи за торта/ на 101 далмтинци?
Виж целия пост
# 320
101 ли ще слагаш или просто 2-3-4 далматинчета? Виж в Чочко, обикновено имат.
Виж целия пост
# 321
Joy Не, трябват ми няколко за укряся просто.
Мерси за предложението, ще погледна и там.
Виж целия пост
# 322
Идея от къде мога да намеря малки фигури /подходящи за торта/ на 101 далмтинци?

Комсед - https://comsed.net/101-далматинци-фигурки-2бр-с-аксесоар-асортимент

ЕОН - https://www.eontoys.com/product/5224/komplekt-5-br-figuri-101-da … el-spa-paket.html

има избор, ползваш гугъл - фигури 101 далматинци
от фондан може да се изработят, ще бъде около 20 лв поне сносна фигура, така че ако не пречат пластмасовите са добър вариант
Виж целия пост
# 323
Да сте виждали някъде такъв чай? Откривам всякакви варианти от марката, но не и точно този. Става въпрос за кутия чай, в пакетчета. Портокал, маракуя и джинджифил.
Виж целия пост
# 324
искам да ми направят ортопедични стелки за обувки, но не знам от къде са поръчам  и на място да направят  измерване  евентуално.
Преди години имаше ортопедичен магазин в поликлиниката на Понеделник пазара.  Като влезеш и веднага в ляво. Даже и табела си имаха. Там правеха отливки и изработваха индивидуални силиконови стелки.
Виж целия пост
# 325
Моля препоръчайте фризьор, който може да оформя с четка и сешоар. Искам такова изсушаване за повод обаче последните пъти при който седна, хващат пресата и казват, че не могат да сушат така. Мястото няма значение, само да работят след 17 ч. по възможност.
Виж целия пост
# 326
Трябва ти салон, в който работят фризьорки от старата школа. Например Леда, след Джумаята в посока Кукления театър. Определено работят след 17. На две смени са, рядко някоя си тръгва преди 18 часа.
Виж целия пост
# 327
Някой питаше какъв магазин ще отварят до Пепко в Смирненски (до Кауфланд). Според мен ще е Лили дрогерия, защото са залепени стикери на бранша и вътре има стелажи с наредена козметика. Няма все още поставена табела, но да видим. Странното е, че в мол Пловдив има Лили, а той е на по-малко от 200м.
Виж целия пост
# 328
Да, и на мен това ми е странно. А няма индикации засега, че ще се местят от мола...🙂


И като помещение не ми се струва кой знае колко по-голямо (поне отвън погледнато).🙂
Виж целия пост
# 329
Моля препоръчайте фризьор, който може да оформя с четка и сешоар. Искам такова изсушаване за повод обаче последните пъти при който седна, хващат пресата и казват, че не могат да сушат така. Мястото няма значение, само да работят след 17 ч. по възможност.
Веси от New image, работи с предварително запазен час. Салонът е на "Авксентий Велешки".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия