Къде в Пловдив??? - 97

  • 34 050
  • 739
# 345
Хитър Петър - имат и програма, и диджей.
Виж целия пост
# 346
Здравейте.Знаете ли дали Съливер за разкрояване на плоскости ,че нещо ми казала,че е затворил.
Виж целия пост
# 347
Ще идваме към Пловдив следващата седмица. Търся си топ матрак за диван. Къде мога да погледна на място, освен в Юск?
Виж целия пост
# 348
Ще идваме към Пловдив следващата седмица. Търся си топ матрак за диван. Къде мога да погледна на място, освен в Юск?
Център за матраци Дизма, на 6- ти септември
https://dizma.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%8A%D1%80-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8
Виж целия пост
# 349
Здравейте.Знаете ли дали Съливер за разкрояване на плоскости ,че нещо ми казала,че е затворил.

На съседи им разкроиха и кантираха плоскости в Съливер, преди няколко седмици. Но до колкото знам, не този, който е до КАТ, а в Кючука, преди митницата.
Виж целия пост
# 350
Благодаря.А дали е преместен от Кат или има и втори адрес Съливер  ?
Виж целия пост
# 351
Според сайта им, са и на двата адреса:
http://www.saliver-bg.com/index.php?id_cms=9&controller=cms- би следвало, ако са затворили или са се преместили, да го отразят там.
Виж целия пост
# 352
Съливера си работеше миналия месец. Те са там от години. Не вярвам да са се преместили.
Виж целия пост
# 353
Момичета, къде в Пловдив, има избор на запазени учебници втора употреба, за 8 клас?
В olx. Просто въведете като критерий да ви се показват само обявите от град Пловдив.
Виж целия пост
# 354
И аз търся нещо, ако тук не дадете жокер,значи не съществува Stuck Out Tongue Ще правя ремонт на коридор и тоалетна - гранитогрес, шпакловка, фаянс. Търся някаква ударна група, която да работи качествено, бързо и чисто. Да изкъртят каквото трябва, да си направят замазката, да налепят плочките, да си съберат боклука и да си заминат и те доволни, и аз доволна. Дайте идея, че ми се е накъдрила косата от майстори / положението е:"няма проблем, една седмица"....и те така 2 месеца ремонт/ Rage Благодаря предварително
Виж целия пост
# 355
Аз не смея. За баня и плочки в един коридор при нас откараха три месеца, добре, че точно в този момент не се живееше в апартамента.
Виж целия пост
# 356
Аз не съм чула за сериозни майстори.Всички се ангажират за няколко обекта едновременно и лъжат,че ще приключат за седмица-  10 дни,които се оказват месец в най-добрия сценарий 🐵🐒🦧
Виж целия пост
# 357
И сестра ми по същия начин беше разтакавана от майстори в продължение на месеци.Ударната група като бригада Нов дом май я има само по телевизията.
Виж целия пост
# 358
Момичета, къде в Пловдив, има избор на запазени учебници втора употреба, за 8 клас?
В olx. Просто въведете като критерий да ви се показват само обявите от град Пловдив.
На борсата ул Одрин,пресечка на Иван Вазов. Взех скоро употребяван учебник,почти като нов.
И във Фейсбук "учебници на половин цена...." групата
Виж целия пост
# 359
А знаете ли на борсата на ул. "Одрин" на какъв процент от коричната цена изкупуват и съответно продават учебниците?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия