Къде в Пловдив??? - 97

  • 34 049
  • 739
# 495
Не е съвсем отговор на "къде в Пловдив", ноключодържател могат да Ви изработят от полимерна глина, потърсете творцивъв фейсбук.
Виж целия пост
# 496
Дали някой знае координати на футболен клуб "Пловдив сити" или поне къде тренират?
Виж целия пост
# 497
Здравейте, можете ли да препоръчате фирма, която прави бродерии върху текстил – лен, промазан памук. И да не изискват минимум, например 1000 бр., за да изпълнят поръчка. Необходимо ни е за изработка на етикети за детски артикул. Може и да не е в града, ами някъде в областта, просто да отговаря на изброеното. 
Виж целия пост
# 498
Търся ръчно направена картичка за 50 годишен юбилей на жена. Къде мога да разгледам на място? Нямам време за онлайн заявки.
Имаше едно магазинче в Тракия в ТЦ Сани, но вече не  е там. По центъра? Или дори да е друг квартал ще се разходя.
Виж целия пост
# 499
За мен е нова информация,затова споделям- има сергии на колелото на Гарата с учебници втора ръка. На тези,които погледнах,цените бяха близки до коричните,но ако се вземат повече неща, вероятно ще има смисъл.
Виж целия пост
# 500
Търся ръчно направена картичка за 50 годишен юбилей на жена. Къде мога да разгледам на място? Нямам време за онлайн заявки.
Имаше едно магазинче в Тракия в ТЦ Сани, но вече не  е там. По центъра? Или дори да е друг квартал ще се разходя.
"Хоби свят" в Кичука.
https://hobbysvqt.com/
Виж целия пост
# 501
Търся ръчно направена картичка за 50 годишен юбилей на жена. Къде мога да разгледам на място? Нямам време за онлайн заявки.
Имаше едно магазинче в Тракия в ТЦ Сани, но вече не  е там. По центъра? Или дори да е друг квартал ще се разходя.
Двете гарги на Младежка
https://m.facebook.com/dvetegargi/photos
Виж целия пост
# 502
Търся ръчно направена картичка за 50 годишен юбилей на жена. Къде мога да разгледам на място? Нямам време за онлайн заявки.
Имаше едно магазинче в Тракия в ТЦ Сани, но вече не  е там. По центъра? Или дори да е друг квартал ще се разходя.
Виждала съм доста картички , включително и ръчни в магазинчето на Гладстон за подаръци . Намира се малко преди светофара (на десния тротоар) ,в посока от тунела към Търговската гимназия.
Виж целия пост
# 503
Да поискам препоръка за добър пулмолог в Пловдив? Работещ със здравна каса по възможност 🙏
Виж целия пост
# 504
Вики, препоръка с две ръце за д-р Стефка Драганова. Работи и с НЗОК
Виж целия пост
# 505
Много хубави картички за различни поводи има в книжарница Ориндж на Главната.
Виж целия пост
# 506
Ателие "Сръчни ръчички" са в центъра, намерете коирдинати от гугъл. Могат на момента да изработят нещо по желание.
Виж целия пост
# 507
Добър детски психолог да препоръчате?
Виж целия пост
# 508
Добър детски психолог да препоръчате?
Теодора Пампулова. Има кабинет в кв.Съдийски.
Виж целия пост
# 509
Къде мога да направя запитване, онлайн, към общината? Не мога да открия в сайта им секция за въпроси?
От две седмици не спират репортажите за наводненията в Карловско, а Марица е станала гора тилилейска. Rage Ако стане наводнение, ще отнесе половината град. Но никой не протестира за това. Confounded
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия