🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 10

  • 60 907
  • 739
# 525
Аз да кажа, че 21:45 италианско време, 22:45 - наше, ме устройва идеално. Предната седмица бързах като луда за 22:10 и висях като мисирка Joy
Виж целия пост
# 526
Боже мой Open Mouth може ли някой да ни обясни какво се случва? Nature Fire Nature Fire Nature Fire Nature Fire Scream

Спокойно… Wink Виждаме, ситуацията е под контрол! Animal See No Evil Joy




Пренасям линковете и на тази страница, за да ни е по-удобно, ако се наложи да сменяме линкове
(като ни изхвърлят) Joy

Линкове за гледане

1. https://uaznao.com/watch-canale-5-in-live-streaming/

2. http://azrotv.com/iphone/it/ch/c5.php

3. http://www.freeintertv.com/view/id-2757/1-1-2-5



===============================

Джан избухна в ИГ с мега сладката публикация! Heart Eyes Heart


"Споделяме най-красивите усмивки с вас 💯
Тази вечер в най-гледаното време на Canale 5.
Viola Come Il Mare ♈️
Между другото, за нас е радост да четем прекрасните ви отзиви
и да знаем, че ни обичате 😇
Никога не пропускайте, силна прегръдка 🕊"

https://www.instagram.com/p/CjajqfAs--5/



Виж целия пост
# 527
Ахахха харесвам италианското кино, не ги бавят с целувките Joy И моля зебележете не е снимано от дрон Sweat Smile
Виж целия пост
# 528
И няма да има глоби! Hands V Grinning

не знам откъде дойде тая снимка Joy но в момента в ТТ и ИГ има няколко хиляди луди, които я разпространяват със скоростта на вятъра Joy

Виж целия пост
# 529
Хайде почва полициото Франческо Демир и Мис Италия Grinning

***

Когато Виола видя доматите на прегледа и трябваше да каже какво чувства, тя си спомни сцената как Джан я храни и каза, че усеща ОПАСНОСТ! Grinning

Ела, ела, къзъм, ела седни, не хапя GrinningVery Happy Grinning



Като се удари в тентата, Джан я пита какво има, тя каза нищо, виновни са доматите Grinning Миличката Grinning

***

Франческа разпитва колегите си с коя е говорил Джан/ с коя го е видяла. Те я базикат, че ревнува. После на местопрестъплението небрежно подпитва Демир и той разбира се пак нещо я базикна, че ревнува. Накрая Тамара й каза, че го харесва. Разбира се, Франческа отрича Grinning

***

Тука той й се кара, че не може така да идва в полицията, пита я защо не му се е обадила по телефона. Тя казва, че не са си толкова близки, че да му звъни Grinning Той казва как така не сме си близки, почти живеем в една къща или нещо от сорта.. казва, че тя се държи странно днес. Тя го напада, че пак се държи като мъжкар, егоцентрик... той допълва като дете Grinning Все пак Виола споделя, че смяна, че малкото момиче в дома на Роза (проститутката) не е нейна сестра, а дъщеря. Виола се изненадва, че Демир знае, че Роза е проститутка. Той й казва, че все пак е полицай Grinning щял да провери дали е вярно това за дъщерята, което явно вбесява Виола Grinning

Виж целия пост
# 530
Елке, редувам те, да разправяш какво си разбрала Grinning
Аз съм на картинки Grinning

и целувката не е истинска.... Joy





и от втората целувка се дръпна Виола.. иска да си говорят Joy

Виж целия пост
# 531
Мерси Kissing Heart

Дам.. само ни пускат фитилите с тези целувки, ама скоро, скоро ще дойде и истинската!

Иначе на последната сцена, дето Виола-будалата се дръпна Grinning Франческо разказваше за семейството си. Баща му е адвокат, майка му голяма красавица, било любов от пръв поглед. После нещо за казина говореше, може би баща му е бил комарджия или поне това разбрах Grinning Каза нещо, че се разкъсвали между Истанбул и Италия, между адвокатстването, съдилищата и ревността... абе не е провървяло на брака и за това Франческо не вярва в брака и любовта. После тръгна да я целува, тя се отдръпна и каза, че тя вярва в любовта. Въпреки че не познава баща си и не са били с майка й, все пак вярва в любовта и само с любов ще бъде с някой мъж. И Франческо й пожелава КЪСМЕТ! Grinning Честно казано това е най-отгоре-отгоре, нямах силите да се заслушам и съсредоточа, защото бях полу-припаднала от погледите и гласа на Джан Grinning Grinning Grinning

И само как си тръгна с другата мацка на моторЯ Grinning Bay Yanlis в действие Grinning

Айде почва втора серия!
Виж целия пост
# 532
А аз едвам оживях на балконските изпълнения на босоногия комисар и тез къдрици как се друсат като се обяснява.. Nature Fire абе имали сме да теглим. Joy



Фара Animal Rabbit



Франческо е деликатен и услужлив с тези в затруднение.. има късмет бедното момиче, че той я намери : ))

Джан е невероятен тази вечер.. играе като звяр! Nature Fire Heart


Виж целия пост
# 533
Много се раздвижи сценария, доволна съм! От втората серия не схванах нищо кой знае какво, адски ми се спи вече  и изгубих връзка с кораба майка Grinning

Този Раниеро прилича на някакъв тийн в сравнение с Джан, направо е нелепо въобще Франческа да му обърне внимание Grinning

Този журналиста, приятел на Клаудия и дето гледаше снимката на Виола, направо си мисля, че може да й е брат. Гледам сега в промото нещо Франческо ще го посети, чак вече ме тресе любопитството какво ще изскочи от там!



Поне разбрах и запомних какво значи "магари" - да се надяваме. Имам чувството, че го повтарят това магарЕ през 5 минути Grinning

И нещо ново "ла порта" значи "врата", направо италианския ми е български вече Grinning

айде бона серата, Грозде, май само ти си на линия Grinning Hug
Виж целия пост
# 534
Добро утро,момичета!



Ели Hug,Грозде Hug,благодаря ви за преразказаното за двата нови епизода,снимки и инфо от снощи! Flowers Rose Flowers Rose
Аз не гледам онлайн тъй като съм гледала само 1 еп. и късно свършва.После ми е трудно заспиването,а на другия ден също няма да съм в кондиция!Вие сте младички! WinkSimple Smile





🆕 🆕 🆕
от Fiction Mediaset




Сутринта видях тези два откъса качени във ВК:
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456246178%2F01d … l_wall_-199343470
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456246177%2F7dd … l_wall_-199343470

Желая ви един безгрижен почивен ден с много хубави и радостни моменти!
Виж целия пост
# 535
Виола: Някога имал ли си вечеря с жена, без да свършите в леглото?

Франческо: Да... с майка ми. Animal Joy CatAnimal Joy CatAnimal Joy Cat



***

Франческа:  Сгреших за теб, Франческо, ти не си егоцентричен и детски шовинист, ти си наранен и разочарован. Но трябва да стоя далеч от теб, особено сега, защото сега трябва да спася живота си на всяка цена.



***

Ето го Раниеро. Симптяга е, но си е бебе... Grinning



Друго си е Фраческо Демир Heart Eyes

Виж целия пост
# 536
Привет и от мен, рагаци! Simple Smile


Purple Heart "Виола като морето" Purple Heart Епизод 1 с БГ. СУБ. Purple Heart

https://ok.ru/video/3741480061501


С голяма благодарност към момичетата от ФБ Джан Яман България Purple Heart

-----------------------------------

Вчерашните епизоди бяха по-динамични от първите, харесаха ми много! Тотално съм очарована и поразена от играта на Джан Hands Clap Hands Clap Нашият запали докрай... огън беше навсякъде Nature Fire и в съблазняването и като полициото* Hands Ok Hand Напълно влезе в ролята, непринуден, разкрепостен, емоционален и горещ.. С лекота и без задръжки показа актьорските си похвати - погледи, мимики, жестове, усмивки - съчетани с присъщия му уникален чар Heart Eyes а чарът и талантът му заедно са експлозивни! Nature Boom
Ами лудата му нечовешка красота в комбинация с приглушения му кадифен тембър? Animal See No Evil Очите, трапчинките, къдриците, походката.... бля, бля Grinning за тялото му споменах ли? Animal See No Evil Joy
Ох, имаше и много смях.. не знам дали си казваха смешни неща, ама физиономиите и интонациите им ми бяха достатъчни.. Joy

Joy Ей ги на, вижте ги каква картинка са : ))

V: Спри да гледаш! Казвам това заради твоето психично здраве! Joy
F: твърде късно... Joy Joy
https://twitter.com/__laurina_/status/1578637659072712705




Злате Hug ще наваксаш през уикенда Purple Heart не че и аз няма да потретя, попетя*... Joy
Виж целия пост
# 537
Само лафове в този сериал Joy

Благодарности за бг превода Heart Eyes

Но аз май ще минавам на втора серия с руския превод, че нямам време да гледам за четвърти път първа Joy

Днес Франческа и Киара ще са гости във Верисимо. Сладурки!

Виж целия пост
# 538
Аз вчера изгледах 2 еп. с руски суб., днес веднага изгледах 1 еп. с бълг. превод и сега тъкмо приключих снощните 3-ти и 4-ти на спокойствие Grinning че когато гледам "на живо" съм под напрежение Grinning
В ТТ всички ги похвалиха и написаха, че тези два епизода, са дори по-добри от първите два Simple Smile И аз съм на същото мнение, но да си призная, Джан толкова ми липсваше на екран, че всички епизоди биха ми харесали, щом той е там. Grinning И сега разбирам защо 3 и 4 са ми "по-добри".. ами, защото Джан има повече екранно време в тях! Grinning
Виолата няма тежест на детективски сериал, има лека любовна линия, приятен хумор, красиви герои и красиво Палермо! Няма прословутите дизи линии (отмъщения, издевателства над жени и деца, махали и т.н) За мен Виолата е глътка радост и смях! Simple Smile Лежерно се гледа, празник и за очите и за ушите Simple Smile Рейтинга е паднал малко, 2.868.000 зрители и 17,55%. Четох, че сериалите в праймтайма на Канал 5 поддържали средно 2 000 000/2 500 000 и 15/16% (в Рай 1 поддържат по-високи стойности) и че засега рейтинга на Виолата все още е супер, стига да успее да го задържи Simple Smile

Ето няколко откъса от 3 и 4 епизод (по мой избор) Grinning
имат автом. превод, само трябва да си го включите..
(аз се отказах от тази услуга, защото надписите са много ситни) Simple Smile

Балконските за ми любими, знаете Simple Smile






---------------------------------

Красивите думи на Francesca Chillemi и Chiara Tron за Can Yaman във Verissimo - част 1 - англ. суб.
"Той беше феноменален на италиански"
https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1578844195426820096

част 2
https://twitter.com/CanYamanMedia/status/1578844284899713024


Превод от рускините
Скрит текст:
Силвия: Още не сме говорили за Джан Яман, липсва ли ти вече?

Киара: Джан е такова присъствие, че ни липсва, когато го няма ни липсва като по-голям брат.

Силвия: Той ли беше големият брат на снимачната площадка?

Киара: Определено

Франческа: Аз бях майката на всички

Силвия: Ти също ли беше негова майка?

Франческа: разбира се, и на него също

Киара: тя е майка за всички, тя решава проблемите

Силвия: Наистина ли решаваш проблеми?

Франческа: Да, аз съм много практична, дори на снимачната площадка се опитвам да държа всичко под контрол, дори извън моята компетентност

Киара: например, веднъж лицето ми беше пламнало, нанесох алое, бях лилава... като морето 😁.

Франческа: това са неща, които не трябва да се случват на актрисите... тя наистина полудя, работихме една седмица и видях, че очите й започнаха да се насълзяват... и тя започна да се паникьосва, никой не реагира.

Киара: Вдигнах телефона, обадих се на дерматолога, отидох и решихме всички проблеми, които можех да имам.

Силвия: Ако имаш проблеми, обади се на Франческа. Тя също е учителка по италиански...

Франческа: Всъщност това не са думите, на които го научих, единственото нещо, което го помолих да запази е "sggg", неговото "sgg" е малко по-меко, помолих да го запази, добре е и той реши да не го чисти повече, защото всички го одобрихме. Той беше ФЕНОМЕНАЛЕН на италиански!

Силвия: Той говори италиански много добре

Киара: Джан Яман впечатлява

Франческа: колко комплимента му направи... (към Киара)

Киара: Аз съм милиард, фен съм на италианския език.

Франческа: Знае всички подлози

Киара: Той не пропуска спрежения за време.

Силвия: Трябва да кажа, че той е много добър.

Франческа: тогава, разбира се, най-трудно е, когато например ми се случи на английски, аз говоря английски, но след това, когато правиш шест теста на английски, пак се объркваш, начинът на комуникация е различен от начина, по който си учила, това е малко по-трудно, защото езикът е подреден по определен начин, дори ние понякога се забиваме в италианските писмености, защото трябва да кажем супер технически неща.

Силвия: Поздравления за Джан Hands Clap
Виж целия пост
# 539
Айде, айде... голям брат, майка, син... точно пък за Джан ще си помисля, че ми е брат Joy

Иначе извън шегата, много обичам така да го хвалят! Няма човек да се е докоснал до Джан и да не изкаже хиляда комплимента за него. И то не от лицемерие, а защото Джан си е Джан! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия