може ли някой да ни обясни какво се случва?

Виждаме, ситуацията е под контрол!




И моля зебележете не е снимано от дрон

но в момента в ТТ и ИГ има няколко хиляди луди, които я разпространяват със скоростта на вятъра 




Миличката 

Той казва как така не сме си близки, почти живеем в една къща или нещо от сорта.. казва, че тя се държи странно днес. Тя го напада, че пак се държи като мъжкар, егоцентрик... той допълва като дете
Все пак Виола споделя, че смяна, че малкото момиче в дома на Роза (проститутката) не е нейна сестра, а дъщеря. Виола се изненадва, че Демир знае, че Роза е проститутка. Той й казва, че все пак е полицай
щял да провери дали е вярно това за дъщерята, което явно вбесява Виола 






Франческо разказваше за семейството си. Баща му е адвокат, майка му голяма красавица, било любов от пръв поглед. После нещо за казина говореше, може би баща му е бил комарджия или поне това разбрах
Каза нещо, че се разкъсвали между Истанбул и Италия, между адвокатстването, съдилищата и ревността... абе не е провървяло на брака и за това Франческо не вярва в брака и любовта. После тръгна да я целува, тя се отдръпна и каза, че тя вярва в любовта. Въпреки че не познава баща си и не са били с майка й, все пак вярва в любовта и само с любов ще бъде с някой мъж. И Франческо й пожелава КЪСМЕТ!
Честно казано това е най-отгоре-отгоре, нямах силите да се заслушам и съсредоточа, защото бях полу-припаднала от погледите и гласа на Джан
Bay Yanlis в действие 
абе имали сме да теглим. 











,Грозде
,благодаря ви за преразказаното за двата нови епизода,снимки и инфо от снощи!
















"Виола като морето"
Епизод 1 с БГ. СУБ. 

Нашият запали докрай... огън беше навсякъде
и в съблазняването и като полициото*
Напълно влезе в ролята, непринуден, разкрепостен, емоционален и горещ.. С лекота и без задръжки показа актьорските си похвати - погледи, мимики, жестове, усмивки - съчетани с присъщия му уникален чар
а чарът и талантът му заедно са експлозивни! 
Очите, трапчинките, къдриците, походката.... бля, бля
за тялото му споменах ли?
Ей ги на, вижте ги каква картинка са : ))


ще наваксаш през уикенда
не че и аз няма да потретя, попетя*...

че когато гледам "на живо" съм под напрежение
И аз съм на същото мнение, но да си призная, Джан толкова ми липсваше на екран, че всички епизоди биха ми харесали, щом той е там.
И сега разбирам защо 3 и 4 са ми "по-добри".. ами, защото Джан има повече екранно време в тях!
Лежерно се гледа, празник и за очите и за ушите
Рейтинга е паднал малко, 2.868.000 зрители и 17,55%. Четох, че сериалите в праймтайма на Канал 5 поддържали средно 2 000 000/2 500 000 и 15/16% (в Рай 1 поддържат по-високи стойности) и че засега рейтинга на Виолата все още е супер, стига да успее да го задържи



Препоръчани теми