Созопол 2022/2023 г.- мнения , впечатления и препоръки.

  • 69 813
  • 744
# 345
Очертава ми се кратка почивка в началото на септември в Буджака. Ще се радвам на препоръки за заведения с обедно меню и всякаква информация за района. Не съм го посещавала може би вече 10 години и предполагам много се е променило всичко.
Виж целия пост
# 346
Здравейте! Предложете ми къща за гости. За 4 човека. Две двойни стаи. Благодаря! Има ли свободна зона на Хармани?
Виж целия пост
# 347
Интересувам се дали върви влакчето от Созопол до Каваци?
Или някаква маршрутка/ автобус?
Виж целия пост
# 348
Интересувам се дали върви влакчето от Созопол до Каваци?
Или някаква маршрутка/ автобус?
Ами може да се върнеш на предходната страница и да прочетеш пост 338.
Виж целия пост
# 349
Автобус е. Има го.
Виж целия пост
# 350
Благодаря. Гледам часовете - не знам как са ги мислили, от 12 до 17ч няма предвиден автобус в посока Созопол
Виж целия пост
# 351
От години е така.
Виж целия пост
# 352
Моля за актуални мнения за хотел Флагман.
Предстои ни скоро, а тези които намерих са стари. 🌼
Виж целия пост
# 353
Има ли някъде инфо какви концерти ще има в Созопол през август. Преди имаше публикувана програма по месеци на сайта на Общината, но тази година нищо не откривам.
И някой да сподели актуални цени на чадър и шезлонг на рибката. А и на "паркинга"от отсрещната страна на входа.
Виж целия пост
# 354
Ако под "рибката" имате предвид плаж Златна рибка - 30лв за два шезлонга и чадър преди седмица. Някъде около Blue Orange бяхме.
На Каваци е 25, а плажът е доста по-широк и приятен, така че не повторих.
Виж целия пост
# 355
Благодаря за информацията. Точно за този плаж питах. А иначе е въпрос на вкус и цялостно усещане.✌️
Виж целия пост
# 356
Има ли някъде инфо какви концерти ще има в Созопол през август. Преди имаше публикувана програма по месеци на сайта на Общината, но тази година нищо не откривам.
И някой да сподели актуални цени на чадър и шезлонг на рибката. А и на "паркинга"от отсрещната страна на входа.
Цената на паркинга срещу Златна рибка беше 5 лв на  ден. Поне така беше в неделя - 30.06. Седмица преди това (на 23.06) бяхме на Каваците . Там цената на паркинга горе до пътя беше 7лв на ден, а на един друг паркинг, съвсем близо до плажа - 15 лв на ден.
Виж целия пост
# 357
Има ли някъде инфо какви концерти ще има в Созопол през август. Преди имаше публикувана програма по месеци на сайта на Общината, но тази година нищо не откривам.
И някой да сподели актуални цени на чадър и шезлонг на рибката. А и на "паркинга"от отсрещната страна на входа.
Аз гледам тук:
https://www.eventim.bg/bg/tursi/?searchText=%D0%A1%D0%BE%D0%B7%D … %BE%D0%BB&lang=bg
Вероятно ще се появят още събития.
Виж целия пост
# 358
Благодаря на всички за споделеното.
Виж целия пост
# 359
Плажът Смокиня плитък ли е, подходящ за деца?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия