Созопол 2022/2023 г.- мнения , впечатления и препоръки.

  • 69 808
  • 744
# 390
Добре, не се хващай за думата, отрицателни отзиви и впечатления тогава...не точно хейт.

Изненадах се, защото по другите морски теми не съм попадала на толкова много отрицателен вайб за града..за това.

Иначе не спирам никого да пише...

За това явно темата е от 2022г и не върви много. Бавно се изписва....
Виж целия пост
# 391
Съгласна съм с мнението на Защо ме търсиш.
За гледки, тишина и усещане за диво много харесвам Шофьорския плаж. Била съм няколко пъти и нямаше никой, ама никой. Само морето и вятъра...
Виж целия пост
# 392
Съгласна съм с мнението на Защо ме търсиш.
За гледки, тишина и усещане за диво много харесвам Шофьорския плаж. Била съм няколко пъти и нямаше никой, ама никой. Само морето и вятъра...
Да, там е много красиво. Но не плитко и трябва да се внимава с влизането Simple Smile
Виж целия пост
# 393
Не влизам, само се наслаждавам на гледката.
Виж целия пост
# 394
Изненадах се, защото по другите морски теми не съм попадала на толкова много отрицателен вайб за града..за това.
То не е точно за самия град. За плажовете му по-скоро. Самият град, (старият) е супер.
Инак за това, че рядко има отрицателни мения за нещо не е задължително да се дължи на това, че дадено място е прекрасно. На вкус и на цвет... знаеш. По-скоро е възможно мненията да са от хора, попаднали на точното място спрямо собствените си вкусове.
Друг тънък момент е, че обикновено хародът предпочита да се похвали вместо да си признае "Ей, тука се оказа баси гредата". Нали знаеш "мойто си е най-хубаво".
Виж целия пост
# 395
Благодаря за мненията.
Виж целия пост
# 396
Здравейте! Извинявам се, че нахлувам така в темата, но имам въпрос.
Досега не съм била на почивка в Созопол. Изчетох темата и се насочих към настаняване около Каваци. Важно ни е да има къде да паркираме и плажа да е на пешеходно разстояние. Набелязах няколко апартамента в “Грийн Лайф”, хотел “Свети Никола” и хотел “Голдън Плейс”. Къде бихте ми препоръчали да резервирам?
Доколкото разбрах от темата има автобус, който пътува от Каваци до Созопол и е вариант за вечерна разходка.
Много ще бъда благодарна за насоки и съвети.
Виж целия пост
# 397
Имайте предвид, че автобуса не е целодневно, а 3ч преди обед и 3 ч следобед. Разписание:
Виж целия пост
# 398
Хубаво е че има транспорт, но имайте предвид че е страшно изморително да ходиш така на плаж десет дена или колкото там е почивката.
От Несебър до централния плаж на Сл бряг сме ходили така с автобус два пъти, хем спирката в Несебър беше точно до хотела, и си е изморително упражнение, поне за мен...също от Слънчев бряг до плажа на Св.Влас пак така..бива за един път, ама е убийствено ако е за цяла почивка.
Виж целия пост
# 399
Люлякова пролет, благодаря за разписанието.

Тета, идеята ни е да спим на Каваци и да плажуваме там, а вечер да се разхождаме в Созопол, тъй като предполагам,че на Каваци няма къде да се раздвижим много-много вечер. Иначе да - на горещината през деня не ми се ще да пътуваме до плажа.

Още обмислям дали да спим в самият град или около Каваци. Много ми се иска да направя правилен избор и да успея да влюбя мъжа ми в Созопол ❤
Виж целия пост
# 400
Върнахме се вчера.хидихме на плажа Аркутино.Малко по далеч е ,но е прекрасен плаж има плитка и спокойна част,има и с вълни.Водата и пясъка чисти.
Иначе Созопол като град в сравнение с преди 3 години се е подобрил,по чист и поддържан
Виж целия пост
# 401
Люлякова пролет, благодаря за разписанието.

Тета, идеята ни е да спим на Каваци и да плажуваме там, а вечер да се разхождаме в Созопол, тъй като предполагам,че на Каваци няма къде да се раздвижим много-много вечер. Иначе да - на горещината през деня не ми се ще да пътуваме до плажа.

Още обмислям дали да спим в самият град или около Каваци. Много ми се иска да направя правилен избор и да успея да влюбя мъжа ми в Созопол ❤
Привет, има таксита и цената беше 10 лв. от Смокиня до Созопол. Ти си прецени къде да резервираш. На Каваци вечер ще ви е скучно. На "Веселата уличка" - ул. Ропотамо в новата част на града до плаж Хармани, където са чалга заведенията и разни клубове е доста шумно и не ти препоръчвам да се настанаваш, освен ако не избереш място на втора, трета линия от плажа. Не наемай и квартири в старата част на града на улици с имена на планини - як баир е там.. А пък в най-старинната част може да попаднеш на някоя квартира с доста мезерно обзавеждане и някоя хазайка, която да ти изключва болерът, за да не й хабиш ток. Всичко в стария град е на як баир и е адски нагъчкано. Няма места за паркиране и няма въздух между сградите. Ако искаш да си в града може би е добре да търсиш нещо на ул. Одеса. Така хем ще си в по-новата част с нови кооперации, хем ще се близо и до двата плажа в Созопол. От там с автобусчето или с такси до Каваци, Смокиня, Златна рибка. С кола до Градина, Царският плаж, Дюни, шофьорският плаж или Аркутино
Виж целия пост
# 402
То зависи кой какво търси. На мен на Каваци ми е идеално и вечер:-) гъчканицата ме докарва до истерия
Виж целия пост
# 403
Здравейте,
ако някой желае, може да се възползва от отстъпката. За съжаление аз не мога.....
Виж целия пост
# 404
На Градина/Царския плаж водата е чиста, цените в заведенията съвсем нормални



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия