Смешки от форума 39

  • 87 350
  • 755
# 360
Това с извънземния глист не го виждам чак толкова смешно, костюм от филм  (Дюн) като всички останали хелоуински неща ¯\_(ツ)_/¯
И пари ли се дават, освен сладко? 😶
Ами аз досега се чудех защо толкова народ напира да живее в тоя квартал, а то какво било Sweat Smile
Виж целия пост
# 361
И пари ли се дават, освен сладко? 😶
Не, не се дават!
Виж целия пост
# 362
И пари ли се дават, освен сладко? 😶
Не, не се дават!
По София дават. Дребни де, да не помислите пачки. Последните 3 години моята носи и пари. Вече е голяма и не обикаля . Simple SmileНад 2 столични квартала са ми наблюденията другарки и другари. 🤪😂
Виж целия пост
# 363
Какво им е баналното на вещиците по Хелуин.
Все едно да кажеш че Дядо Коледа/ Дядо Мраз е банален.
Thinking
Виж целия пост
# 364
Коментарът е за съфорумец на някогашните му 20-Тина години.

Цитат на: link=topic=1494503.msg45517931#msg45517931 date=1667316209
Как съдиш от невръстните си години за жени. Казваме жени. Щото на 22 съм била жена, колкото Божинката е футболист.

😂
Виж целия пост
# 365
Как да проверим, дали прахът за пране е фалшив...

...човека се оплакваше че купил прах Персил 10кг на ниска цена от някакъв пазар. Като го отворил видял че е странен праха, опитал и било солено
Виж целия пост
# 366
Това последното може и в страшките да се копира...
Виж целия пост
# 367
Как да проверим, дали прахът за пране е фалшив...

...човека се оплакваше че купил прах Персил 10кг на ниска цена от някакъв пазар. Като го отворил видял че е странен праха, опитал и било солено
На вкус и цвет товарищ нет Joy
Виж целия пост
# 368
Сетих се за онзи мъж, дето се карал на жена си да не му пере гащите с омекотител, че омекотяващият ефект бил не само за плата Wink
Виж целия пост
# 369
Чорапени истории от форума Grinning

"Малкия ми син няма никаква съпротива към различни чорапи. ТОй нарочно е така. И като нахлузи черен чорап 45 номер, и го опъне хууууубаво до под коляното, а на другия крак мой чорап на розички. И отиде така на училище...."

"Мъжът ми редовно е с различни чорапи, а веднъж си беше опънал елегантно краката в едно заведение с мои чорапи на тях. Тънки, черни и с ламе. И той имал такива каза."
Виж целия пост
# 370
JoyJoyJoy
Линк, моля!
Виж целия пост
# 371
Сетих се за онзи мъж, дето се карал на жена си да не му пере гащите с омекотител, че омекотяващият ефект бил не само за плата Wink
Ъъъъъъ,коооо...👀😱😂
Не съм го срещала това из форума !
Виж целия пост
# 372
Елиф, някъде тук започна чорапената дискусия https://www.bg-mamma.com/?topic=1464619.150
Виж целия пост
# 373
Да му ги колоса тогава.
Виж целия пост
# 374
Цитат
Момичета, много са модерни сега едни лакове, които са светлоотразителни (все едно имат частички от светлоотразителна жилетка). Та, купих си едни такива гел лакове от любимия ми сайт  - Алиекспрес 😁😁. Но се оказа, че те "светлоотразяват" само през камерата на телефона, със светкавица - само със светкавица, на живо с просто око няма такъв ефект и прилича на обикновен лак с брокат. Та, въпросът ми е: знаете ли за такъв лак, който да светлоотразява само със насочена светлина и да се вижда във живия живот. Искам да имам светлоотразителна табела на ноктите си и да ме виждат в тъмното колите. Искам да ме объркат с табелата за магистрала тракия 😁. Толкова искам отразявам светлината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия