Смешки от форума 39

  • 87 350
  • 755
# 450
Много е яко! С глас се смея! Благодаря!
Виж целия пост
# 451
А, не е младеж според мен. Мисля, че е някоя стара форумна "тролка", която си прави майтап с някои потребителки.
Виж целия пост
# 452
или дечурлига си играят.

и в други теми съм засичала такава двойка Sad
Виж целия пост
# 453
Аз... Не знам как да изкоментирам...
То е някакъв ужас...
Виж целия пост
# 454
Ох, май е за страшките , но се пръснах от смях 🤣🤣
Цитат
Верно ли сравнявате по чистоплътност професията на лекаря и проститутката  Simple Smile



Цитат
Мхм... Чак почнах да си мечтая дъщеря ми да стане някой ден или лекар, или проститутка. Което сама избере.
🤣🤣🤣
Въпроси всякакви за СО е темата ,тече дискусия по "професията" от известно време ...
Виж целия пост
# 455
Второто е култово....хахахха
Виж целия пост
# 456
Ми така де, няма срамна работа, има мързеливи жени. Който каквото го влече, важното е да се работи. Joy
Виж целия пост
# 457
Съфорумка та си направила микроблейдинг на веждите:
Цитат
Много хубави станаха, но на мен ми е крайно странно. Като се прибрах мъж ми вика- ооо, Брежнев. Дай да те цунем как Тодор Живков на 30 конгрес на БКП.
Виж целия пост
# 458
За протокола - по времето на Брежнев и Тодор Живков конгресите на БКП бяха едноцифрено число. Най-много да бяха стигнали до 12-13 до 1989 год.
Виж целия пост
# 459
За протокола - по времето на Брежнев и Тодор Живков конгресите на БКП бяха едноцифрено число. Най-много да бяха стигнали до 12-13 до 1989 год.
Ииииии, бегом марш обратно в час по математика. 12-13 ... едноцифрено число.
Виж целия пост
# 460
Абуто, ако не беше в смешките да те донесе човек. Брежнев умира 82 година. Дотогава са били едноцифрено число.
Виж целия пост
# 461
1981 - 12 конгрес на БКП - Гугъл Wink
Виж целия пост
# 462
Абуто, ако не беше в смешките да те донесе човек. Брежнев умира 82 година. Дотогава са били едноцифрено число.

Абуто помни добре траурната музика по радиото по "повод кончината на другаря Леонид Брежнев". А по времето на XIII  конгрес на БКП имах 5 и 1/2  по математика при другаря Теофан Димитров.
И понеже сме в смешките - Преди входа на летището във Варна имаше един голям билборд (тогава табела) - "Слава на XIII конгрес на БКП". Точно по режима на тока "два часа има, два няма". И някой една вечер под "Х"-то нарисувал една крушка - все едно е задраскана, и трите III  направени като свещи с по едно пламъче отгоре. На обяд вече го нямаше билборда.
Мале колко съм дърт...
Виж целия пост
# 463
Аз помня как около конгресите хуквахме по магазините. Пускаха дефицитни стоки. Сбъркала съм точната бройка, но все пак 30-ти конгрес не е имало преди промените. Провеждаха си се стриктно на всеки четири години.
Виж целия пост
# 464
...Сбъркала съм точната бройка, но все пак 30-ти конгрес не е имало преди промените.

Къде пише 30-ти конгрес колежке? Ще ви шибна една двойка ей сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия