Смешки от форума 39

  • 87 350
  • 755
# 480
Цитат
Паралелите със западния свят не са актуални, защото там стандарът е по-нисък, хората са по-бедни и масово се живее в много по-мизерни жилища, отколкото в България.
Hands Muscle Hands Muscle
Виж целия пост
# 481
Цитат
Паралелите със западния свят не са актуални, защото там стандарът е по-нисък, хората са по-бедни и масово се живее в много по-мизерни жилища, отколкото в България.
Hands Muscle Hands Muscle
Ти да видиш...

Сравнението като да е с Швейцария, не с България.
Виж целия пост
# 482
Цитат
Паралелите със западния свят не са актуални, защото там стандарът е по-нисък, хората са по-бедни и масово се живее в много по-мизерни жилища, отколкото в България.
Hands Muscle Hands Muscle


Откъде е това?
Виж целия пост
# 483
В имотна тема.Крупен инвеститор живял в Канада,пазарува апартаменти в Ст.град и ги отдава под наем.Като напазарува достатъчно ще ги шитне,за да си купи хотел.Иначе е програмист.629 пост
https://www.bg-mamma.com/?topic=1498320.615
Виж целия пост
# 484
Цитат
Жената е питала за Йонатан и Тимотей, темата се напълни с предложения да си кръсти детето Георги, Йоан или Михаил. Сега разбирам защо в класа на детето има 3хНикол, 3хКалоян и 2хДария, за да не им се подиграват в училище, да им отиват като пуснат шкембета и да се съчетават отлично с фамилии Иванов и Димитров. Авторката да го кръсти Георги Димитров, щом човек с това име е имал мавзолей, значи и детето ще стане велик човек! Може да го кръсти и с моето любимо за мъж, Максим, като не родих син това име без човек ли да си остане 🤷‍♀️
Виж целия пост
# 485
И ММ е със същото име, но си няма мавзолей 🤔
Цитат
Жената е питала за Йонатан и Тимотей, темата се напълни с предложения да си кръсти детето Георги, Йоан или Михаил. Сега разбирам защо в класа на детето има 3хНикол, 3хКалоян и 2хДария, за да не им се подиграват в училище, да им отиват като пуснат шкембета и да се съчетават отлично с фамилии Иванов и Димитров. Авторката да го кръсти Георги Димитров, щом човек с това име е имал мавзолей, значи и детето ще стане велик човек! Може да го кръсти и с моето любимо за мъж, Максим, като не родих син това име без човек ли да си остане 🤷‍♀️
Виж целия пост
# 486
И ММ е със същото име, но си няма мавзолей 🤔

Може би просто не те е ядосвал достатъчно. Grin
Виж целия пост
# 487
И ММ е със същото име, но си няма мавзолей 🤔
[
Скрит текст:
quote author=jey link=topic=1472403.msg45646338#msg45646338 date=1669622225]
Цитат
Жената е питала за Йонатан и Тимотей, темата се напълни с предложения да си кръсти детето Георги, Йоан или Михаил. Сега разбирам защо в класа на детето има 3хНикол, 3хКалоян и 2хДария, за да не им се подиграват в училище, да им отиват като пуснат шкембета и да се съчетават отлично с фамилии Иванов и Димитров. Авторката да го кръсти Георги Димитров, щом човек с това име е имал мавзолей, значи и детето ще стане велик човек! Може да го кръсти и с моето любимо за мъж, Максим, като не родих син това име без човек ли да си остане 🤷‍♀️
[/spoiler]
[/quote]
ЧЕкай сега малко! То мавзолеят е след смъртта, не преди. Къде се буташ?
Виж целия пост
# 488
Значи, много качествено трябва да ме ядоса 😂Дооообре. Ще почакам😁
Виж целия пост
# 489
Значи, като не слуша тоя човек, следва оферта за мавзолей, така ли? Joy
Виж целия пост
# 490
С тия цени на строителните материали, предлагам групови ритуали на съфорумките.
Виж целия пост
# 491
Казваш, да не  се туткаме много-много 😂
Виж целия пост
# 492
Да почваме пирамидата Joy
Виж целия пост
# 493
Един дето искал като умре, да го кремират, и жена му му записала час за четвъртък... Та и вашата работа Grinning
Виж целия пост
# 494
Като те перкат хормоните, може и Ланесра да си кръстиш дъщерята
@AIDA_N Тъща към зетя: Синко като умра искам да ме кремирате!
На следващия ден - Майко, записъл съм ти час за кремация другата седмица в сряда 11:00
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия