С РЕКА НА СЪРЦЕТО - в очакване на новия сериал на NOVA

  • 45 163
  • 739
# 255
На който не му допада сериалът - сериали много. На мен ми е интересен.
Само не ми хареса тази трагедия с гаджето на Петър. Очаквах драми при тях, но такава кардинална... А толкова хубава двойка бяха и залагах на любовни трепети, но никой не ме е питал. Joy
Виж целия пост
# 256
На мен ми хареса сериала, не го гледам задълбочено, но ми харесват сюжетните линии.
Виж целия пост
# 257
На който не му допада сериалът - сериали много. На мен ми е интересен.
Само не ми хареса тази трагедия с гаджето на Петър. Очаквах драми при тях, но такава кардинална... А толкова хубава двойка бяха и залагах на любовни трепети, но никой не ме е питал. Joy

Тонка, точно си го догледах и точно това идвах да пиша, бива ли така да махнат сръбкинчето, тц, тц, тц, не. Хайде дано следващата седмица е "по-успешна" Grinning
Виж целия пост
# 258
На който не му допада сериалът - сериали много. На мен ми е интересен.
Само не ми хареса тази трагедия с гаджето на Петър. Очаквах драми при тях, но такава кардинална... А толкова хубава двойка бяха и залагах на любовни трепети, но никой не ме е питал. Joy

Тонка, точно си го догледах и точно това идвах да пиша, бива ли така да махнат сръбкинчето, тц, тц, тц, не. Хайде дано следващата седмица е "по-успешна" Grinning

Аз така (сериали много) като писах вчера ме изтриха✂.
Виж целия пост
# 259
На който не му допада сериалът - сериали много. На мен ми е интересен.
Само не ми хареса тази трагедия с гаджето на Петър. Очаквах драми при тях, но такава кардинална... А толкова хубава двойка бяха и залагах на любовни трепети, но никой не ме е питал. Joy

Тонка, точно си го догледах и точно това идвах да пиша, бива ли така да махнат сръбкинчето, тц, тц, тц, не. Хайде дано следващата седмица е "по-успешна" Grinning

Аз така (сериали много) като писах вчера ме изтриха✂.
И мен ме изтриха така… като отговорих на един коментар… “аз не гледам, ама много ме е яд за сръбкинчето , че го убиха…”
Виж целия пост
# 260
"Захапах" го този сериал от скука, понеже не обичам фермерски и волеви риалитита. Заинтригува ме с различния поход на снимане. Предпочитам в бг филмите да се подчертават природните дадености, културни, исторически и туристически обекти и дестинации, както правят съседите турци в техните сериали.
Стига да имам възможност, бих хапнала риба при "сома".
Колкото до Луиза, изглежда си  точно като майка на тийн, над 35 - годишна жена / Извинявай, Луиза! /. Или работата на гримьорите по състаряването е много добра.
Виж целия пост
# 261
Винаги ми е правило впечатление, че хората трудно определят възрастта на другите и обикновено когато бъдат попитани според тях на колко години е някой, възрастта, която посочват, е повече от реалната. Малко са хората, които могат почти с точност да кажат на колко години е някой.
Виж целия пост
# 262
Съжалявам anra, но не живеем през 80, когато повечето жени раждаха на по 18-20. Като ходих в Бонония Естейт края на юли,тази мацка седеше на съседната маса с един куп други гости и държеше малко дете в скута си през цялото време. Говореха на български, но имаше и някакъв чужденец ( доста тъмен) с тях та превключваха и на английски. Не ги знам Бг артистите, защото напуснах страната млада и не ги следя. Не им обърнах внимание. Нямаше никой друг в Естейта освен нашата група и очевидно снимачния екип. Изглежда като младо момиче, манекенка и е странно, че така са я избрали за тийн майка с някакъв свръх богат баща.

Гледам днес на сайта, двойната стая в Естейта започва от 227€ на вечер, то си е почти пет звездна категория, като за региона. Бащата трябва нещо поне милионер да го пишат за да построи тоз замък, пък с тийн раждала дъщеря, нещо съвсем няма да е наред това семейство, ако това е имал пред вид сценаристът.
Виж целия пост
# 263
Въпрос на възприятие. Знам, че Луиза е млада майка, но абстрахирайки се от реалността, изглежда над 35. За мен.
Виж целия пост
# 264
Реално Луиза е на 32.
В описанието на героите е написано, че "Вяра напуска съвсем млада семейството си". На страницата на сериала във ФБ пък като че ли прочетох, че е била на 17-18 години като е родила сина си. Така че май си е точно на годините.
Иначе в живота детето ѝ е малко, да - на 2 години, даже може и да ги няма още, някъде през септември се беше родило.
Виж целия пост
# 265
А защо нищо не се споменава за милионера баща? Примерно, децата са на 33-34, то бащата на около 60 трябва да е бил, малко рано си е заминал да е от болест.
Виж целия пост
# 266
За съжаление не е чак толкова рано. И то не е задължително да е от болест. Моят баща почина от мозъчен кръвоизлив три дни, след като навърши 60. Сутринта тръгнахме заедно на работа, вечерта за час и половина си отиде.
А все пак Константин (май така се казваше) Бонев покрай бизнеса си е имал доста отговорности, доста стресови ситуации. Всичко може да са му докарали.
Виж целия пост
# 267
Аз мисля, че по-нататък ще се спомене и за бащата, а и за майката, доколкото разбрах, Вяра обвинява именно баща си за нейната смърт.
Виж целия пост
# 268
Да, и според мен ще станат ясни нещата около тях.
И да, Вяра е напуснала семейството именно заради това - защото смята бащата за виновен. В описанието на героинята го пише.
Виж целия пост
# 269
И класиката -омъжила се е рано да избяга от семейството си. Използвани са похвати за състаряване - косата, грима. Напълно реалистично е, и сега  има момичета, които раждат рано въпреки, че е все по-рядко срещано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия