Пъзели 45: "Ку-ку и приятели"

  • 27 095
  • 754
# 180
Моята поръчка е направена на 8.08 и е доставена на 10.08. Всички пъзели в нея сега са на по-ниски цени от тогавашните. Мога ли да се възползвам от тази ценова защита или е минал срокът?
Аз гледах поръчки направени на 09,08 преди това си мисля,че срока от защитата е невалиден.Какво значение има кога си я взела,важно е кога е направена
Виж целия пост
# 181
На кой имейл писахте на Озон? И аз имам от 9 пъзела поне 4-5 намалени.
Виж целия пост
# 182
На support@ozone.bg
На мен всичките 9 са намалени.
Виж целия пост
# 183
Благодаря, на който е открил разликата в цените, и аз на 09 поръчах, вече ми генерираха разликата, 13лв, цял пъзел отгоре, на чата писах и стана доста бързо.
Виж целия пост
# 184
Аз писах на pp@ozone.bg, subject - ценова защита. Преди време ми бяха казали този адрес от чата. Не са ми отговорили все още. Писалите на suport@, имате ли отговор?
Виж целия пост
# 185
Мерси, Зори Simple Smile

Такааа, ето ги моите, които смятам да продавам.

Скрит текст:
Трите Фалкон 1000 по 13 лв всеки.





Скрит текст:
Два Анатолиан 1000 по 10 лв всеки.




Скрит текст:
Един коледен Трефл, който се оказа истинско предизвикателство, много красив, но не и лесен Simple Smile Също 10 лв.



Скрит текст:
Фалкон 500, една идея по-посредствено качество от хилядарките, но не идеално зле. Цена - 8 лв.



Скрит текст:
Блубърд 1000. Много красив, но нямам желание да го редя втори път. Цена - 10 лв.

Виж целия пост
# 186
Момичета, аз пак не разбрах. Ценовата защита е за поръчки направени от 09.08 нататък, или важи за целия август ?
Виж целия пост
# 187
Ценовата защита е за 7 дни след направена поръчка. Ако в рамките на 7 дни след това пъзела ти падне на по-ниска от твоята цена, значи може да си ползваш опцията ценова защита.
Виж целия пост
# 188
Ценовата защита е 7 дни, което ако го четеш както дяволът чете ДОПК, може да важи и за 9 август. Аз нямам големи надежди, но да видим.
Виж целия пост
# 189
Благодаря ви! И моята поръчка е от 09.08, към 4лв е разликата, май няма да се разправям.
Виж целия пост
# 190
Как да устоиш на тия цени... Аз пак си поръчах.




Виж целия пост
# 191
От девети важи, току що ми върнаха 8 лева в чата
Виж целия пост
# 192
От девети важи, току що ми върнаха 8 лева в чата
Извинявай, но може ли да ми кажеш какво избра в чата, защото не съм го ползвала скоро и не знам как да се свържа с истински човек, не с бот. Може ли стъпка по стъпка.
Виж целия пост
# 193
Аз пък облажих, ама не от Озон, ами от Asmegin Hug Значи, казвам ви - давайте на жената пъзели назаем, тия мъфини си заслужават (особено ако се възъдржате от сладко и не искате да правите вкъщи) Grinning
Радвам се, че ти харесаха Hug Искаше ми се да те зарадвам с нещо и да ти направя деня хубав Hug
Виж целия пост
# 194
Такааа, ето ги моите, които смятам да продавам.
Блубърд 1000. Много красив, но нямам желание да го редя втори път. Цена - 10 лв.
Скрит текст:
Блубърдът е мой, ако някой не ме е изпреварил!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия