Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 39

  • 70 867
  • 760
# 540
Например BOURJOIS Matte Powder Always Fabulous.
Виж целия пост
# 541
Здравейте,бихте ли ми препоръчали вашите топ 3 фондьотен и база за суха кожа?
И откъде мога да пробвам или да закупя фондьотен Криолан?
Благодря ви много.
Връщам се да ви чета назад.
Виж целия пост
# 542
За суха кожа базата на Bobbi Brwon , на същата марка фон дьо тен серумът е хубав , но е с леко покритие . Двете в комбинация са ок , ако не се ползва крем и базата го замества.
Иначе на мен най-голяма любов си остава double wear , както и на Dior capture totale.
Криолан имат магазин на Солунска , инат и страница в инстаграм, предполагам могат да пращат продукти.
Някой пробвал ли е новият на Кат Вон Ди?
Виж целия пост
# 543
Може ли да попитам от къде и как си взимате тестери?
След стартиране на грижа и рутина, кожата ми се промени (вече не е толкова мазна) и супер матовия ми фон дьо тен (Catrice All Matt Shine Control Make Up - 020 N Neutral Nude Beige) вече стои странно на моята кожа, дори и със добра основа отдолу и хидратация. Не се разнася, стои си в порите и е много труден докато го наглася и изляза. Искам да сменя с нещо, но избирането на цвят и реакцията на кожата ми са доста сложни.
Виж целия пост
# 544
Малко базово
масло във ФДТ миже да оправи нещата.Слагате преди нансяне.
Виж целия пост
# 545
В Сефора дават тестери.
Виж целия пост
# 546
За суха кожа базата на Bobbi Brwon , на същата марка фон дьо тен серумът е хубав , но е с леко покритие . Двете в комбинация са ок , ако не се ползва крем и базата го замества.
Иначе на мен най-голяма любов си остава double wear , както и на Dior capture totale.
Криолан имат магазин на Солунска , инат и страница в инстаграм, предполагам могат да пращат продукти.
Някой пробвал ли е новият на Кат Вон Ди?
Бихте ли ми да ли линк към страницата на Криолан?
Виж целия пост
# 547
kryolanbulgaria
Виж целия пост
# 548
Моля да ми препоръчате фиксатор за грим
Виж целия пост
# 549
Спреят с розова капачка Fix+ на Мас е най-доброто за мен.
Виж целия пост
# 550
Спреят с розова капачка Fix+ на Мас е най-доброто за мен.
Супер, благодаря ти ❤
Кой продукт от тези е точно, поръчвам го Simple Smile
https://www.notino.bg/mac/?f=1-1-5193-3644-6949-34873
Виж целия пост
# 551
Първият.
Виж целия пост
# 552
Пробвала ли си този ?

От момента, в който го открих, не оставам без него, но пък не харесвам другите тониращи  на Estee, защото са ми “тежки”, ако това е ориентир.
Този продукт го нанасям почти винаги с пръсти, защото е хем лек, хем мазничък и лицето ми буквално грейва и го усещам напоено.
На всичкото отгоре има и слънцезащита.
Алекса, благодаря ти за тази препоръка! Пробвах го първо на ръка и много ми хареса как се разнася. Бяха така добри да ми отсипят да го пробвам в вкъщи. Казаха ми /след дълго тестване/ че моят цвят е 2w1 ...познайте. Тъмен ми е.. 🤣 подтонът е моят, ама ми е доста тъмен... а тя даже се колебаеше дали не съм за 3-ка.. "големи разбирачи" са ...
Сега гледам в Интернет 1w2 и се колебая дали това няма пък да е моят цвят...
Но на лицето наистина много ми харесва, размазва се леко и нежно като крем, не е на петна и има средно покритие.. и е супер икономичен... сложи ми няколко помички, което щеше да ми стигне за поне 4 пъти ако беше моят цвят..
Виж целия пост
# 553
Анастасия, пробвала ли си с findation да търсиш цвят? При мен всичко е точно с това приложение.
Виж целия пост
# 554
Ами пробвала съм няколко пъти, ама все е било греда. Гледах в техния сайт, че имат опция да ти препоръчат цвят и ми дават не 1w2, а 1w1. Ще ми се много и двата да ги пробвам, но в нашия град няма ЕЛ... 😔😔😔
Гледах в олх, никой не продава мостри, а понякога се е случвало да има и да поръчвам.. 🤣

Скрит текст:
Ако някой има тези ФДТ и е склонен да ми прати отливка срещу заплащане, да ми пише 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия