BigBank

  • 21 057
  • 243
Може ли мнения за: https://www.bigbank.bg/.
 Бихте ли ползвали услугите им?
Виж целия пост
# 1
Не, не бих.
Виж целия пост
# 2
Категорично не.
Освен всичко друго, това не е банка.

Там работите и го рекламирате?
Виж целия пост
# 3

Там работите и го рекламирате?

Не. Просто събирам мнения.
Виж целия пост
# 4
Освен всичко друго, това не е банка.

Длъжен съм да попитам - на какво се базира това заключение? Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Категорично не.
Освен всичко друго, това не е банка.

Там работите и го рекламирате?
II. Клонове на чуждестранни банки в Република България
Бигбанк АС–клон България

Адрес:

ул. Цар Самуил № 87

София 1000

Адрес:

бул. България № 88, р-н Витоша

София 1680
Виж целия пост
# 6
Може ли мнения за: https://www.bigbank.bg/.
 Бихте ли ползвали услугите им?

Не съм ползвала все още, но има добри отзиви в друга тема.
Банка е, с гаранции.
Виж целия пост
# 7
Записвам се вече с регистрация и спестовна сметка.
Виж целия пост
# 8
Вашите спестявания вече носят 2.25% лихва.

От днес, за спестовна сметка БигСейф.
Виж целия пост
# 9
Записвам се в темата с една сметка БигСейф от днес.
Виж целия пост
# 10
Браво! Моята вече навъртя един месец, почти.
Виж целия пост
# 11
Здравейте, от 2020 г тази банка предлага услуги в България. Има ли хора с депозити там, да са си взели парите?
Виж целия пост
# 12
Много ясно, че има. Що за въпрос?
Виж целия пост
# 13
Много ясно, че има. Що за въпрос?
И от къде да е ясно, като няма никаква информация в интернет, в сайта е малко, че дори и тук е бг-мама.. Благодаря, все пак за включването.
Виж целия пост
# 14
Мисля, че в други теми за банките е споделяно. Скоро дори аз се включих, в какъв срок превеждат парите.
Огледайте ги, че сега не ми се търси.
Момиче писа, че от вечерта заявява превод и на другия ден са в сметката ѝ.
На сайта на Биг Банк пише в срок до 3 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия