Лакове за нокти - 161

  • 47 834
  • 742
# 600
И от мен номер 54. Не мога да хвана точно реалния цвят, ама вие си го знаете Grinning
Виж целия пост
# 601
Добре познатият светло син cosmic lights. Със сигурност ми е в топ 3 любими лакове, 5 минути лакиране и държи по седмица
Виж целия пост
# 602
Долче, искам такива сърца. От лак ли са или се поставят отделно?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 603
Lale_Lili, това е един много хубав брокатен лак- Перфект S135.🙂 Тук също съм с него:
Скрит текст:
 
Предполагам, че някъде продават подобни сърчица (аз съм си купувала други фигурки от китайски магазини и магазини тип левче).
Всички лакове тип холограмни са ми любими- не бих могла да избера само три!😁 А да не говорим от всичките ми лакове да избера само три...😃
Виж целия пост
# 604
Виж целия пост
# 605
Добре познатият светло син cosmic lights. Със сигурност ми е в топ 3 любими лакове, 5 минути лакиране и държи по седмица

И аз съм с него Simple Smile , но съм с доста неугледни нокти.
Обаче, хич не ми харесва. Прекалено ми сивее, трябва му много специална светлина, за да изглежда добре, а иначе даже грозничко изглежда.
Виж целия пост
# 606
Дайс, според мен, това (как изглежда като цвят на ноктите един лак) зависи и от подтона на кожата. Аз обожавам на ноктите си такъв тип синьо.🙂 Даже ми се струва, че от четирите лака от серията, синьото е с най-изразен холо ефект. Но пък внимавам с някои нюанси от топлите цветове и ги избягвам. Е, ако по принцип не харесваш точно това синьо, съвсем естествено е да не можеш да го харесаш и на нокти.🙂 Имам приятелки, които считат подобно синьо за "безлично"- цитирам.😃
Виж целия пост
# 607
Уикенда като се видиме, ще сравняваме на живо. При мен си синее, единствено частичките се виждат красиво на слънце или изкуствена светлина.
Виж целия пост
# 608
Уикенда като се видиме, ще сравняваме на живо. При мен си синее, единствено частичките се виждат красиво на слънце или изкуствена светлина.
Не знам дали ще го изтърпя до уикенда Simple Smile мислех довечера да го сменям.
Сега ще пусна снимка как изглежда на 4 дни. Поне е траен Grin

Обаче ноктите пак до дъно Cry
Виж целия пост
# 609
На мен много ми харесва - нежно е.
Виж целия пост
# 610
Дайс, и на мен ми харесва.🙂
При мен е по-скоро така (през повечето време):
Скрит текст:

Но на моята кожа много изпъкват студените нюанси.
Виж целия пост
# 611
Дайс, и на мен ми харесва.🙂
При мен е по-скоро така (през повечето време):
Скрит текст:

Но на моята кожа много изпъкват студените нюанси.
Аз заради твоите снимки си го купих. Sweat Smile
Обаче на мен не ми стои така
Виж целия пост
# 612
Винаги можеш да му капнеш малко син лак  ако чак толкова не ти харесва...🙂
Виж целия пост
# 613
Аз също много си го харесам синият Cosmic
Днес си взех Флормар Burned Orange PL461. Сложих един пласт Пастел 251. На снимката изглежда доста оранжев, но на живо не е чак така.
Виж целия пост
# 614
Олгарита, ние обсъждахме светлосиньото.🙂 В интерес на истината, приятелките ми, които не харесват светлосиния, много харесват точно този по-тъмния (според мен има лилав подтон). За мен и четирите от серията са супер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия