Ясновидки/ врачки - Тема 43

  • 163 145
  • 827
# 270
Hands Pray Благодаря на Ники за отзива за Ангелина, макар, че малко ме е страх. Някой беше писал, че повече му влошило нещата нейното чистене и физически дори.

Аз и тук да кажа, че информацията ми е от приятелка, която каза че всичко е лесно изпълнимо и има ефект. Лично аз не съм ходила. Нормално е да не може на всеки да помогне, просто при нея е помогнала. А за лекарката при нея ми каза че според Ангелина няма нищо спешно здравословно при нея, когато реши ако иска да мине за да се провери при лекарката.
Виж целия пост
# 271
Аз и тук да кажа, че информацията ми е от приятелка, която каза че всичко е лесно изпълнимо и има ефект. Лично аз не съм ходила. Нормално е да не може на всеки да помогне, просто при нея е помогнала. А за лекарката при нея ми каза че според Ангелина няма нищо спешно здравословно при нея, когато реши ако иска да мине за да се провери при лекарката.
[/quote]

Какво означава лесно изпълнимо? Може ли да напишете или да питате разбрах че лично нямате опит
Виж целия пост
# 272
До тук съм доволна само от Емилия от Люлин 6,през годините каквото ми е казала се е случило.
Коя е Емилия от Люлин 6 тук пишат за Ангелина?
Виж целия пост
# 273
И за двете пишем. И двете са от Люлин, от там става объркването. Grinning
Аз се надявам да се добера до поне една от тях, защото в последните години масово ясновидки се отказват да гледат и то такива с умения. Иначе измамниците рядко отказват да гледат. Някой има ли телефона на Ангелина?

А като Светлана от Сухата река е в чужбина дали би се съгласила да гледа по имейл или телефон срещу превод, някой има ли връзка с нея? Тя наистина има дарба.
Виж целия пост
# 274
Здравейте, бих искала да попитам за една ясновидка , която преди години е гледала в Пловдив-Теменужка . Някой има ли идея гледа ли още и ако да може ли координатите и? А ако може и мнение да споделите ще е супер 😁
Като цяло се интересувам от добра ясновидка в Пловдив...ако някой има препоръки ...но наистина не искам да е някоя от онези, които веднага почват да ти наливат в главата неща за магии и тн.
Благодаря предварително за отговорите !
Виж целия пост
# 275
Аз и тук да кажа, че информацията ми е от приятелка, която каза че всичко е лесно изпълнимо и има ефект. Лично аз не съм ходила. Нормално е да не може на всеки да помогне, просто при нея е помогнала. А за лекарката при нея ми каза че според Ангелина няма нищо спешно здравословно при нея, когато реши ако иска да мине за да се провери при лекарката.

Какво означава лесно изпълнимо? Може ли да напишете или да питате разбрах че лично нямате опит
[/quote]

Съжалявам, не мога. По-добре се обадете и попитайте. Но може за вас да е нещо друго. Или отидете. Няма определена такса.
Виж целия пост
# 276
И казвате емилия познавала и каква и е таксата????
Виж целия пост
# 277
Емилия няма такса,кой колкото остави.Но трудно записва часове чака се със седмици
Виж целия пост
# 278
Емилия записва  за след около 3-4дни ,но разпитва кой е дал номера и като се ходи при нея иска да се носи малко огледало и евентуално снимки,ако ще се гледа за друг!Няма такса ,но това с огледалото и отделно видях мнение ,което беше доста негативно и се казваше в него,че е луда и се отказах!Може и да съм сбъркал,но така реших
Виж целия пост
# 279
Емилия записва  за след около 3-4дни ,но разпитва кой е дал номера и като се ходи при нея иска да се носи малко огледало и евентуално снимки,ако ще се гледа за друг!Няма такса ,но това с огледалото и отделно видях мнение ,което беше доста негативно и се казваше в него,че е луда и се отказах!Може и да съм сбъркал,но така реших
.
Може ли телефон на Емилия?
Благодаря!
Виж целия пост
# 280
Ма да не  е верно някоя откачалка с тези огледала какво прави?Може ли и телефонният и номер?
Виж целия пост
# 281
Емилия записва  за след около 3-4дни ,но разпитва кой е дал номера и като се ходи при нея иска да се носи малко огледало и евентуално снимки,ако ще се гледа за друг!Няма такса ,но това с огледалото и отделно видях мнение ,което беше доста негативно и се казваше в него,че е луда и се отказах!Може и да съм сбъркал,но така реших
Как така огледало какво прави с него? От цял форум тук има една жена която твърди че познава и никой друг не е ходил при нея?? Малко е странно и в същото време часове няма
Виж целия пост
# 282
Емилия няма такса,кой колкото остави.Но трудно записва часове чака се със седмици
Благодаря! Щом познава не е проблем. А дали е една и съща с Емилия от Пиротска/Западен парк?
Виж целия пост
# 283
Емилия няма такса,кой колкото остави.Но трудно записва часове чака се със седмици
Благодаря! Щом познава не е проблем. А дали е една и съща с Емилия от Пиротска/Западен парк?
Не е същата тази е Емилия от Люлин
Виж целия пост
# 284
Супер, защото от онази не съм доволен. 😑
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия