Счетоводител в нужда се познава 19

  • 33 674
  • 742
# 375
Благодаря Лейди, Хепи!
Прие коригиращото, сега пуснах редовното за освобождаване от 27.12.23, надявам се да го приеме.

   27.12.23 да няма грешка, датата предстои.
Виж целия пост
# 376
Според мен е 27.01.2023г.
Виж целия пост
# 377
Здравейте,
В начална бременност съм, но живея и работя във Великобритания от 10г. Имам и стаж във България и планирам връщане и раждане в родината.
Стажа и плащането на осигуровките във Великобритания ще ми позволят да получа майчинство в България?
Благодаря
Не. Трябва да сте на работа при български работодател или да сте само осигуряващо се лице с право на болничен.
Ако сте без работна получавате помощ за раждане и до 1 г. на детето от социални грижи.
Виж целия пост
# 378
27.12.23 да няма грешка, датата предстои.
Грешка е разбира се - 27.01.2023 г. е датата, подадох и всичко е наред.
Виж целия пост
# 379
Момичета, ако в стара година се открие грешка в платежно за осигуровка как се процедира?
Случая е следния...в някои от платежните за СОЛ на фирма, не е вписано. Явно не е отишла по партида на лицето...Обаче къде са тия пари?
В банката са приели така платежното, заверено е.
Виж целия пост
# 380
Средствата са по Булстат или ЕГН вписано в платежното.
Виж целия пост
# 381
Средствата са по Булстат или ЕГН вписано в платежното.
не са по Егн, щото ги търсят да се внесат.
Не са и по Булстат според служителката от Нап Rolling Eyes
Виж целия пост
# 382
Проверете с ел.подпис по Булстат.
Виж целия пост
# 383
Аз не разбрах какво не е вписано в платежното...
Виж целия пост
# 384
Егн под името на лицето.
Платежното е от фирмата, но по Егн на лицето, лицето е СОЛ и управител.
Виж целия пост
# 385
Е без ЕГН или Булстат как е минало платежното?
Виж целия пост
# 386
А де...?
Банката го е заверила.
Виж целия пост
# 387
В банковото извлечение какво пише?
Онлайн банкиране ли е?Дко да може да сте ползвали готова бланка.
Виж целия пост
# 388
И там гледах...няма ни Егн, ни Булстат срещу сумите...само най-отгоре на извлечението името на банката, име на фирмата и там има булстат.
Виж целия пост
# 389
Значи са по сметката на фирмата,щом пише Булстат-вижте с Ел.подпис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия