Перилни препарати и омекотители – 70

  • 49 748
  • 769
# 360
А, може..щом сте го видяли.
Аз съм вече недоскив...разтягах, но абсурд да видя нещо дребно к

Този с ленор не е ли без и-ли?
Виж целия пост
# 361
А, може..щом сте го видяли.
Аз съм вече недоскив...разтягах, но абсурд да видя нещо дребно к

Този с ленор не е ли без и-ли?
Без е . Под него е този с избелители .
Виж целия пост
# 362
А, може..щом сте го видяли.
Аз съм вече недоскив...разтягах, но абсурд да видя нещо дребно к

Този с ленор не е ли без и-ли?
И а и такъв,дето се води за бяло, но дали има избелители не знам. На картинката в кръгчето е дадено бяло пране.
Аз пера с него и съм доволна.

Едит:
Прикачвам снимка на състава на кутията за бяло



Това е състава на този за цветно:
Виж целия пост
# 363
Добро утро, дами 🙂
В квартал и магазин до нас има ace гел за пране 70 пр за 21 лв.
Чудя се да си взема ли?
Някой ползвал ли го е?
Качвам снимка на малката опаковка.
Виж целия пост
# 364
Веднъж преди 3 години видях опашка от жени пред едно комби натъпкано до горе с препарати за пране и почистване, козметика и прочие. Някой пазарувал ли е от този "паралелен внос", ако знаете как става връзката?
Виж целия пост
# 365
Веднъж преди 3 години видях опашка от жени пред едно комби натъпкано до горе с препарати за пране и почистване, козметика и прочие. Някой пазарувал ли е от този "паралелен внос", ако знаете как става връзката?
Аз намерих fb страница на хора от града ни ,които се занимават с такава дейност.От fb страницата си избираш ,пишеш им и те доставят до адреса ти през почивните дни
Виж целия пост
# 366
Има магазини със стока паралелен внос. Освен прахове, си набавям оттам вече и сапуни дав на 1.30, душ гел големи туби за 5 лв и т.н.
Виж целия пост
# 367
Да кажа и тук , чекмеджето на пералнята,което беше адски пожълтяло светна с розов доместос.
И друго - почиствайте редовно маркуча,който захранва пералнята машина,моите решетки бяха задръстени и сега като почистихме работи като нова.

И да попитам - пожълтял бял плик за шалте с какво мога да го избеля ? (пожълтял е от стояне в гардероб).
Виж целия пост
# 368
И да попитам - пожълтял бял плик за шалте с какво мога да го избеля ? (пожълтял е от стояне в гардероб).
На относително дълга програма, минимум 1:30 - 1:40 ч, на 60 градуса, с прах за бяло пране.
Виж целия пост
# 369
Да кажа и тук , чекмеджето на пералнята,което беше адски пожълтяло светна с розов доместос.
И друго - почиствайте редовно маркуча,който захранва пералнята машина,моите решетки бяха задръстени и сега като почистихме работи като нова.

И да попитам - пожълтял бял плик за шалте с какво мога да го избеля ? (пожълтял е от стояне в гардероб).
Как почисти маркуча? Нашия е мн навътре и абсурд да стигна до него. Трябва да изваждам цялата пералня, понеже е в шкаф.
Виж целия пост
# 370
Нашата е в ниша и я преместихме напред.ММ го почисти с помощ от татко.
Виж целия пост
# 371
Нашата е в ниша и я преместихме напред.ММ го почисти с помощ от татко.
Целият маркуч ли почистихнте или само решетката/филтърът през която минава водата, защото тя така или иначе трябва да се чисти регулярно. Задръства се с разни камъчета, песъчинки.
Виж целия пост
# 372
Нашата е в ниша и я преместихме напред.ММ го почисти с помощ от татко.
Целият маркуч ли почистихнте или само решетката/филтърът през която минава водата, защото тя така или иначе трябва да се чисти регулярно. Задръства се с разни камъчета, песъчинки.
Да.
Виж целия пост
# 373
Аз да се оплача от капсули .... по-тъпо изобретение няма! Изхвърля го на люка и това е. Който го е измислил, е сгрешил тогално в изчисленията!!
Вместо да е лесно, то се превръща в тегаво занимание..два пъти отварям люка и връщам разплутото нещо в барабана. Останалите 5 ги засилвам директно в кофата.
Виж целия пост
# 374
Не съм ползвала, но някои дами споделят, че слагат капсулата в торбичка за пране на фино бельо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия