Как се казва това цвете? Тема 2

  • 29 937
  • 284
# 135
Как се казва този сладур?
Виж целия пост
# 136
Винка.
Виж целия пост
# 137
Благодаря,Какче! Simple Smile
Колко много цветове има.
Виж целия пост
# 138
Здравейте, моля за помощ: кое е това растение и как се гледа? Вчера децата ми го подариха и бих искала да оцелее.
Виж целия пост
# 139
Фуксия
Виж целия пост
# 140
Фуксия, която може да е от студоустпйчивите. Нашата в момента е на вън в същия цвят. На слънце е добре. На есен като се застуди ще я приберем.
Виж целия пост
# 141
Благодаря ви 💚 Сега си спомних, че миналата година бях купила една малка фуксия от Кауфланд, която много бързо изсъхна - опадаха ù всичките листа почти веднага, след като я пресадих и после не се възстанови. Тази я преместих в голяма саксия, защото е цял храст, сложих 2 реда камъчета на дъното и се надявам да оцелее. Балконът ми е източен.
Виж целия пост
# 142
Здравейте Simple Smile това жасмин ли е?
Виж целия пост
# 143
Да.
Виж целия пост
# 144
Благодаря!
Виж целия пост
# 145
Моля ако някой знае как се гледа да помогне.
Виж целия пост
# 146
Прилича на салвия, градински чай
Виж целия пост
# 147
 Леля Гугъл показа: https://species.wikimedia.org/wiki/Odontarrhena_borzaeana?uselang=bg
Виж целия пост
# 148
Не е салвия. Мисля, че е светлолюбиво. Издържа на суша, което значи, че не трябва да се преполива. Баба имаше едно време такова. Не знам как му е българското име.

Виж целия пост
# 149
На мен ми прилича на Заешко ухо (Ранилист - Stachys byzantina)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия