Лято в Албена 2023г. (Тема 1)

  • 61 674
  • 733
# 555
Polina, в кой хотел сте? В Калиакра е пълно, в 10ч нямаше свободни шезлонги. Разбрах че и в Гергана е пълно.
Виж целия пост
# 556
Да ние сме в Нона, защото решихме инцидентно да отскочи за три нощувки и само тук намерих стая. Всички отворени хотели са пълни на 100% явно. Само в Ралиците и тук имаше места.
Виж целия пост
# 557
Пълни са, защото румънците имат 4 или 5 дена неработни. Празнуват Петдесетница и Първи юни.
Виж целия пост
# 558
Да и аз така разбрах, но и в Калиакра има някакви спортни турнири. Сега видях, че са удължени отстъпката от 15% до края на юни.
Виж целия пост
# 559
Ние края на юни сме в Нона, виждам че там шезлонгите са от ръбестите, не са ги подновили. Иначе храната там как е, преди години сме били в Нона, не е нещо особено. Но за там беше най изгодна цената.
Има волейболисти, но не са много, една голяма маса около 12 човека. Много германци и по малко румънци.
Виж целия пост
# 560
В Нона са основно молдованци, българи, румънци и малко германци. Храната не е нищо особено, но гладни няма да останете. На рецепция са супер неадекватни лели, но с малко търпение и там се случват нещата. Шезлонгите са от старите и има нови възможно най-евтините явно защото са по неудобни и от старите. Ние Август сме в Сенди да видим там как ще е, а и да отбележа само, че стаята ни е по-голяма от тези в които сме били в Гергана и мебелите са по-хубави.
Виж целия пост
# 561
В Нона например има ли от тези стаи с врата помежду им и не се ли чуват прекалено съседите от другата стая?
Виж целия пост
# 562
Незнам ние за първи път попаднахме в този хотел. Нашата стая не е с преходна врата, но може и да има такива.
Един съвет настоявайте стаята ви да не е над лоби бара, защото румънците се напиват и стоят отвън на масите до 2-3 часа, като си пускат колонка с музика и пеят.
Виж целия пост
# 563
Как е водата във морето, басейните става ли за къпане ?
Виж целия пост
# 564
В Нона басейн няма, а и ние не ползваме басейни по морето, но в Боряна гледам че се къпят. В морето е двадесетина градуса водата и си се къпем спокойно включително и малки деца. Днес има вълни и вятър.
Виж целия пост
# 565
Елица дали е отворен?
Виж целия пост
# 566

Елица не е отворен още, а и така като гледам няма и да отвори скоро.
Виж целия пост
# 567
Паркинг Автогара вече е 6 лева.
Виж целия пост
# 568
Да тихомълком паркинга вече е 6 лева, а чадърите пред хотелите са прекалено малко. Сега в ниския сезон няма свободни, а в силния не ми се мисли какво ще е. А парковите хотели както нямат включени даже и да искат да си платят ще бъде трудно да намерят свободни.
Виж целия пост
# 569
Да тихомълком паркинга вече е 6 лева, а чадърите пред хотелите са прекалено малко. Сега в ниския сезон няма свободни, а в силния не ми се мисли какво ще е. А парковите хотели както нямат включени даже и да искат да си платят ще бъде трудно да намерят свободни.

Вече и парковите имат чадъри.

https://albena.bg/bg/oferti/lqtna-pochivka-v-albena-s-do-15-otstypka
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия