Абонаментни кутии в България - Тема 25

  • 65 259
  • 737
# 210
Със сигурност с кафе ще има скраб...
Аз имам скраб за подмишници от Кибрит и го ползвам,защото харесвам аромата на кафе.Иначе никакъв ефект май няма.
Виж целия пост
# 211
Със сигурност с кафе ще има скраб...
Аз имам скраб за подмишници от Кибрит и го ползвам,защото харесвам аромата на кафе.Иначе никакъв ефект май няма.
Аз обожавам всички скрабове с кафе- страхотни са и оставят един филм на кожата, все едни си се мазал с някакво масло. Този от предишната кутия беше страхотен. На Кокосолис също ги о ожавам и за тяло, и за лице. Имала съм и на So Simple, също страхотен. А за масло за тяло с аромат на кафе направо умирам. Абе обожавам го този аромат просто. В коментар бяха писали, че тази седмица ще разкрият кутията. А Кибрит какво направиха с тази кутия с Орфеус🤔
Виж целия пост
# 212
Масло за тяло не обичам много,но ми се иска шампоан с кофеин,нещо против косопад...
Цели два дни носих лепенките против косопад по цял ден,алергична реакция няма.От довечера ги започвам както е по указание-вечер да се носят.
И някакво масло за мигли имам от Кибрит,ще започвам и него да ползвам.

Сега според мен е ред на хубав шампоан,ама ако DrH имат,от тях,даже кремът им за ръце е прекрасен и за лице.
Мицеларна вода,скраб за лице или тяло и вероятно някакво масло за лице в комбинация с Гуа Ша.

От Belle box пробвах хидратиращия крем, много е хубав,ама на фона на този от DrH е обикновен хидратант.Е,в пъти за предпочитане пред някои дрогерийни кремове.
Виж целия пост
# 213
Момичета, вече два пъти ползвах термозащитния спрей от Гууд бокс, ами не ми харесва. Косата ми сякаш не е мита - стои мазна, тежка и гадна. Май ще го джитна в някоя група за продажба 🤨 Чудя се и тия лепенки дали изобщо да ги слагам...
Чудя се за Лейби бокс заради Миша. Чела съм само добри отзиви, ама от друга страна се заринах в маски и по-скоро ще пропусна...
Виж целия пост
# 214
Затоплящата маска от Belle box, ми хареса.
Виж целия пост
# 215
Момичета, тези капки на Руми в какво количество трябва да се ползват? Те са като вода и ми е малко трудно да преценя колко да слагам. До сега не съм и пробвала козметиката, но точно към този продукт съм скептична. Ще видим.

Иначе крема от ГБ е страхотен! Термозащитата на мен не ми утежнява косата по никакъв начин, ухае добре. Розовата маска обаче ми е малко суха, пробвах я, ама е трудно да разбера дали остава нещо по лицето или не. Като цяло - доволна съм от кутията.
Виж целия пост
# 216
Момичета, тези капки на Руми в какво количество трябва да се ползват? Те са като вода и ми е малко трудно да преценя колко да слагам. До сега не съм и пробвала козметиката, но точно към този продукт съм скептична. Ще видим.

Иначе крема от ГБ е страхотен! Термозащитата на мен не ми утежнява косата по никакъв начин, ухае добре. Розовата маска обаче ми е малко суха, пробвах я, ама е трудно да разбера дали остава нещо по лицето или не. Като цяло - доволна съм от кутията.
Аз капвам по 2/3 капки на челото и бузите и размазвам по цялото лице. Според мен е напълно достатъчно, то си попива в лицето, не е нужно да се натрупва обилно количесто. ✌🏻😊
Виж целия пост
# 217
Околоочният и нощният крем от ГБ са уникални. Вчера пробвах и розовата маска стик- при мен не е толкова твърда, колкото се описва. Минах по лицето и остави оранжев цвят (даже доста), след това я усетих, че се "стяга", отмих я лесно.
Виж целия пост
# 218
Да,и околоочният е много хубав,и аз го отворих.
Да видим лепенките против косопад ще имат ли ефект,тъкмо наесен ми пада на мен доста косата.Дано я позакрепят поне малко.
Виж целия пост
# 219
Минавам да оставя мнение за балсама от кутията на кибрит.. Еми не ми харесва, ефектът му е точно 5 минути и после си чувствам устните сухи, трябва по цял ден да е на бюрото и нон стоп да си слагам, не бих си го купила на реална цена. Падна ми се ванилия, почти не усещам аромат. Като го сложа на устните няма никакъв аромат, има вкус на восък.
Виж целия пост
# 220
Момичета, имате ли мнения за тази марка? Skincyclopedia


За Чарли кутията - този месец имаше книга на Стивън Кинг, СТРАХОТНО УНИКАЛЕН читателски дневник, вкусотийка, стикер и още нещо май имаше, но ми убягна. Винаги има нещо персонализирано, което радва. Нямам търпение за торбичката за книга 🤩

АЗ си купих от Лили серуми с Ниацинамид и цинк и  серум с чаено дърво и салицилова киселина
страшно съм доволна, имам проблем винаги с пъпки по челото и за 3 дни  ги излекуваха
Виж целия пост
# 221
Разкриха два продукта 🙂
Виж целия пост
# 222
Охх.. кутията на Белбокс изглежда доста добре, ще има и аксесоар, мислих да си прекратявам абонамента, но сега де чудя
Виж целия пост
# 223
Утре ще обявят кафе кутията на Good box и ще има 8 продукта.
И за да не е просто спам - дайте съвет как да процедирам като съм на работа по 12 часа. Имам нужда от допълнителна хидратация по някое време, но не знам как да се мажа при положение, че няма как да си измия лицето, а се случва да го пипам през деня 🤨 Така направо отгоре ли да пляскам крем?
Виж целия пост
# 224
Утре ще обявят кафе кутията на Good box и ще има 8 продукта.
И за да не е просто спам - дайте съвет как да процедирам като съм на работа по 12 часа. Имам нужда от допълнителна хидратация по някое време, но не знам как да се мажа при положение, че няма как да си измия лицето, а се случва да го пипам през деня 🤨 Така направо отгоре ли да пляскам крем?
Има мокри кърпи за почистване на грим, а ако не се гримираш може и с бебешки, аз така си почиствах лицето в работата и после си слагах каквото искам ✌🏻Използвах кърпички на Памперс и почистваха добре Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия