Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 83

  • 65 279
  • 737
# 195
Аз харесвам тези на Балеа.
Виж целия пост
# 196
Виж лосионите на тази марка. Трайно и силно парфюмирани са. С блестящ ефект на кожата. Ползвах лятото. Наистина са силни и се бият с парфюм даже. Но на мен това ми харесва.
Виж целия пост
# 197
Хубави са, да, но много трудно ги намирам - откъде ги купуваш? В София съм ги виждала единствено в Елитис, който затвори, както и в Тити (парфюмерия в Красна поляна и Люлин).
Виж целия пост
# 198
Аз много харесвам този лосион, мирише много приятно и хидратира добре


Има и крем за ръце, той също е много хубав.

За душ гел напоследък ползвам Dernacol от Нотино и на Yves rocher ми харесват много.
Виж целия пост
# 199
От провинцията, магазин за козметика и домашни потреби.Другаде не съм ги виждала.
Виж целия пост
# 200
От тези лосиони много хвален е червеният, с аромат на Гучи Ръш. Така и не успях да го намеря в магазинната мрежа
Виж целия пост
# 201
Момичета, в Лили има шийт маски на промоция на Биотен по 2 и нещо. Взех с Колаген, Хиалуронова киселина и Витамин С.
Виж целия пост
# 202
На Биоаптека нищо не бих купила. Имам неприятен "опит" с един балсам за устни.
Виж целия пост
# 203
На Биоаптека нищо не бих купила. Имам неприятен "опит" с един балсам за устни.
Илития говори за bioten.
Виж целия пост
# 204
На Биоаптека нищо не бих купила. Имам неприятен "опит" с един балсам за устни.
Илития говори за bioten.

Аз говоря за продукта, който е показала DzhuliB и за продуктите на Bioapteka.
Харесвам продуктите на Bioten!
Виж целия пост
# 205
Amiamo ,ще кажеш ли кои продукти на Биотен използваш и си доволна?
Търся бюджетни варианти на околоочен крем и на серум за сега.
На Биотен в момента тествам околоочен крем Bioten Hyaluronic 3D.
Използвам го от няколко дни и мога да кажа,че хидратира добре.
За торбичките под очите все още нямам наблюдения как се справя ,но след 1-2 седмици ще се разбере.
Със смесена към мазна кожа съм в Т- зоната.
Виж целия пост
# 206
Аз от околоочния на Биотен 3D все получавах нещо като ечемик, идваше ми прекалено тежък явно. Не ми харесваше и силния аромат. И мисля, че вътре имаше и нещо като бляскави частици, за заблуда, че озарява погледа.
Според мен околоочния крем трябва да е лек.
Виж целия пост
# 207
Аз от околоочния на Биотен 3D все получавах нещо като ечемик, идваше ми прекалено тежък явно. Не ми харесваше и силния аромат. И мисля, че вътре имаше и нещо като бляскави частици, за заблуда, че озарява погледа.
Според мен околоочния крем трябва да е лек.
Веднага ме отказа.
Не бях се замислила ,че от крем за очи може да излезе ечемик.
Докато използвах Eucerin и Uriage нямах проблем.
Оставам си на тях.
Виж целия пост
# 208
Аз доста кутийки,околоочни и серуми на Биотен ползвах,нямах проблем.
Но все пак козметика тип Eucerin Uriage Vichy е по-добра според мен.
По-добре попива и има видимо подобрение на кожата.Моята иначе стои с един мазен филм отгоре,а под него е пак суха.
От абонаментните кутии също имам невероятни попадения от рода на Dr.Derm, Dr.H и д-р.,но и те са по-висок клас от дрогерийните.
Май само един серум с хиалуронова киселина на Лореал купувам все още от дрогерията като продукт за грижа за кожа.

Иначе за коса все още ползвам дрогерийни шампоани и маски, дезодоранти също от дрогерията.

На BH cosmetics се оказаха много наситени и издържливи сенките,на Wet n wild също не им отстъпват,много съм доволна.
Очни линии и спирали също купувам понякога,Есенс,Катрис,Буржоа,Лореал...
Виж целия пост
# 209
mavina1380, ползвам продукти от серията Bioten Hyaluronic Gold. И мицеларната вода за суха кожа. Много добре се отразяват на кожата ми. Околоочният Hyaluronic Gold е много добро кремче! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия