Спам тема(Септемврийче Спам!) - от 01.09. до 30.09.22г.

  • 14 147
  • 536
# 480
Аз съм в зоната на добрия апетит. От сутринта съм мушнала един банан, една пиле;ка супа и една салата зеле и моркови. А и миш-маш имам =)
Освен банана, който за сутрин си е съвсем ок, другото са ино нищо калории. Миш-машът и той, ако е без лебец. Скоро нема наддадеш тъй с тия манже.
//
Любовта включва и банани, бе ей.
Виж целия пост
# 481
Пънчо да е пухито на групата.

Пънчо е с кредитната карта на боса - и Пухито и Прахито съм последните два дяна Simple Smile
Виж целия пост
# 482
Пънчо да е пухито на групата.

Пънчо е с кредитната карта на боса - и Пухито и Прахито съм последните два дяна Simple Smile
Купи ми едно пАлто, бе, муци! Smiley Money
Виж целия пост
# 483
Аперолче кУпи ли ли?

Ако имахме хоум офис щях да се прибера и да си поспя Simple Smile
Виж целия пост
# 484
Норо, дан стане така, че теб да водим за дебела, на мен по ми харесва Пънчо да е пухито на групата.

Аз съм холм офис, че съм лепнала някъв бацил, пфу


Аз ще отслабна преди него, защото съм младо пиле. Хванала ме е нервата покрай преместването и ме избива на ядене, като се успокоя и мине, ще кротна. Ама сега е ура положението
Виж целия пост
# 485

Аз ще отслабна преди него, защото съм младо пиле.


ще ама друг пат ... аз вече изчирусях и имам плочки Simple Smile
Виж целия пост
# 486
Еми освен да покажете актуални снимки, до вас поставен вестник с днешна дата, та да сравним Grinning
Виж целия пост
# 487
Живи ли сте, бре. Явно, да. Не видим сериозни промени. Simple Smile
Виж целия пост
# 488
Пък чи, снимка или си дърт лъжец. Аз няма кво да се показвам, че съм напълняла, нямам интерес да лъжа Joy

Бурята, с все градушка, порой и вятър ме хвана на десет минути от нас с Ади. Вкъщи е наводнено, всичко чук. Ако не пиша, умряла съм
Виж целия пост
# 489
Моят котарак пак е препикал едно легло. Направо съм му бясна. Имаше изпрани чаршафи и летни дрехи приготвени за прибиране. Даже дрехите ги прибрах в торби. Сигурно и те са опикани. Ама не бяха мокри и не миришеха, само чаршафите. Всъщност като стигнах до чаршафите разбрах. Като взех да ги сгъвам усетих, че са мокри. Пак ще съм абонирана за пералнята. Иде ми да го удуша. Попитах го какво печели от цялата работа. Единствено губи време за игри. Нищо не ми отговори Grinning
Виж целия пост
# 490
Норче, буря ли сте имали? Бърррр. Дали ще дойде при нас. Простряла съм на двора 2 перални преди малко хъхъ

Мини, котките не са мойто животнУ
Виж целия пост
# 491
Много го обичам, Рейче, ама понякога ме вбесява.
Има буря. Сега в моя край на София спря да вали, ама гледам присветва, та вероятно си почива за малко и пак ще започне.
Виж целия пост
# 492
И то каква буря беше, още на средата на пътя ме обхвана съмнение, че изобщо ще стигна, търсех да се скрием някъде, но нямаше къде. Поне на Ади само дупето ми се намокри, че бях покрила клетката с моето връхно и ги пазих с чадъра преди да се счупи. Даже не ми се и сърди, голямо е перде
Виж целия пост
# 493
Живи ли сте, бре. Явно, да. Не видим сериозни промени. Simple Smile

Как си, бе, Онз? Скоро се бях присетила за шокладчетата линдт и мини бутилчочките виски, които вадеше от маг джобовете си
Виж целия пост
# 494
Много го обичам, Рейче, ама понякога ме вбесява.

ще ти простя Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия