Спам тема(Септемврийче Спам!) - от 01.09. до 30.09.22г.

  • 14 151
  • 536
# 420
Джасте, екстра са ти снимките. И ти си екстра. Доядоха ми се от твоите принцески. Мммм Yum
Вече съм си у бе ге. Уж до днес беше почивката, според мен. Къде съм бляла, един господ знае Grinning За един час сме събрали багажа и се бяхме изнесли Grinning
Виж целия пост
# 421
Мини, страхотни слънчеви снимки. Heart Eyes На страхотни слънчеви момичета и едно малко слънчево зайче. Heart

Рейче, добър апетит. Обичам шкембе чорба, но основно аз да си я направя. Дано тази в заведението да е добра.

Момичета, благодаря. Hug

И понеже утре съм решила да съм в бяло и черно, спретнах тематичен маникюр:
Виж целия пост
# 422
Зарче, на Opeth бяхме. Отлагаха го от доста време и от София го преместиха в Пловдив. Много душа, перфектен звук и приятна, дори забвна комуникация между групата и публиката, която накаря отказа да повярва, че концертът свърши и стоя на крака, ръкопляскайки в надежда за още един бис поне 5 минути. 
Между другото, подозирам, че барабанистчето им има някоя стоножка в линията на предците си.



Подгряващи бяха Vintage caravan. Забавни, технични, с добре изградени песни, но някак не много запомнящи се.

Виж целия пост
# 423
Оо, звучи перфектно!
Аз чакам Godsmack другия месец. И туй ще ми е.

Мини, много готини снимки! Успя ли все пак да си починеш?
Виж целия пост
# 424
Оо, звучи перфектно!
Аз чакам Godsmack другия месец. И туй ще ми е.

Мини, много готини снимки! Успя ли все пак да си починеш?
Значи ще се видим на Годсмак.
Ние ще планираме да закрием в маймунарника с Контрол, имам едни New Model Army, обмислям и Tiamat. Не знам Апокалиптика дали изтървах. Също и Hypocrisy ще идват, ама за там още не съм решила. Тази година бая намазахме след 2 години суша. Да сме живи и здрави, другото ще се нареди.
Виж целия пост
# 425
Надявам се да съм си починала, Дайс. Ама не бих отказала още две седмици да не ходя на работа Grinning
Виж целия пост
# 426
С. Тополовец, някъде около Дунава...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 427
Това запетайки, правопис.. красота
Виж целия пост
# 428
Голям смях и забава пада като си ходя по моят край. Хората там са толкова първични.....
Съобщението беше залепено пред заведението, всъщност кварталната кръчма в която спряхме да починем и исках да пия чай. Казаха ми, че сега не е сезона на чая. Пиело се бира...Алмус Simple Smile
Питам тоалетна имате ли? Има. А, отключена ли е? Да!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 429
Много идилично изглежда.

А що съм будна в 3 не е ясно.
Виж целия пост
# 430
Добро утро!
Виж целия пост
# 431
бех на рожден ден с много деца. ято вълци да беха или орки не мож да се мери със стадо дечиня. правиха ми прическа и ми викаха Господине като строихме комунизма /лего/
Виж целия пост
# 432
Значи вече знам кой да викам за аниматор след месец-два
Виж целия пост
# 433
И аз. Flushed
Виж целия пост
# 434
и като взех да прелистя някаква книжка за баба меца и всички седнаха около мене и чакат да чета. уот да фък. казах им че още не съм се научил да чета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия