Звездни компромати - Септември'22

  • 314 078
  • 2 896
# 105
Джорджина ми е симпатична,но нищо особено.
Кендъл е красива,със сигурност повече от Кайли.
Богини са Кейт Б. и Ана де А.!
Виж целия пост
# 106
Красотата е в очите на гледащият, казват...
За мен Кейт Б. въобще не е красива 🧐
Виж целия пост
# 107
Тя според мен притежава чар и класа не толкова красиви черти.Както е при Хелън Мирън.Онзи ден я гледах във филм за първи път,много магнетична жена.
Виж целия пост
# 108
Ана де Армас ми е като всяко момиче от улицата. Приятна е, играе чудесно, но тая красота ми е само от професионално обработените снимки. В Knives out изглежда супир обикновено и делнично.
Виж целия пост
# 109
Летящ Кактус, благодаря за усърдието ти и вдъхновението с което създаваш оформлението на темите. 🌺😘🍀
Ева Лонгория е толкова стилна и красива винаги 😍
Виж целия пост
# 110
Ана де Армас ми е като всяко момиче от улицата. Приятна е, играе чудесно, но тая красота ми е само от професионално обработените снимки. В Knives out изглежда супер обикновено и делнично.
Такава е героинята й, най-обикновена медицинска сестра. В Бонд пък беше супер яката мадама.
Виж целия пост
# 111

Всички, които имат деца 7-15г ще ги знаят. Това са Айде БГ, които са се оженили, а ги е издал Слави, който също е на снимката
Виж целия пост
# 112
Леонардо ДиКаприо ми е възможно най- противният от актьорите суперзвезди. Шегичките, че не хваща жена, след като навърши 25 бяха забавни, вече говорят за отклонение.. 4 години си с тази жена, страхотна мацка, уникално тяло и я зарязваш точно около 25 - е, хайде стига бе, това ли ти е причината за пореден път?
Ясно е, че жените остаряват, ясно е , че за наше съжаление, е по- бързо от мъжете и който може да си позволи да подбира, ще си подбира. Много качествени мъже обаче, именно от тези, които могат да подбират и да имат много под 25, избраха стабилна жена до себе си и създадоха семейства, които не разбиха след като жената навърши 25. Предполагам, че шансът да бъдеш с уникално красиви жени е страхотен за един мъж и всеки би се възползвал на макс, но в един момент, в една възраст, все ми се струва, че ще ти се прииска нещо повече от живота. Не е ли на 47? А в огледалото поглеждал ли се е? Изключително нелицеприятен мъж е, отпуснат, за мен лично и грозен. Никога не е бил на нивото на другите си колеги от сорта на Брад Пит и Джони Деп. И забележете, Джонката се опари с Амбър, да,  Брад пък кръшна на Дженифър с Анджи, но в един момент и двамата имаха стабилни семейства и поколение, които ги радваха много и продължават да ги радват.
Виж целия пост
# 113
Благодаря за темата и интересния, както винаги, първи пост!
Аз да кажа, че Катето Евро не ми изглежда толкова добре за възрастта си.
И за Деан Донков, никой не може да ме убеди, че не е насилник. Знам някакви неща от достоверен източник. И за това не мога да го приема, като добър актьор. Мое мнение.
Катето по принцип е над 60 годишна … не знам Петкановица какво толкова й харесва, че да иска да прилича на нея ??
Виж целия пост
# 114
Зла вещица, мнението ми се припокрива с твоето. Даже преди време писах подобен пост.
Виж целия пост
# 115
Лонгория, с рокля,която въобще не е за нейната фигура.Тя няма дълги крака за тази рокля
Виж целия пост
# 116
Обожавам я Лонгория. Толкова финна жена. Камила и Чарлс не ги харесвам. Особено Камила ми е много антипатична.
Виж целия пост
# 117
Според мен и ъгълът на снимане не е идеален.
Виж целия пост
# 118
Леонардо явно има някакви проблеми с обвързването. Каква е тази обсесия за момичета до 25 г. ?!  Ако се разделя с тях само заради годините, не е в час този човек.
Вече си мисля, че акъла му е на 20-годишен и тези над 25 вече не са му интересни, защото стават по-сериозни, имат амбиции, желание за семейство и т.н.
Виж целия пост
# 119
Оф, толкова ли не могат да го бойкотират тия манекенки. Ай сиктир, бе Ди Каприо. Grin Много го харесвам като актьор, но ме дразни с несериозното си и незряло отношение към половинките си. Па и тия що му се връзват още...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия