Звездни компромати - Септември'22

  • 314 090
  • 2 896
# 135
Абе, дреме му на Лео, че хората вече какви ли не бъзици измислиха за неговия праг на търпимост с жените (25). Все пак внесе малко разнообразие с цвета на косите. Преди бяха само руси, дългокраки манекенки, а сега вече има и с тъмни коси 😄 Човекът живот си живее, най-вероятно половината мъжко население на планетата му завижда. И аз му завиждам! 😄
Накрая ще си намери някоя да му роди 1-2 деца, не го мисля въобще. Просто мама още не е одобрила никоя, иначе да са се наместили нещата в тая посока. Ама коя ще е достойна за нейното гардже не знам…
Виж целия пост
# 136
А Благо на яхтата в Турция ми се стори с брада и то посребряла. С новото... то досущ като старото Stuck Out Tongue Winking Eye
Ева Лонгория е страхотна, а се учудих че Лиз Хърли не изглежда така бляскава - на снимката по горе нещо ръцете не бяха ок, а и кожата й.
Тоца като по - млада и преди всички поправки направо си беше красавица, сега и след всички филтри не е ок, е то верно че годините летят
Виж целия пост
# 137
Сега , ако кажете че и знаете защо са се скарали мама Ния и Сие, равни няма да имате Sunglasses
Оххх...Аз лично не разбрах. Само чух, че са се скарали, но причината не разбрах. Не ми беше удобно да разпитвам. Ама щом не дават Бест на баба му, работата е сериозна.
Виж целия пост
# 138
Блажко на яхтата ми заприлича на чичо Дядко. 😁😁
Виж целия пост
# 139
Сега , ако кажете че и знаете защо са се скарали мама Ния и Сие, равни няма да имате Sunglasses
Оххх...Аз лично не разбрах. Само чух, че са се скарали, но причината не разбрах. Не ми беше удобно да разпитвам. Ама щом не дават Бест на баба му, работата е сериозна.
Тези хора за вечни ли се мислят?
Единственото им дете и единствените си внучета да не виждат и то защото тя е пихарчила собствените си пари?!?
Човешкият егоизъм явно няма граници!
Виж целия пост
# 140
Оф, толкова ли не могат да го бойкотират тия манекенки. Ай сиктир, бе Ди Каприо. Grin Много го харесвам като актьор, но ме дразни с несериозното си и незряло отношение към половинките си. Па и тия що му се връзват още...

Защото е ракета носител.
Никоя 22 годишна манекенка, не иска деца и нещо сериозно.
Искат кариера, но нямат име.
1 година снимки с Ди Каприо и хората ги научават, почват да ги канят и нещата се наместват.
Взе ми думите от клавиатурата 😂. Те пък едни известни манекенки… само техните ги познават, загаджат се с Лео, идат на някоя яхта, покарат колело и хоп цял свят ги познава.
Виж целия пост
# 141
Ама са много красиви всички на Лео. Страшни мацки!
Виж целия пост
# 142
Сийл и Лени Клум.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 143
Добре де, аз освен последната не помня другите. Вие помните ли ги? Славата им е за един ден!
Виж целия пост
# 144
А пък Алла Пугачова никога не е била интимна с мъж над 50 години.
Сегашния й пети съпруг Максим Галкин е  набор 1976 година-на 46 години.

Ама то не се знае дали и с този е била интимна,че той май бяга в левия коридор😂
Виж целия пост
# 145
Обаче, както вече една дама писа, постовете и безумията на Батинкова са предназначени за родителите й. Вижте ме, то чанти, то обувки, имоти, лукс, а вие ми казвахте, че е скъсаняк... А как изглеждам след две деца - прекрасна, не ми трябва някой дърт богаташ за да съм МИС!
Тъжно...
Виж целия пост
# 146
Докато сте на вълнА Антония, разгледах профила ѝ във ФБ и даже харесах една снимка от 2011



Има и снимки с Бередин.
Виж целия пост
# 147
Тази и снимка не беше много удачна, защото е след като взе титлата и тя трябваше да защитава кауза за защита на дивите животни
Виж целия пост
# 148
Сийл и Лени Клум.
Скрит текст:

Лени защо е с фамилия Клум? Бриаторе не я е припознал ли?
Виж целия пост
# 149
Чисто професионално снимката е добра. Идея си нямах за каузите ѝ като миска. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия