Звездни компромати - Септември'22

  • 314 045
  • 2 896
# 15
Сезонът на лютеницата започва. Рая Пеева вече е готова

В първия момент реших,че е някаква бабичка и се зачудих защо е в темата😂
Виж целия пост
# 16
Страхотна тема си избрала, Кактусче, и уникални снимки, тази от сватбата на Чарлз и Даяна е един път.

Аз винаги съм била на страната на Камила, никога не съм я намирала за грозна и общо взето съм доволна, че се събраха.
Колко по-забавен беше английският кралски двор, Уилям и Кейт са такава скука Joy
Виж целия пост
# 17
На снимката от младежките години на Чарлз и Камила как се гледат с копнеж само...Родителите на Даяна и КС са за бой направо, как са подхлъзнали двама млади да страдат заедно.
Виж целия пост
# 18
Ох, стана ли вече 1.09.....
Годината е към своя край, Sad .

Чудесно оформена тема както винаги, прекрасна Кактус! Heart
Благодаря!

Много хубав цитат от Камила., споделям виждането ѝ Simple Smile.
Виж целия пост
# 19
Мнго хубаво начало на темата!
Сладки са ми Чарлз и Ками, браво че показаха, че истински държат един на друг.
Виж целия пост
# 20
Благодаря за темата! Успешен месец желая!
Руши е голям сладур!

Кейт Бланшет
Скрит текст:
Сестри Хадид
Скрит текст:
Дженифър Лорънс
Скрит текст:
Шарън Озбърн
Скрит текст:
Хайди Клум
Скрит текст:
Аврил Лавин ....мъжът ѝ е голям мърляч
Скрит текст:
Ванеса Хъджинс
Скрит текст:
Парис Джаксън
Скрит текст:
Роузи и Джейсън
Скрит текст:
Джаред Лето
Скрит текст:
Виж целия пост
# 21
На Донков действително без сценарий трудно му върви мисълта, но като актьор е топ. На Радина (дано не съм права) й харесва да е в страдалка и в живота, малко не може да излезе от образ. Та, заформили са някаква форма на Стокхолмски синдром и им е добре и на двамата. На децата не знам.
На мен Ингилизова ми харесва.
Виж целия пост
# 22
Благодаря за новата тема.

Записвам се с Руши Видинлиев, който ми кифлее леко с тези филтри. Май му се ще да е пак на 20+.
Скрит текст:
Скрит текст:
Хич не ми е симпатичен този Руши.
Направо се чудя какво му харесват някои.
Виж целия пост
# 23
Благодаря за темата и за страхотния първи пост!

Донков като актьор наистина е много добър. Пълни залата, изправя я на крака, присъствието му е запомнящо се. Не бих взела поведението на двама актьори в риалити за чиста монета и имам известни колебания, че са се държали непринудено.
Виж целия пост
# 24
Не знаех, че Радина е била гадже на Христо Петков, който пък има дете от Анастасия Ингилизова. Радина май също добре си е похойкала преди да се кротне при Деян. Сещам се за вулгарните снимки от едно парти с Бахаров.
Виж целия пост
# 25
Радина кога е била гадже с Христо? Тя за Уош беше сгодена, да не бъркате?

Вергов и дъщеря хапват в Турция

Виж целия пост
# 26
Благодаря за новата тема Simple Smile
Донков е страхотен артист за мен. Като човек изглежда кофти тип, но в работата си е чудесен.
Виж целия пост
# 27
Честит септември, честита нова тема и голям букет за Кактус! 💐 
И аз съм на мнение, че Чарлз и Камила са си били един за друг от самото начало и браковете им с други хора само са им объркали животите.. и на другите хора. Ама пък ако не беше Ди, нямаше да ги има тези сладури Уилям и Хари. Wink
Виж целия пост
# 28
Кактус Flowers Hibiscus
благодарим за темата
Официално вече сме в деветия месец Wink
и има р /бррр/
вергов и дете да не рекамират доино пица а?
Виж целия пост
# 29
харесвам я Камила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия