Звездни компромати - Септември'22

  • 314 052
  • 2 896
# 60
Кактусче, благодаря за новата тема и интересното инфо, както винаги. Blush

И аз много харесвам Даяна и преди въобще не харесвах Камила. С времето малко си промених мнението за нея. Чарлз наистина е бил заставен да се ожени за Даяна в уговорен брак, а реално е обичал Камила. Реално за мен са виновни Кралицата и семейството на Даяна за брака им. Нищо от това, което знаем , че е станало нямаше да се случи, ако не бяха настоявали толкова много за този брак.

Аз тъй като много обичам да посещавам исторически места и замъци(любими са ми Grinning) съм посетила не един и два от тях. Та нещо, което винаги ми е правело впечатление и ме е удивлявало е как винаги има таен коридор, който води до спалнята на кралицата. Stuck Out Tongue Winking Eye Също и на краля. Grinning Та всъщност имайки предвид, че много от браковете преди са били уговорени не е никак изненадващо. Бях чела една книга, в която се говореше точно за това, че кралете са сключвали основно политически бракове , искали са силни съюзи между двете държави и това им е било основната мотивация. Не любов. Затова и е било толкова нормално всеки от двамата да си има любовник/любовница и да бъде с хората. които наистина обича.

Мисля, че Елизабет не посмя повече да повтори същата грешка, която направи с Чарлз и Даяна и склони Уилям и Хари да си вземат жени без синя кръв, но които наистина обичат, за да не се случват същите грешки от миналото. Blush
Виж целия пост
# 61
Благодаря за темата!

Разгледах фейсбук на родителите на Антония,няма помен от нея и Бест.Ако е истина ,че се е изпокарала с тях,тъжно ...
До колкото знам от общи познати, скарали са се за пари. Те били против, дъщеря им да инвестира парите си от развода в бизнеса на Батинков, защото на практика няма сигурност за бъдещето. Антония пък настояла, защото на всяка цена искала този брак да просъществува. Не знам дали и до колко е истина това, но пък е логично и обяснява донякъде изстиналите им отношения и комплексите на Антония, която постоянно се мъчи да убеди всички колко е щастлива и обичана.
Виж целия пост
# 62
Еми , като много знаят баба и дядо, сега нямат контакт с дъ бестовците и не хапват лобстер по хайдушки.
Виж целия пост
# 63
Хрумна ми, че всичката показност, парадиране и хвалене на Тоца да нв би да са насочени към родителите й.
Виж целия пост
# 64
София Вергара
Скрит текст:
Никол Ш.
Скрит текст:
Елтън Джон
Скрит текст:
Марк Уолбърг
Скрит текст:
Дениз Ричардс
Скрит текст:
Джей Ло
Скрит текст:
Камила Мороне
Скрит текст:


Лео бил купонясвал юли месец с някаква украинка (на 22 г.), която сега се била развела.
Камила Кабейо
Скрит текст:
Виж целия пост
# 65
Не харесвам Чарлз, не харесвам и кралицата...
Браковете между кралски особи не се уреждат от днес за утре...и Чарлз е имал достатъчно време да свикне с мисълта, че ще бъде с такъв брак.
Държанието му към Даяна е отвратително, а майка му въпреки че го е вкарала в този брак, явно го е одобрявала.
Милиони хора по света изневеряват, но едно нещо може да се направи да изглежда прилично, или не.
Виж целия пост
# 66
Даяна е имала много кусури, ама какво е неговото извинение, че на доста техни публични прояви се държеше като пън? Тя и кралицата смени тактиката с годините, сега го играят милички старчета. Айде няма нужда.
Виж целия пост
# 67
Благодаря за темата!

Разгледах фейсбук на родителите на Антония,няма помен от нея и Бест.Ако е истина ,че се е изпокарала с тях,тъжно ...
До колкото знам от общи познати, скарали са се за пари. Те били против, дъщеря им да инвестира парите си от развода в бизнеса на Батинков, защото на практика няма сигурност за бъдещето. Антония пък настояла, защото на всяка цена искала този брак да просъществува. Не знам дали и до колко е истина това, но пък е логично и обяснява донякъде изстиналите им отношения и комплексите на Антония, която постоянно се мъчи да убеди всички колко е щастлива и обичана.

Т.е новоизлюпената Ния е дала пари ( за колко става въпрос все пак, милион, два, по-малко) на Ив Бати ли? Сега разбирам защо говори за фирмата МУ като за нейна. Значи има право жената. Освен това, тоест тя тия чанти, екскурзийки, Малдиви и прочие си ги плаща сама. А аз мислех, че Ив рязко е забогатял. Тоест, пак парите на руснака. А той имаше пари.

Загледах се и в профила на Бередин. Изглежда тъжен, самотен и странен. Не е изтрил мама Ния, там са всичките им сватби и пътешествия.

Скрит текст:


Заглавие на снимката: Just two lonely people met..
Виж целия пост
# 68
Винаги ми се е струвало, че Антония се доказва на някого. Мислех, че е на Бередин (“виж какъв живот си живея без теб”), но явно е на родата.
Виж целия пост
# 69

Загледах се и в профила на Бередин. Изглежда тъжен, самотен и странен. Не е изтрил мама Ния, там са всичките им сватби и пътешествия.

Скрит текст:


Заглавие на снимката: Just two lonely people met..
Интересно
Сигурно гледа на нея като някакъв Пигмалион, той си я е създал от пернишко, показал и свят, приел си я е за негово притежание, а сега тя с друг...
Иначе нямам обяснение при толкова куха жена.
Виж целия пост
# 70
А мама Ния с Бередин направо е хубава в сравнение с това, което е сега Simple Smile
Скрит текст:



Виж целия пост
# 71
Антония, ако осъзнае, че няма смисъл да се доказва на никого ще живее много по-добре.

Не живеят от парите на руснака. Може би Антония е вложила някакви пари в бизнеса на Батинков и по време на пандемията им се е разрастнал бизнеса и са натрупали добри пари.
Виж целия пост
# 72
А мама Ния с Бередин направо е хубава в сравнение с това, което е сега Simple Smile
Скрит текст:



Абсолютен факт.
Виж целия пост
# 73
Не живеят от парите на руснака. Може би Антония е вложила някакви пари в бизнеса на Батинков и по време на пандемията им се е разрастнал бизнеса и са натрупали добри пари.

Колко пък да се е разраснал този бизнес, като такива като Ив са десетки маймуни на клона и работят на нисък маржин. В началото живееха в апартамент и ходеха в Гърция, изведнъж 2 къщи, Малдиви, чантенца от по няколко хиляди евро. Това са свежи пари отнякъде. Може и да са от кредит, не знам, но има такива.
Виж целия пост
# 74
Дейзи, така е, уредени са им браковете заради силния съюз на две държави. Сега, впрочем циганите го правят това Joy
J Lo хубави снимки, а Елтън Джон... доста ексцентричен вкус Stuck Out Tongue Winking Eye
Вергара на какво е жури, много я харесвам, а не я следвам, ще поправя тази грешка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия