Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 108 445
  • 3 079
# 2 025
"Дрехи, парфюми, бижута" мога да си купувам сама по мой вкус, обаче кухненските уреди просто не е честно хем да си ги купиш хем да му готвиш в тях🤨
Виж целия пост
# 2 026
Яна, пръскай с Моспилан, ще реши проблема ти с гъсениците.

Разбита съм. Новата придобивка е вече в хола. Чакам с нетърпение и двата фотьойла. След месец или два...
Сега килима ми се струва не подходящ, ще го мисля. И без това стените ми бодат очите.
Виж целия пост
# 2 027
Благодаря, Кло!
Ако много ти се струва неподходящ, сменяй го. Simple Smile
Със здраве да си ползвате придобивката! Харесва ми, дано да е удобна!
Виж целия пост
# 2 028
О, ново диванче, с кеф да се търкаляте по него Hug На стените защо не качнете някакво изкуство? Пикасо бил много поевтинял напоследък 😁
ММ потроши единия диван неотдавна, като тригодишно сяда, или по-скоро скача със замах и то поддаде в един момент, сега ще го кандърдисвам за нови. Той в момента се колебае между "ми нищо му няма" и "ммммммммм", трябва да се работи по въпроса Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 029
Тъкмо майка ми реве, че нейният 150 годишен килим вече се разпада. Та бързо ще му намеря място. А има достатъчно колекционери, които нейния ще го грабнат. Иска реставрация, с която нито имам възможност, нито сили и средства да се занимавам.
Виж целия пост
# 2 030
Фил, ако взимаш, вземи комбиниран. Направо ме спасява мен, както не обичам да се въртя около печката, и все загарях нещо. Слагам и забравям, той си готви.

Кло, много е хубав. Много ще му тича едно сиво пухкаво килимче.

Забравих какво друго щях да кажа.
Виж целия пост
# 2 031
Не видОх новата прдобивка. Кло, със здраве да си я ползвате!
Много ранна сутрин, всички спят, сал аз се ококоря. От един час се пуля, вода пих, въртях се, накрая хванах таблета, и ябълка ръфах от бакалията на Тринки (много хубави, български, свежи, сочни и недоузрели). Как ще избутам денят идея си нямам.😕
Виж целия пост
# 2 032
Добро утро🤗
.
Само да не ви писне от моите дневни репортажи😅
Виж целия пост
# 2 033
Добро утро,Скай. Райски гледки не омръзват,пускай още и по много. Дано Сирос се завърне днес.
Виж целия пост
# 2 034
Скай, да ни омръзне няма. Да завидим - със сигурност.
Да, добре би било Сирос да се върне днес. Ако може, с Кили.
Виж целия пост
# 2 035
Добро утро!
Скай, как ще омръзне такава красота?! Ще ни сгрееш тъкмо душите с този студ при нас.
Виж целия пост
# 2 036
Добро!

Скай, не спирай...обичам да гледам и мечтая...Relaxed
Виж целия пост
# 2 037
Сефтосах климатика за отоплителния сезон.Тъкмо навреме,че на Шефа носа протече.
От мен мусака,ако на някой му трябва идея за готвене.
Виж целия пост
# 2 038
Добртр.

Ще ви чета после, само да кажа болничките дечица да оздравяват.
Виж целия пост
# 2 039
Добро и от мен… благодаря за кафетата!
Едва се събудих а и имам гост та се разхождахме
Хайде Сиросче идвай, липсваш Hug
Охх мусака, как ми си хапва, но мм не харесва, голяма претенция, за това съм накиснала боб довечера да готвя, тойда се оправя
Хайде лека работа, Скайче страхоооотно е Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия