Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 108 445
  • 3 079
# 675
Бърд, тя нямаше ли? Или майка ти имаше.
Ако ще поръчваш, действай, че в пот групите настана лудница, не знам колко бройки са им отпуснали на Технополис за тази оферта.
Виж целия пост
# 676
Vay, линкът вече е неактивен. Тъкмо да вляза да видя дали да не засиля един. Joy
Виж целия пост
# 677
Действай, ама е късно. Линкът вече не е активен Joy
Майка ми има, но аз често използвам нейния. Свеки също се е запалила, но дебне по-ниска цена, не бърза жената.
Виж целия пост
# 678
Пишат, че по Технополисите има още останали бройки. Онлайн явно са свършили. Такава цена не бяха пускали досега.
Виж целия пост
# 679
знаех си аз, че щом се отлепя от лаптопа ще се олелим, ама на!

и понеже все някъде по света е след 5, и понеже си имаме хубав повод, си сипвам едно малко. планирам да е два пъти, но да не се заричам Wink
Виж целия пост
# 680
Естела честита рожба Бориса! 👣👶🥳Да е жива и здрава и много кротко бебче! Желая ти бързо възстановяване и много щастие! 🎁🎈💐
Виж целия пост
# 681
ОлЕ! Добре дошла, Бориса!
Виж целия пост
# 682
Ей, браво! Днес хубави новини!

Честито, Стели! Добре дошла, Бориса! Heart

Мист, това е добре. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 683
Сега пуснаха списък в кои Технополиси има още бройки, ако на някой му се тича Simple Smile
Виж целия пост
# 684
Добре дошла, малка Бориса!
Да расте здравичка, палава и усмихната.
И бързо възстановяване на мама.
Виж целия пост
# 685
Юхууууу.... Имаме бебееее!!!! Да е на мама слънчицето и на тате принцесата!
Виж целия пост
# 686
Бобчи, а как е Стели?
Виж целия пост
# 687
Точно това тръгвах да пиша и аз. Дано е добре. Нормално или секцио?
Виж целия пост
# 688
Не знам дали някоя от вас успя, но аз грабнАх Инстат пот. Когато се обадих да проверя, в Технополис 2 имаше останали седем броя. Стигнах за двайсетина минути и едвам взех предпоследния.
Вай, жива и здрава бъди! Ако не беше качила линка, нямаше и да разбера. Но веднага пуснах поръчка, като не ми отговориха звъннах и хукнАах, защото беше изчерпан онлайн. По 10 бройки в двата магазина в града е била доставката.
Виж целия пост
# 689
Бе кой седи и дебне за тая тенЖура? Rolling Eyes

СипАх си малко вино..за здраве и на свекър ми и на Бориса! Амин!

Я кажете кво да прая Head Band утре свършвам АБ за цистита...ми не ми е ок. Не ми е минало, често ме приболява. Докторката има пас чак в понеделник следобед Confused пия и цистирен и се тая...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия