Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през септември

  • 108 445
  • 3 079
# 945


Мисте,скоро не съм хапала новодошъл,не ме е объркала,със сигурност. 🤣
Ти не хапеш.Живи хора ядеш 😂
Освен мен четири са аресале написано от теб,бързо да ми ги своднеш на лична,кой,са! 🤣
Вече СМЕ девет. 😇
Виж целия пост
# 946


Мисте,скоро не съм хапала новодошъл,не ме е объркала,със сигурност. 🤣
Ти не хапеш.Живи хора ядеш 😂
Освен мен четири са аресале написано от теб,бързо да ми ги своднеш на лична,кой,са! 🤣
Аз ще съм петата. Направо съм за схрускване. Така са ми потънали гемиите, че не знам как ще изплувам. Но утре трябва да съм във форма отново. Голям цирк е този живот, а ми е трудно в момента да участвам в него. Оплаках се .
Виж целия пост
# 947
Кло,рефрешнах аз инфото
А сводка даде ли? Някои не си признават, сигурно вече са заспали.
Виж целия пост
# 948
Jhbd,голяма прегръдка за теб!
Виж целия пост
# 949
Jhbd,голяма прегръдка за теб!
Точно в този момент имам голяма нужда от нея.... Благодаря ти
Виж целия пост
# 950
jhbd, и от мен прегръдка, да знаеш, че от зъбите на Кротик не боли. Тя се хвърля да хапе само, когато някой я настъпи по мазола или стане досаден. ❤️
Виж целия пост
# 951
Jhbd, потъваме, и пак изплуваме, и това е. Няма да се даваш. Я, виж колко много сме тук, не си сама.
Прегръдка и от мен!
Виж целия пост
# 952
Аз няма да харесам такъв заговор срещу Кротева! Не знам защо сте я нарочили,но тя е такава душичка, съска понякога мъничко,но трябва да я настъпиш по опашката 🥰
Виж целия пост
# 953
Кротето е душата на компанията. Извадихме черния хумор, защото утре е понеделник. Аз поне. Искам да е постоянно събота - неделя по възможност.
Виж целия пост
# 954
Кротева е силно мой човек.
Виж целия пост
# 955
Мисте,скоро не съм хапала новодошъл,не ме е объркала,със сигурност. 🤣
Ти не хапеш.Живи хора ядеш 😂
Освен мен четири са аресале написано от теб,бързо да ми ги своднеш на лична,кой,са! 🤣

Знам си аз да не харесвам такива провокациЙ Joy

Jhbd, каквото и да е, да минава бързо Hug

Монстито с разбито сърце ме усмихна Heart Eyes
Виж целия пост
# 956
Мен точно Кротето ме посрещна в темата. Много мило при това. И след това е била мила.
Всъщност тук няма никой груб, или поне аз не съм забелязала.
И вчера не се разсърдих на някои мнения, все пак не всички ме познават и знаят какви са ми драмите, и как живея.
Виж целия пост
# 957
Аз да питам - тия, дето се преброявят и признават, за какво се борят? Ако ще се дава награда, да знам, де. Да вървя и аз да туря един лайк, да не изтърва.  Stuck Out Tongue Winking Eye.
Оцеляхме и в днешната жега. Сега вече разхлади, 23 градуса е. Утре - нова седмица, нови температури. Wink
Виж целия пост
# 958
Мър, Кроте, тва жив комплимент. И аз в кюпа Kissing Heart
Тьорти, с теб много ще си ходим в един пиано бар. Да си слушкаме музичка и да обсъждаме нещата от живота Heart

Има моменти (редки), в които се радвам, че не ходя на работа. Като неделя вечер например.
Виж целия пост
# 959
Аз да питам - тия, дето се преброявят и признават, за какво се борят? Ако ще се дава награда, да знам, де. Да вървя и аз да туря един лайк, да не изтърва.  Stuck Out Tongue Winking Eye.
Оцеляхме и в днешната жега. Сега вече разхлади, 23 градуса е. Утре - нова седмица, нови температури. Wink
Аз - за тиквен медал. Тъкмо и сезона им наближава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия