Парфюмни размисли и страсти - 276 септември 2022 г.

  • 77 376
  • 969
# 600
Разговор в спалнята:
 - Скъпа, страхотно ти стои Xerjoff Amphorae 16! Влудява ме! Как го усещаш?
 - Чуден! Изпълва ме на макс!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 601
Хахаха, Deetron, усещам, че ще открия най-сетне моя Xerjoff сред тази серия Joy.
Виж целия пост
# 602
Хахаха, Deetron, усещам, че ще открия най-сетне моя Xerjoff сред тази серия Joy.
Уууу, браво! Само 1 550.00 евронки, ама ще се изплати Satisfied
Виж целия пост
# 603
Установявам, че имам сериозно предизвикателство с омръзнали аромати, до степен, че не мога да ги търпя и възприемам. Винаги около мен е имало жасмин и люляк, толкова са ми омръзнали, че не мога да ги търпя в парфюм, колкото по-реалистичен, толкова по-зле..... Вие как се отнасяте към  познати от ежедневието миризми?
От моите нови придобивки няколко вече не  мога да изтърпя: Cruz del Sur  го поносих стабилно десетина дни, вече не ми е на сърце, късаме,както.се казваше по мое време.
Meliora-  бях толкова въодушевена в началото,боровинков, красив, чист , обаче тооолкова нежен, мек, пухкав. В далечния драйдаун има една малко по остра амброво-дървесна нота, но докато стигнем до там си живеем в памукови облаци. Имаме различия в характерите с нея но още не знам дали до развод ще стигнем или ще си дадем още един шанс.
И Бакара 540 се оказа, че ми е омръзнала до непоносимост ,  изпръсках последни милилитри , преди да реша да подновя ли, ами няма ми го вече специалното преживяване,а дори не съм го носила в близките месеци
Адриана Гранде мисля като селебрити аромати има добри попадения, но не знам сега как бих реагирала. Конкретно с трайност и сила, проблеми няма. god is a womаn кой точно аромат беше?
Луничка, аз имам около 15, 10, зависи от момента, в момента съм на 15тина и съм на диета. Не ми омръзват, обичайно нося 1 около 2 дни, с изключение, когато ми е новичък и тогава около седмица се радвам на придобивката. Стоят ми отгоре и им се радвам. Имам 2, които са за мен вкъщи- малко са ретро по всеобщи възприятия, но си ги обичам мого- 1ния благодарение на теб Heart. Съвсем грубо..от тях 80% бих искала да повторя основно Герлен, Ланком, любими Диор, Шанел, Нарцисо и моята мн емоционална Олимпея, другите оставам за нови похождения. Благородно преформулират и спират, и реално се освобождават повече места за нови.15 някак съм си поставила като граница, че то да са само парфюми добре, но обувки, чудо, женска ми работа.
Но като цяло не ми омръзват, по- скоро гледам накриво как ми намаляват бутилчетата и киселея.
Виж целия пост
# 604
16 в името какво е?! Blush
Виж целия пост
# 605
Да, и аз съм любопитен за означението, макра че може да е просто номерче в номенклатурата им, без скрито значение.  Видях един нетърпелив фен във фрагрантика, вече чака издание 69 Satisfied
Виж целия пост
# 606
Ама сте палави днес! Smile
Аз се чудя друго - носейки за пръв път "Acqua" на Кавали, спечелих прилична сума на хазарт. Днес сутринта пак ми попадна този парфюм и сложих него... замислям се... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 607
16 сантиметра, повече от това било лакомия, казват Simple Smile всичко може да е - от броя нотки до рождената дата на любимата леля на парфюмера
Виж целия пост
# 608
https://www.fragrantica.ru/perfume/UFO-Parfums/Anal-66859.html

Е такова нещо не съм и подозирала, че съществува...И както една съфорумка беше написала:
"–На какво така приятно миришете?
–На Anal."
Бихте ли си купили парфюм с такова име?
Виж целия пост
# 609
16 сантиметра, повече от това било лакомия, казват Simple Smile всичко може да е - от броя нотки до рождената дата на любимата леля на парфюмера
Всъщност, не беше въпрос... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 610
Ох, спрете се! Разваляте ми дисциплината днес, а имам още работа за вършене. Пак нося  Narciso Poudree, повлияна от вас, започвам да го намирам доста секси. Въобще...изпитание за волята. 😜
Виж целия пост
# 611
Някой може ли да ми каже този парфюм дали е хубав?
https://makeup.bg/product/528/#/option/688832/

Този точно не го познавам, но по принцип няма как друг човек да ти каже дали даден парфюм ще е хубав за теб. Поне като ориентир ако знаем какви други парфюми или нотки харесваш, ще можем да отговорим по-адекватно.
Уж по нотките го избирах.
Тип аромат: дървесни, флорални
Връхни нотки: Бергамот, Джинджифил, Кардамон, Мандарина
Средни нотки: Виолетови листа, Жасмин, Лилия, Роза
Базови нотки: Дъбов мъх, Дърво, Мускус
Ами като пристигне ще пиша дали ми е харесал. ☺️
Пристигна ми парфюмчето ,много красиво изглежда точно като на снимката ,защото нямах представа дали ще е с оригиналната си опаковка.
Супер свеж е и усещам лимонена нотка  ,много свежа ,ненатрапчива.
Парфюмчето мисля ,че е идеално и за топлите и студените месеци ,ще се пробва.
Сега ще пробвам и трайността му ,дано е добра ,ще съм още по-щастлива.
Мисля ,че е подходящ и за мъже ,защото има дървесна нотка ,но пак е много балансирана.
И до сега съм нямала нито един такъв подобен парфюм и за мен е нещо ново.
Този път късметът беше на моя страна и улучих парфюма да се окаже мой.
Късмет и на вас! 🍀
Виж целия пост
# 612
Уау, къде сте се отнесли по никакво време 😃

Честит парфюм mavina1380 🙂 Много е хубаво като се случи така.
Виж целия пост
# 613
Тези амфори и аз ги гледах тъпо докато схвана какво предлагат точно, червения сатен не помогна.... Пошла история, не е случайно.... Метеоритчетата явно не вървят, намират друга добавена стойност.
Круз при мен е обратното твърде траен, и след гуавата и млякото минава в мъжка дървесна посока (за разлика от дървесата на Марли, които са от женски пол 😜), не е моето, дори си мисля, че отливката ми е била леко изветряла оригиналът е по-силен....
Днес съм с Долче Амалфи, наистина след толкова проби ми писна, искам да си тъна в блаженство.....
Харесван абстрактни и експресивни парфюми, затова и хищното цвете ми допадна, точно в тези традиции е, даже като структура много прилича на Нахема подхода и градацията са същите, как върви от стебла към прецъфтяване....
Моята колекция стои скрита в гардероба Основно заради тенденцията на децата да се пръскат с каквото намерят, основно Делина, която 5 годишният желае да подари на приятелката си (също 5 годишна...) бебето пък беше хвърлило око на Халей и конкретно капачката, която има следа от зъб.Та сега всичко е скрито дълбоко.....
Честита придобивка, Мавина, затова обичам слепите покупки:)
Виж целия пост
# 614
Не знам случвало ли ви се е, но мен от някои аромати И гърло ме заболява ( освен ако не е някакво странно съвпадение да се случва винаги при носенето на един и същ парфюм). Например от Jacomo SIlences.

не е съвпадение
най-гърлоболен за мен е бил меднес на шопар
много го харесвах, но и трудно го носех

днес съм с този красавец
Скрит текст:

снимката не е моя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия