Парфюмни размисли и страсти - 276 септември 2022 г.

  • 77 376
  • 969
# 630
Наскоро попитах за него в Нотино. Отговориха, че щом го откривам на сайта ще има зареждане, макар и да не знаят кога. Ако е свален като артикул вече няма да се предлага. Добавих в любими и чакам. Яд ме е, че преди 2-3 месеца беше 90 и няколко лв и не го взех.
https://www.notino.bg/thierry-mugler/womanity-parfjumna-voda-za- … kvach-na-parfjum/

Реално, ако го потърсиш в търсачката на сайта го няма като артикул. Или поне аз не го намирам. Sad
Виж целия пост
# 631
https://www.notino.bg/thierry-mugler/womanity-parfjumna-voda-za- … kvach-na-parfjum/

ето линк, на аз го имам в любими и ми е лесно
Виж целия пост
# 632
Според ако ви е в количката или в любими излиза, защото сайта ви е кеширал страницата.
Но реално аз през търсачката не го намирам.
Дано да го пуснат пак, защото и на мен ми е огромна слабост.
Виж целия пост
# 633
Днес в Лили пробвах Red Jeans на Versace и не мога да обясня колко рядко ми се случва парфюм да ме удари в стомаха и да ми причини позиви на гадене. Тук за съжаление е точно такъв случая. Изключително силен ретро парфюм, който кожата ми умножи х100 както става с всеки парфюм, който не харесваме. Прибрах се, мих където пръсках, отгоре напръсках с My Way и пак мирише все едно нищо не съм правила.
Обобщено: трайност завидна, мисля че ще влачи и шлейф, но поръчка на сляпо не, в никакъв случай.
Виж целия пост
# 634
Хаха, Lale_Lili, аз Red Jeans си го взех преди 2 седмици от Лили. Мен ме отвя този аромат, но в добрия смисъл. Joy Много ми е свеж и жизнерадостен, но изобщо не го усещам като ретро.
Напомня ми на един друг аромат, но не знам дали е  Bright Cryatal на Versace, или се бъркам.

До него на стилажа беше нареден Chopard Happy и той вече ми дойде ретро.
Възможно е обаче проблемът да е в моето обоняние и усещане за ретро. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 635
А от Jeans се плаша много, помня бях взела едни white jeans от мега шоп, ей това е ретро. Мисля, че стоя около 15 години при нашите и после го изхвърлихме.....
Виж целия пост
# 636
Хм, вие сега ме шашнахте леко.
Даже ей сега ходих да си пръсна на двете ръце, за да видя дали не съм мирисала нещо друго, а да съм си взела Red Jeans.
Нещо явно моят нос е сбъркан с този парфюм, защото сега пак ми е много приятен и свеж.
Даже се чудя дали да го пазя за другия сезон пролет/лято или направо да си го почвам сега есента. Майче още утре ще се наглася с него като излизам. Grinning
Виж целия пост
# 637
Леле, върнахте ме в миналия век с този Red Jeans. Потреперах след като Rocket писа за него. По безмерно далечни спомени не бих казала, че е ретро, но е толкова цветен, толкова бонбонено сладък и толкова траен, че...Никак не беше моя. Подарих  бутилката пълна и от тогава бранда го заобикалям.
Rocket, не се докачай, ползвай си го с удоволствие, щом ти се е получила добра химия. Kissing Heart
Виж целия пост
# 638
Rocket, не познавам Red Jeans, но нищо ново не се е случило! Щом те радва и ти доставя удоволствие, носи си го и се абстахирай, че друг не го харесва! Казвам го от личен опит. Много силно съм се повлиявала от негативни мнения. Ако харесваме едно и също, ще сме много скучни! Simple Smile Не видях, че Никой като Някой Heart е писала.
Виж целия пост
# 639
Rocket, помнех че някой писа хубави неща за Red Jeans и затова реших да го пробвам. Не бях запомнила че си ти. Знам че няма да го приемеш лично 💐
Свежест при мен няма никаква, а тестера беше нов и едва ли е развален. Това пак подчертава как имаме различни възприятия, но хубавото е че има милион парфюми и за всеки по нещо. 🌺🌺🌺
Виж целия пост
# 640
О, изобщо не се засягам. Flowers Hibiscus
Даже се радвам на коментарите, че има добра трайност. Joy
И на мен ми е интересно, по колко различен начин може да се приеме един аромат.
Виж целия пост
# 641
Момичета, и аз попаднах на Red Jeans в дрогерия Лили, много му се зарадвах, защото го познавам от 1995 година. Нооооо, оказа се, че този е претърпял жестока реформулировка, няма нищо общо с първообраза си. Ароматът, който помня беше меко казано зашеметяващ, макар и нетраен, не принадлежеше към групата на свежите аромати в какъвто се е превърнал. Беше с меко, прекрасно звучене, разкошен, нищо общо с така предлагания свежак. Загубил е от красотата си /според мен/, но пък е спечелил една завидна трайност. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 642
От Джинсите познавам само Blue jeans, ужасен е! Беше, де, сега не знам как е.
Виж целия пост
# 643
Усещам как ще тичам до Лили да пробвам Red jeans.
Виж целия пост
# 644
Големи промени, аз го тествах, никак не е лош, но нищо общо. По принцип не се ли стараят да докарат същия аромат?
Вчера бях с noir de noir , сменил ми се е вкусът явно, нито го помня толкова траен, нито толкова сладък, много ми заприлича на куркджан, пушек също някак няма, а преди много силно го усещах.
Страничен въпрос - Някой знае ли защо старите версии на Апре Л'онде са така неоткриваеми? За екстракта разбрах, че бил невероятна невероятност, ама защо другите ги няма никъде? Мислех, че не е популярен
Доптлвам се с питане имате ли впечатления от memo inle?  Имам предложение за размяна обаче само пирамидата му във фрагрантика плзнавам😂
😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия