Искам да кажа...(198) през Септември 2022

  • 42 919
  • 926
# 90
Мид, съболезнования. Да е светъл пътят му!
Виж целия пост
# 91
Тит, здраво да е братчето ти! Все така близки да сте!

За кино и боулинг се стягам с децата, че иначе ще изкарат деня по устройствата. То не че големият екран в киното е по-различно, но поне след това ще има някой и друг час игра и шопинг.

Снощи имахме гости и днес ще си дояждаме рибата и спаначените кюфтенца. Домакинстването днес съм го свела до две перални и евентуално довечера да изгладя покрай "Гласът на Б-я".
Виж целия пост
# 92
На мен ми е толкова есенно, че сготвих пилешка супа...
Виж целия пост
# 93
Чакам ММ, свекър ми отиде да го вземе от летището 🙂
Рир, вчера на урока взехме дълги думи, не са сложни, даже ни обясниха как да ги четем и разбираме значението от последния корен на думата 😁
Виж целия пост
# 94
Девойката ме изненада приятно с базови знания по немски Heart учила е сама с приложение на телефона.
Вчера си разменихме кецовете, днес ми избра дънки, много е готино така Simple Smile

И ме учи да карам скейтборд, както отдавна ми беше обещала Simple Smile
Виж целия пост
# 95
Успех с немския!
Алечка чак мъгла има, как е възможно?
Виж целия пост
# 96
Мери, и аз това се питам... Мъглата се вдигна, но иначе си е гнясно...
Виж целия пост
# 97
Честити да са рождениците!
Преди малко се върнах от зъболекар, имам да мия под.
За тийнейджърски мързел да не отварям дума...
Виж целия пост
# 98
Обявила съм бойкот на тийнейджърския мързел 😡😡🤬
Виж целия пост
# 99
Али, още ли е гняс. При нас на обяд напече и вече е по-добре.
Направихме дълго обедно кафе с дружките, после минахме през хранителния магазин. Та сега съм сложила във фризера домашен сладолед. Ако става ще давам рецепта 😁

Мари, има и по-горно ниво викаш 😂
Да се оправят, аз няма да чистя. Само им затварям вратите да не гледам.
Виж целия пост
# 100
Днес почивам и прочетох за наводненията у нас. При мен, Варна, Обзор също, летният сезон беше много сух. Валя два три пъти за цялото лято. Не помня толкова сухо лято.
Виж целия пост
# 101
Счупих литър зехтин на плочките в кухнята ....
Виж целия пост
# 102
Мари, има и по-горто ниво викаш 😂
Къщата, където живеем сега е на мое име и много често това им го напомням, като ме пита защо влизам в нейната стая. Та днес при пореден такъв диалог, най- сериозно ми каза, че е готова да си откупи стаята на реална цена и да спра да ѝ държа сметка за мизерията в нея. Какво да ви кажа, държа се дзен, ама ми е писнало.
Виж целия пост
# 103
И сигурно парите ще ги вземе от теб назаем 😂😂😂
Виж целия пост
# 104
Ни пари ще ѝ дам, нито ще ѝ продам част. Нейното е нахалство и още нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия