Кралски работи и клюки - септември 2022

  • 236 391
  • 3 357
# 270
Защо толкова се бърза ?
Прочетете плана и тогава пишете.
Никъде по техните канали, туитъри, инстъграми, сайтове и прочие няма нищо.
Всички журналисти ще научат едновременно.
Моля ви, не я погребвайте предварително.
Докато не разберем официално, да се надяваме, че ще се стабилизира.
Виж целия пост
# 271
Queen Elizabeth II has died aged 96, Buckingham Palace has announced.

от официален източник в туитър

Ето го "официалния" източник - @DaveNumber4 :



Това не е ли старо - от 02.06.?
Виж целия пост
# 272
Скоро ще разберем
Виж целия пост
# 273
мда, фейк профил на BBC ми е изскочил, съжалявам за подвеждането
Виж целия пост
# 274
Аз съм на мнението на daviz. Няма да е Дейв-някой-си, който анонсира, ако има нещо за казване. Имат си връзки с обществеността, работили са го, мислили са го, репетирали са сигурно дузина пъти.
Виж целия пост
# 275
Преди час е пристигнал Чарлз с Камила в Балморал , по CNN го съобщиха.
Виж целия пост
# 276
Записвам се и аз в темата...
Направо депресиращо ми действат журналистите, облечени в черно. Sad
През 5 мин рефрешвам сайта на BBC. Sad
Виж целия пост
# 277
За съжаление, ако се опитваме да разчетем сигналите, дори това, че Кейт е останала да посрещне децата, може да получи своето обяснение
Виж целия пост
# 278
Записвам се да следя събитията при вас!

В този "план" има ли разписано, че се отменя смяната на караула при евентуална кончина? В ББС излезе статия, че смяната се отменя, а после са премахнали знака.
Виж целия пост
# 279
Снимали са я като пристига да вземе децата от училище. Има спекулации, че вече и те пътуват към Балморал, но нищо официално засега.
Виж целия пост
# 280
Смяна на караула за днес не е имало изобщо предвидено - през септември са в неделя, понеделник сряда и петък
https://changing-guard.com/dates-buckingham-palace.html
Виж целия пост
# 281
Накрая, ако я закрепят, пък всичките заискарали черни костюми, изявления и прочее...ще ме извинявате, но пълен цирк.
Виж целия пост
# 282
The Independent излязоха със статия "Какво ще стане след като Кралицата почине" /свободен превод/
В българската медия „24 часа“ има информация (3 или 4 статии)
Виж целия пост
# 283
Докато не го видя официално обявено от двореца в сайтовете им, както беше за Филип, няма да повярвам и няма да си позволя да изкажа съболезнования.
Дали ще го кажа час по рано,или час по късно все тая.
Единственото което казвам в този момент, да е добре жената.
Виж целия пост
# 284
Пристигнали са и Хари, Меган и Андрю с хеликоптер.
Пише, че всички са вече там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия