Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви суеверия са свързани с бременността?
Какви са някои от притесненията на бъдещите майки?
Какви са някои възможни лечения и методи за справяне с рефлукса при бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви суеверия са свързани с бременността?
-
Какви са някои от притесненията на бъдещите майки?
-
Какви са някои възможни лечения и методи за справяне с рефлукса при бебета?
При рефлукс при бебета могат да се използват специализирани адаптирани млека, антирефлуксни млека, повдигане на матраците, държане на бебето възможно най-дълго право след хранене и поставяне на пелени върху повечето повърхности, където бебето лежи. Важно е да се консултират с педиатър за най-подходящите методи за всеки отделен случай.
-
Как мога да облекча болката в перинеума по време на бременност?
-
Какви са методите за предотвратяване на наранявания по време на раждане?
Ще съм в шок, ако е така.
Но не е хапнал нищо и ще му предложат пак като стане.
Ако е гледала и някои филм с раждане, сигурно така си го представя. Дано все пак не го изживее прекалено тежко и като мине да се успокои.
започна спорта, от 15 започват обяди, закуски, нашите родителски са след 15ти...аз,не подвързвам, но ако толкова се наложи,ще пратя майка да се оправя някак...ако не подвързвам-ще плащаме учебници в края на годината и толкова...
Само, че моята дата е 30-ти и понеже вече имам разкритие, според док въобще няма да дочакам. Даже ми каза след като родя да му напомня да си освободи календара. 
Малкия още вкъщи плака, после се успокои, после като видя сградата пак се разплака. А като го дадох на госпожата съвсем наду гайдата ... И ме гледаше в очите и протягаше ръце да го взема. Днес не се стърпях и аз се разплаках. Дано бързо се е успокоил, но пак ще го мисля няколко часа или поне, докато не ми звъннат.