Пазаруване от LCWaikiki тема 7

  • 45 662
  • 745
# 120
Поръчах зимно спално чувалче 5-6 год. размер, дали наистина са дебели? Четох че е 2,5 tog
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … B/5818624/2471506
Виж целия пост
# 121
Поръчах зимно спално чувалче 5-6 год. размер, дали наистина са дебели? Четох че е 2,5 tog
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … B/5818624/2471506
Аз получих този модел размер 4-5 г.:
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … B/5821304/2473624
Като за 34 лв е прилично качеството. Изглежда плътно, но нямам много опит с този вид чували, а и все още не е минало през пералнята Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Поръчах зимно спално чувалче 5-6 год. размер, дали наистина са дебели? Четох че е 2,5 tog
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … B/5818624/2471506

И аз поръчах едно, след постовете тук ми се стори супер идея, че при нас завиването с одеяло е мисия невъзможна.. Flushed  А къде видяхте колко "tog" е съответното чувалче, не намерих такава информация в описанието, само снимката с различните варианти на "tog" Nerd
Виж целия пост
# 123
В описанието, ако пише "дебел" значи е 2.5. Има и със средна дебелина, те са по-тънки.
Както бях писала и преди дъщеря им изкара цялата минала зима с 2 такива дебели 2.5 тог и останах доволна. В стаята температура е 18-20 градуса, топлеха ѝ.
Виж целия пост
# 124
Дебелината я видях от турския сайт, написах кода и излезна в нета. Сигурно и по едно одеало ще нямятам все пак де Simple Smile
Виж целия пост
# 125
В магазините в Пловдив да сте виждали черно Шушляково якеhttps://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%BC%D1%8A%D0% … 5/5828262/2481590? Не успях да прикача снимка.
Виж целия пост
# 126
Дебелината я видях от турския сайт, написах кода и излезна в нета. Сигурно и по едно одеало ще нямятам все пак де Simple Smile

Супер, мерси! Намерих инфо-то в турсия сайт! Nerd
Виж целия пост
# 127
Поръчах зимно спално чувалче 5-6 год. размер, дали наистина са дебели? Четох че е 2,5 tog
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … B/5818624/2471506
И аз вчера пуснах точно него , на 31 лв ми излезе с безплатна доставка .
М/у другото ми дойде това 4/5 год (което ми изрезе 46 лв )   и става но както писах е компромис теснее й леко на малката . То си пише 104/110 размер а тя е точно 110 см . Дебел, зимен си е по мой виждания . Изпрах го и   не е мръднал аз съм доволна  . Ще дам отзив и за този след като дойде .
Виж целия пост
# 128
Моята малката е на 3 год., Но 104см. Поръчах й за 5-6 год. , Хем да е по-голямо за догодина Simple Smile Взех го за 30 лв някъде , ще дам отзиви!
Виж целия пост
# 129
И днес безплатна доставка.
Виж целия пост
# 130
Вчера направих две поръчки, днес проверявам отменени Rage Не ми се е случвало досега. Бяха последни продукти, но днес са налични пак. Направих нова и тя отменена Rage
Виж целия пост
# 131
Същия номер ми спретнаха при хубавото намаление на всичко с 20% . Бях побесняла. Само ги гледам сега и не пазарувам. Толкова да ме е яд на тях!
Виж целия пост
# 132
Вчера направих две поръчки, днес проверявам отменени Rage Не ми се е случвало досега. Бяха последни продукти, но днес са налични пак. Направих нова и тя отменена Rage
В събота направих поръчка и имаше 2бр. от едното нещо, след поръчката все още има налични 2бр. Явно системата им в момента не отчита правилно наличностите и може би затова са ти анулирали поръчката.
Виж целия пост
# 133
Мин.седмица 2 поръчки ми пристигнаха с Еконт, ок са, няма да връщам нищо.

В събота видях че пак има БД и от промоцията -30% в количката още 2 поръчки пуснах, засега са със статус Подготовка, дано не ги отменят...
Виж целия пост
# 134
Аз пък си получих поръчката с -10%. Много сладки якета за детето.
Мери, харесах и му избрах зимната парка.
Другите ще ги връщам, но и трите поръчани са топ качество и на добра цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия