Къде в Бургас? ( 60)

  • 63 966
  • 821
# 180
Пробвайте в тази фирма http://www.promes-bg.com/index.php?action=service - сервиз са, но продават и резервни части. Събота и неделя почиват!
Виж целия пост
# 181
От къде мога да купя кафемашина с транспортен дефект?
Виж целия пост
# 182
В  ,, Славейков,, бл.55 има магазин за уреди внос има и с транспортен дефект. Но дали имат малки ел уреди не знам
Виж целия пост
# 183
На ул. Фердинандова в отсечката между Гладстон и Ивайло има магазин за уреди с транспортни дефекти, имат и малки електроуреди, не само едра техника. Оттам си купихме хладилник, доволни сме.
Виж целия пост
# 184
Здравейте! Знаете ли къде в Бургас мога да намеря коледни крекери? В Джъмбо дали продават? От сайт намерих, но приемам и други предложения. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 185
Търся добра маникюристка в Славейков за гел лак,сега започнах да ходя при една(първата седмица ми се счупи нокът,втората два се обелиха,пазя ги попринцип,мия чинии през ден нищо кой знае какво не съм правила)
Виж целия пост
# 186
Какви са тези коледни крекери? За ядене 🤔
Виж целия пост
# 187
Какви са тези коледни крекери? За ядене 🤔
Типични са за английската Коледа (Christmas crackers) и представляват огромни бонбони, направени от картон. Вътре обикновено има пожелания или малки подаръчета.
Виж целия пост
# 188
Момичета, ако сте ходили тези дни в МОЛа или някъде другаде, виждали ли сте такива чисто бели? Трябват ми да са мъжки, размер М? Ако ми спестите обикалянето, ще съм много благодарна.

Виж целия пост
# 189
Скрит текст:
Момичета, ако сте ходили тези дни в МОЛа или някъде другаде, виждали ли сте такива чисто бели? Трябват ми да са мъжки, размер М? Ако ми спестите обикалянето, ще съм много благодарна.



LaDiDa, ако е за униформа да замажеш положението с фирмата която им ги шие, аз миналата година взех от НМ най-обикновените бели по тялото (стоят до касата) и ги слагаше под тениската. Лошото е, че не траем повече от един кат дрехи и често си образувах нерви с тийна. Иначе би могла от фирмите за работни облекла да си намериш
ето например има в гаргата

ето тези също
Виж целия пост
# 190
Подмяната на водомерите с дистанционни задължителна или препоръчителна е? На сайта на ВиК пише само че предлагат и услуга за дистанционно отчитане, а на дадения телефон разбира се не отговаря никой.
Виж целия пост
# 191
Май 2027 става задължително. Така или иначе цените скачат, а е супер удобно. Направо се родих.
Виж целия пост
# 192
Момичета, знаете ли сервиз, където да ми ъпгреднат един таблет с стар андроид? Може би някъде където ремонтират телефони?
Виж целия пост
# 193
Момичета, знаете ли сервиз, където да ми ъпгреднат един таблет с стар андроид? Може би някъде където ремонтират телефони?
Сервиз за компютри на ул. "Хан Аспарух" № 28 при Миро и Алекс.
Виж целия пост
# 194
Май 2027 става задължително. Така или иначе цените скачат, а е супер удобно. Направо се родих.

При нас са няколко водомера и сумата си става цифра. Сега инкасаторката казала на детето че срока е до края на годината за подмяната, но вероятно то не е разбрало нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия