Къде в Бургас? ( 60)

  • 63 958
  • 821
# 600
Метални какво ще рече в панелките ли ?
Виж целия пост
# 601
Здравейте, къде мога да намеря листчета художествено фолио, което да използвам за декорация на яйца? Търсих онлайн, но намерих само в алиекспрес, а вече е късно за поръчка.
Виж целия пост
# 602
Метални какво ще рече в панелките ли ?
Металните каси в панелките които са изляти с основите и изискват доста къртене.  Врати Бургас ми отговориха че имат такива някой ползвал ли ги е
Виж целия пост
# 603
Докато сте на тема врати - търся входна врата за апартамент, но да не е китайска. Да ми препоръчате къде да погледна?
Виж целия пост
# 604
Здравейте, къде мога да намеря листчета художествено фолио, което да използвам за декорация на яйца? Търсих онлайн, но намерих само в алиекспрес, а вече е късно за поръчка.
Магазини за крафт материали знам до църквата Кирил и Методий. Тук
Виж целия пост
# 605
Здравейте, къде мога да намеря листчета художествено фолио, което да използвам за декорация на яйца? Търсих онлайн, но намерих само в алиекспрес, а вече е късно за поръчка.

В Ем-арта до общината дали няма да има?
Виж целия пост
# 606
Метални какво ще рече в панелките ли ?
Металните каси в панелките които са изляти с основите и изискват доста къртене.  Врати Бургас ми отговориха че имат такива някой ползвал ли ги е
Порта нова
От там са нашите ..живеем в панелка нищо не е къртено обличат металната част..
Виж целия пост
# 607
Здравейте лосион Акнерол освен в аптеки Фрамар къде другаде може да се намери?
Виж целия пост
# 608
Метални какво ще рече в панелките ли ?
Металните каси в панелките които са изляти с основите и изискват доста къртене.  Врати Бургас ми отговориха че имат такива някой ползвал ли ги е

Врати Бургас далеч от тях. Вратите им са някакви китайски трето качество. Освен това монтажа им е поет от външна фирма, дето са адски некадърни и си оставят ръцете. Наложи се да ги викаме вяколко пъти да си оправят рекрамациите. Абсолютно некадърно изпълнение и нискокачествени материали.
Още съжалявам, че си взехме врати от тях, но тогава бяхме притиснати от времето и те ни бяха дали най-късия срок. Монтажа си го плащаш предварително като си купуваш вратите и не може да имаш претенции и да не го платиш докато не си оправят нещата. И ако се окаже, че някои дейности по монтажа не е имало нужда да се правят и струва по-малко пари, трябва да ходиш до магазина да пускаш молба за възстановяване на част от парите, за тези дейности, които не са извършени. Абе мани.
Виж целия пост
# 609
Метални какво ще рече в панелките ли ?
Металните каси в панелките които са изляти с основите и изискват доста къртене.  Врати Бургас ми отговориха че имат такива някой ползвал ли ги е

Врати Бургас далеч от тях. Вратите им са някакви китайски трето качество. Освен това монтажа им е поет от външна фирма, дето са адски некадърни и си оставят ръцете. Наложи се да ги викаме вяколко пъти да си оправят рекрамациите. Абсолютно некадърно изпълнение и нискокачествени материали.
Още съжалявам, че си взехме врати от тях, но тогава бяхме притиснати от времето и те ни бяха дали най-късия срок. Монтажа си го плащаш предварително като си купуваш вратите и не може да имаш претенции и да не го платиш докато не си оправят нещата. И ако се окаже, че някои дейности по монтажа не е имало нужда да се правят и струва по-малко пари, трябва да ходиш до магазина да пускаш молба за възстановяване на част от парите, за тези дейности, които не са извършени. Абе мани.
Нашата входна врата е от там - определено не е китайска, но и не беше от евтините им модели. Може да сме имали късмет, но всичко мина благополучно - не съм се разправяла с тях изобщо. Дойдоха, монтираха и заминаха - всичко си е наред. Почти не се наложи да къртят /панелка е апартаментът/, но преди да поръчаме няколко пъти мерихме и ходихме да гледаме в магазина.
Виж целия пост
# 610
Здравейте, къде мога да намеря увеличително огледалце /тип малко за дамска чанта/?
Виж целия пост
# 611
Здравейте, къде мога да намеря увеличително огледалце /тип малко за дамска чанта/?

https://burgas.parkmart.bg/?s=%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%BE
Виж целия пост
# 612
Здравейте, къде мога да намеря увеличително огледалце /тип малко за дамска чанта/?

https://burgas.parkmart.bg/?s=%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%BE

Благодаря! Надявам се да има и на място в магазина, за да не поръчвам.
Виж целия пост
# 613
Здравейте, къде мога да намеря увеличително огледалце /тип малко за дамска чанта/?

Последно от Елитис купих, в DM също съм виждала.
Виж целия пост
# 614
beauty_magnolia, на сайта има телефон, питай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия